Które karty wskazują ból fizyczny ?

Zdrowie w kartach tarota

Postautor: supersymmetry » 20 lis 2013, 17:04

a 6 mieczy? czy to moze byc choroba lokomocyjna? albo problem z blednikiem?
supersymmetry
Grafoman

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Droga życia: 0

Zdrowie w kartach tarota

Postautor: xLena » 20 lis 2013, 17:47

6mieczy to dla mnie problem z chodzeniem, z nogami czy kręgosłupem, coś co uniemożliwia poruszanie się na własnych nogach
xLena

Zdrowie w kartach tarota

Postautor: Štilić » 20 lis 2013, 21:24

6 mieczy - choroby jamy ustej i nosowej, próchnica, szkorbut, paradontoza, pleśniawki, zapalenie błony śluzowej, stany ropne, nieżyt błony śluzowej nosa, zatkanie odpływu ydzieliny z zatok.

Tarot a zdrowi - A.A. Chrzanowska, A.P. Załęski
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Zdrowie w kartach tarota

Postautor: Kobieta35 » 12 lut 2014, 12:50

Na przyklad karta Wieza XVI, to klopoty z kregoslupem, uklad kostny, reumatyzm, problemy z chrząstkami, zęby, kolana, biodra, itp. Kregoslup jest takim rusztowaniem ciala, karta wieza - budynek. Pozdrawiam, Barbara.
Kobieta35

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 7

Zdrowie w kartach tarota

Postautor: Forest Lady » 14 lut 2014, 14:23

Kiedyś znajoma poprosiła mnie o karty na miesiąc ogólnie co w uczuciach, finansach, pracy i zdrowiu...
Pamiętam jak w zdrowiu u niej wyszły mi takie karty:
DIABEŁ + GŁUPIEC I tak patrze na te karty i mówię do niej.. wydaje mi się, że dopadnie Cię jakaś wirusowa choroba wieku dziecięcego...

Dosyć szybko otrzymałam weryfikację... znajoma napisała " wyobraź sobie, zachorowałam na ospę !
Awatar użytkownika
Forest Lady
Niewymowny

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Znak zodiaku: Koziorożec
Droga życia: 8

Poprzednia

Wróć do Różne znaczenia kart tarota