Kryształowa, połyskująca woda, perły i muszelki

Kryształowa, połyskująca woda, perły i muszelki

Postautor: Nati777 » 24 lis 2017, 09:37

Witam... Dzisiaj miałam sen, że byłam nad brzegiem oceanu. Woda była piękna, czysta, cudownie odbijała promienie słońca. Dostrzegłam błyszczące białe perły i muszelki (białe i różowo białe). Położyłam kilka na dłoni i zachwycałam się ich widokiem. Ktoś krzyknął, żebym tych pereł nie zabierała (chyba moja kuzynka), nie rozumiałam dlaczego, więc stwierdziłam, że wezmę sobie ich tylko kilka... Wiecie może jak to zinterpretować?

Pozdrawiam :*
Awatar użytkownika
Nati777

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 5

Re: Kryształowa, połyskująca woda, perły i muszelki

Postautor: Elie » 24 lis 2017, 10:33

To zależy jaką symbolikę przypisujesz perłom -pozytywną czy negatywną. Rożnie to bywa w różnych kulturach i osobistych odczuciach.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1925 razy
Otrzymał podziękowań: 1595 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nati777 » 24 lis 2017, 11:25

Raczej odczuwam je pozytywnie
Awatar użytkownika
Nati777

Postautor: Elie » 24 lis 2017, 14:55

Nie znam Twojej sytuacji partnerskiej, uczuciowej, rodzinnej, Twoich marzeń i pragnień, charakteru, problemów i sytuacji w jakiej się znajdujesz..Nic o Tobie nie wiem. Z tego powodu interpretacja snu będzie moim, subiektywnym odczuciem, opartym o znane mi symbole senne.
Wydaje mi się, że jesteś w kimś ogromnie zakochana. Jeżeli nie, to sen jest z rodzaju proroczych i zapewne zwiastuje miłość, zakochanie. Prawdopodobnie będziesz chciała wyznać swoje uczucia, ewentualnie napisać o nich tej osobie.Być może jesteś z jakąś osobą skłócona i chciałabyś pierwsza wyciągnąć rękę. Spróbować doprowadzić do pojednania. Co gorsze, ta osoba, miłość do niej, może być w jakiś sposób "zakazana" - jedno z Was może być w związku.Sen, Twoja podświadomość ( nieświadomość) ostrzega Cię przed tym krokiem, nie będzie dobrym posunięciem.Jest takie powiedzenie ( cytat z Biblii ) "Nie rzucać perły przed wieprze". Mnie samą kiedyś to powiedzonko drażniło. Musiałam doświadczyć na własnej skórze, że naprawdę nie warto.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1925 razy
Otrzymał podziękowań: 1595 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nati777 » 24 lis 2017, 17:05

Dziękuję <3 Jestem w stałym związku partnerskim, zamierzamy się pobrać, wybudować dom... Czas pokaże co dalej.
Awatar użytkownika
Nati777

Postautor: Nut » 25 lis 2017, 13:51

Może sen zwiastuje zaręczyny, ślub. Wydaje mi się, że jakby Cię coś ostrzegało przed tym krokiem.I druga myśl jaka mi przyszła do głowy; czy Ty przypadkiem nie oczekujesz poważnej deklaracji ze strony partnera ?

Kiedy śnią się perły
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 354 razy
Otrzymał podziękowań: 315 razy
Droga życia: 0

Wróć do Interpretacje snów