Kosmiczne jajka małe i duże

Postautor: Gina » 28 sty 2011, 21:05

fakt - ciężka artyleria z niej...
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam, gdzie chcą!
Awatar użytkownika
Gina
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 9

Postautor: Štilić » 28 sty 2011, 21:14

O rany...szkoda słow na to co tu się wyprawia. Myslałam, że to normalne forum, ale najwidoczniej się pomyliłam. Nie rozmumiem co wam tak naprawdę przeszkadzało w tematach poświęconych KosmicaTv ? Pogaduszki fanów Wróżbity Macieja czy wklejanie zdjęć ze słodyczami i pisanie miłego dnia? Przecież w tematach poświęconych EzoTv można znaleźć to samo :? W dodatku moderatorki chyba za bardzo wczuwają się w swoją rolę...sory, ale narodu nie zbawicie grożąc banem osobom o innych poglądach niż wasze :lol: Rozumiem, że kasowanie tych tematów miało oznaczać MAM WŁADZĘ ( btw co to za władza :lol:) W każdym bądź razie ludzie trochę dystansu to TYLKO forum, które ma słuzyć wymianie poglądów i zdań z którymi nie zawsze będziemy się zgadzać nic więcej. I jeszcze jedno mam to gdzieś czy dostanę bana za ten post płakac nie będę.
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postautor: Eleonor » 28 sty 2011, 21:16

Całkowicie Cię popieram Stilic :)
Eleonor

Postautor: Gina » 11 lut 2011, 14:14

8-) jakoś muszę toto spakować :) - może nie wylezie w googlach :)
Awatar użytkownika
Gina
Dopiero się rozkręcam

Re: Kosmiczne jajka małe i duże

Postautor: Gina » 11 lut 2011, 14:33

na chwilę niech jeszcze zostanie :)
Awatar użytkownika
Gina
Dopiero się rozkręcam

Postautor: Elie » 26 sty 2018, 01:48

No proszę, jakie interesujące tematy pochowane na "zapleczu" forum :lol:

Štilić » 28 sty 2011 21:14

O rany...szkoda słow na to co tu się wyprawia. Myslałam, że to normalne forum, ale najwidoczniej się pomyliłam. Nie rozmumiem co wam tak naprawdę przeszkadzało w tematach poświęconych KosmicaTv ? Pogaduszki fanów Wróżbity Macieja czy wklejanie zdjęć ze słodyczami i pisanie miłego dnia? Przecież w tematach poświęconych EzoTv można znaleźć to samo

Przeszkadzało. Niektórzy moderatorzy, a być może wszyscy, ( tego nie wiem ), dostawali kasę za reklamę, czyli za pozytywne posty, za ochy i achy nt wróżbitów, za kasowanie negatywnych postów.Nie licząc tych, którzy osobiście się tu reklamowali.
Min. z tych powodów tak się wściekali kiedy kupiłam forum. Oszczędzę wróżkę i nie wymienię nazwiska, która jak burza wpadła na forum z pretensjami ... "dlaczego nie ma mojego tematu" ...jakby musiał być :mrgreen: ... a kiedy do niej zadzwoniłam, udała głupa.. "ja i tak TU pisać nie będę".No nie, bo większość wazeliniarzy zwiała. Pubiś z Firką po cichu pokasowali konta i posty.

Gina pisze:8-) jakoś muszę toto spakować :) - może nie wylezie w googlach :)

Niech wylezie. Jeszcze dopiszę swoje o sms-ach które otrzymywałam od wróżek z TV, z pogróżkami włącznie. :diablo:
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2003 razy
Otrzymał podziękowań: 1756 razy
Droga życia: 1

Postautor: Nut » 15 lut 2018, 13:25

Aniołek93 pisze:Przecież mi zależało na tym, żeby dołączyć się do wątku Davida....DO JASNEJ CHOLERY :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Przepraszam Was za krzyczenie, ale zaskoczyło mnie to...

Ja też :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:lol: :lol: :mrgreen:

035
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy
Droga życia: 0

Postautor: Nut » 15 lut 2018, 13:30

:th_holeinwall: :rotfl:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Postautor: Nut » 15 lut 2018, 13:49

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Poprzednia

Wróć do Znani i Lubiani z TV