Liczba 6 wibracji spółgłosek imienia

Liczba 6 wibracji spółgłosek imienia

Postautor: Venison » 22 gru 2013, 19:37

Liczba 6 wibracji spółgłosek


6


Twoim największym pragnieniem jest spokój i zadowolenie. Łatwo przyjdzie ci je osiągnąć, ponieważ opierasz swoje życie na tych podstawach. Nie martwisz się czasochłonnymi i monotonnymi obowiązkami, jakie niosą ze sobą ekscytujące miejsca. O wiele bardziej wolisz cichy zakątek, gdzie możesz się schronić i medytować w otoczeniu pięknych rzeczy ofiarowanych przez bliskie ci osoby. Wierzysz, że twoje pragnienia i się spełnią, jeśli tylko wystarczająco mocno się na nich skoncentrujesz, i jeżeli są to dobre rzeczy, otrzymasz je. Dlatego rozważasz wszystko, czego pragniesz, i decydujesz, czy jest to warte poświęcenia. Jeżeli stwierdzisz, że warte, myślisz o tym intensywnie i to się pojawia. Taka wiara podtrzymuje cię cały czas na duchu.

Nie ma takiej rzeczy, której nie mógłbyś osiągnąć. Systematycznie podążasz ku swoim celom, wiedząc, że samo „chcieć" nie wystarczy. W ten sposób utrzymujesz swoje otoczenie raczej w pokoju i harmonii niż w gorączkowej, napiętej atmosferze, jaka towarzyszy innym w ferworze walki o sukcesy. Twój sposób jest o wiele lepszy, ponieważ potrafisz delektować się każdym krokiem i czerpać z tego znacznie większą przyjemność.

Zawsze można na ciebie liczyć, bo wiesz, że jeśli ty ofiarujesz siebie, inni zrobią dla ciebie to samo. Dobre chęci są bezcenne i nic nie kosztują. To jest twoja zaleta, która bierze się sama z siebie, dlatego też nigdy się nie wyczerpie. Czasami, gdy sprawy przybierają niepomyślny obrót, wydobywasz niezwykłą siłę z ogromnych pokładów swoich mocy, ponieważ wiesz, że wkrótce wszystko dobrze się ułoży. Nie pogrążasz się w rozpaczy, tylko dalej idziesz przed siebie. Jako szóstka wolisz wygodne i urocze otoczenie niż luksusy i eleganckie miejsca, w których nie czujesz się najlepiej. Nie odczuwasz potrzeby rywalizacji finansowej z przyjaciółmi i sąsiadami oraz potrafisz cieszyć się tym, co sam zdołasz osiągnąć, bez względu na to, czy jest to kosztowny antyk, czy całkiem mała i niedroga rzecz.

Twój dom jest skąpany w radości i szczęściu. Każdy, kto do niego zawita, może odpocząć i dobrze się poczuć. Nikt przy wejściu do domu nie musi zdejmować butów i stąpać na paluszkach, aby tobie w czymś nie przeszkodzić. Wygoda i zadowolenie jest ważniejsze niż przejmowanie się takimi szczegółami i dlatego przyjaciele tak bardzo lubią u ciebie przebywać.

Interpretacja według Gerie Bauer.
Venison
 

Wróć do Liczby imion, nazwiska, podpisu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie