Liczba 3 wibracji spółgłosek imienia

Liczba 3 wibracji spółgłosek imienia

Postautor: Venison » 22 gru 2013, 19:29

Liczba 3 wibracji spółgłosek


3


Nie boisz się, co przyniesie ci przyszłość. Jesteś przekonany, że przeznaczone jest ci tylko to, co dobre i jasne. Dlatego każde nieszczęście, które cię spotyka, przetrzymujesz, rozumiejąc, że ono minie i nastąpią lepsze dni. Pozytywne myślenie jest twoim mottem życiowym i stanowi oparcie w gorszych momentach życia. Wierzysz w przyszłość i rozumiesz, że cokolwiek się stanie, twoje prawdziwe przeznaczenie zostało już spisane i nic nie może tego zmienić.

Nie znosisz ludzi, którzy ciągle narzekają na pecha w życiu i wierzą w talizmany mające im przynieść szczęście. Ty tego nie potrzebujesz, ponieważ żaden talizman nie może zmienić faktów, a wiara w nie jest tylko wyrazem poszukiwania szczęścia.

Twoje dążenie do perfekcji wyraża się w ubiorze i we wszystkim, co ciebie otacza. Nie przedstawiasz swoich żądań w ofensywny sposób. Potrafisz być ujmujący i zamiast chłodno i oficjalnie, z wdziękiem prosisz o wykonanie czegoś tak, jak sobie życzysz.

Wiesz, że samoekspresja jest najważniejsza w twoim życiu i nie masz oporów przy wyrażaniu swoich pragnień, nastrojów czy akceptacji czegoś. Kiedy jesteś szczęśliwy, wie o tym cały świat i objawia się to w twoim nastroju.

Słowa i sposób, w jaki są one wypowiadane, stanowią według ciebie miarę człowieka. Jesteś bardzo rozważny przy dobieraniu odpowiednich słów do każdej sytuacji. Wierzysz, że słowa i ton głosu oznaczają poziom kultury człowieka. Literatura i twórczość związane ze słowami są dla ciebie ogromną przyjemnością.

Liczba trzy jest także symbolem wspaniałej osobowości. Ze względu na umiejętność wyrażania uczuć twoje osobiste wibracje naturalnie i z łatwością wypływają na zewnątrz bez najmniejszego wysiłku z twojej strony. Ludzie w twoim towarzystwie czują się zregenerowani i wolą przebywać z tobą niż z kimkolwiek innym. Zawsze czarujący i uprzejmy, nie mówiąc już o inteligencji, przyciągasz do siebie ludzi. Jesteś mile widziany na każdym przyjęciu.

Niestety, możesz pójść drogą słabości, ustępując zawsze, gdy powstaje nieporozumienie lub kłótnia, ponieważ nie masz w sobie chęci walki niezbędnej do przeforsowania swoich praw i opinii.

Możesz pogrążyć się w użalaniu nad samym sobą, nie robiąc nic, tylko opłakując pecha, jaki cię spotkał w życiu. Niewykluczone, że poczujesz się zbyt obciążony problemami, aby spróbować naprawić wszystkie niefortunnie układające się sprawy i ujrzeć pozytywny obraz. Nie ma aż tak bardzo złych rzeczy i nie wolno pobłażać negatywnemu nastawieniu. Pozytywne wibracje przyniosą ci szczęście oraz spełnienie marzeń, więc powinny być zawsze doceniane.

Interpretacja według Gerie Bauer.
Venison
 

Wróć do Liczby imion, nazwiska, podpisu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie