Liczba Duszy

Liczba Duszy

Postautor: Iza74 » 06 kwie 2016, 17:04

LICZBA DUSZY

LICZBA DUSZY zawarta jest w samogłoskach naszego imienia i nazwiska i odkrywa naszą wewnętrzną naturę emocjonalną.
W numerologii bierzemy pod uwagę tylko pięć samogłosek: E, U, I, A, O, litera Y traktowana jest jako spółgłoska.

Każdej literze w alfabecie podporządkowana jest cyfra od 1 do 9. Na zamieszczonej poniżej grafice, ładnie jest to przedstawione.http://www.astromagia.pl/images/website ... 0liczb.jpg
Obrazek
Aby obliczyć LICZBĘ DUSZY rozpisz na litery imię i nazwisko, a następnie każdej samogłosce przypisz właściwą jej cyfrę.
Przykład:
A N N A
1 -- --- 1
N O W A K
-- 6 ----- 1 --

Teraz dodaj do siebie wszystkie cyfry: 1+1+6+1= 9
W ten sposób uzyskałeś LICZBĘ DUSZY, która wynosi 9

W przypadku, gdy używasz dwóch imion lub dwóch nazwisk, powinieneś je wziąć pod uwagę podczas liczenia. Gdy w czasie liczenia wyjdzie liczba dwucyfrowa, zredukuj jej do jednej cyfry.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1783
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Liczba Duszy

Postautor: Iza74 » 06 kwie 2016, 17:08

Charakterystyka:
LICZBA DUSZY 1
pozytywnie: potrzeba prowadzenia innych, zarządzania, organizowania. Chcesz być zauważony i doceniony jako dobry przywódca. Wielkie projekty, wielkie przedsięwzięcia. Potrzeba sukcesu, poszukiwanie środków, by ten sukces osiągnąć. Silna wola, niezależność. Lider.
negatywnie: ambicja, egoizm, duma, zarozumiałość, nadmierne wymagania i przechwalanie się, poszukiwanie wyłącznie własnej satysfakcji, potrzeba odgrywania pierwszoplanowej roli.

LICZBA DUSZY 2
pozytywnie: skłonność do współpracy, zawierania związków, przyjaźni. Wolisz się podporządkować, przyjmujesz rolę doradcy, wykonawcy. Wrażliwość, uczuciowość sprzyjają życiu rodzinnemu. Zmysł artystyczny, wyrafinowany smak. Otwarty na dialog, dyplomata. To, czego potrzebujesz, to spokój.
negatywnie: marzyciel o wybujałej wyobraźni, możesz przemarzyć życie bez celu, być natrętny, rozproszony i niezdecydowany.

LICZBA DUSZY 3
pozytywnie: szukasz towarzystwa przyjaciół, z łatwością nawiązujesz kontakty, jesteś ekstrawertyczny, twórczy. Starasz się znaleźć środki wyrazu i wymiany myśli z innymi. Lubisz dzieci. Ponieważ potrzebujesz towarzystwa, starasz się zyskać sympatię otoczenia.
negatywnie: jesteś chwalipiętą, podążasz w wielu kierunkach naraz. Robisz wszystko, by być zauważonym, popularnym.

LICZBA DUSZY 4
pozytywnie: potrzeba porządku, stabilizacji, bazy, równowagi. Jesteś stały, wierny, uczciwy, praktyczny i zdyscyplinowany. Czasem możesz uciekać się do poświęcenia, by uzyskać namacalny rezultat swej dobroci. Twoją motywacją jest praca sama w sobie. Jesteś logiczny i analityczny. Solidny i godny zaufania.
negatywnie: możesz być zbyt ograniczony, zdeterminowany i konserwatywny. Upierasz się przy swej racji i nie sposób cię przekonać.

LICZBA DUSZY 5
pozytywnie: kochasz ruch, przygodę, zmiany, podróże, doświadczenia. Potrzebujesz wolności, spotkań z ludźmi. Idziesz po najmniejszej linii oporu. Jesteś osobowością pełną czaru i magnetyzmu. Umiesz się przystosować do warunków i otoczenia. Posiadasz wiele zainteresowań, które potrafisz wykorzystać.
negatywnie: jesteś niestały, niezdecydowany, rozproszony. Korzystasz z przyjemności życia ze szkodą dla swego rozwoju.

LICZBA DUSZY 6
pozytywnie: potrzebujesz komfortu i ciepłej atmosfery rodzinnej. Kochasz dom i życie rodzinne, masz poczucie obowiązku i odpowiedzialności. Jesteś estetą, artystą, cenisz piękno i harmonię. Starasz się stworzyć sobie i swym najbliższym atmosferę ciepła i bezpieczeństwa. Wyrozumiały, jesteś dobrym doradcą zarówno w domu, jak i w pracy, w sprawach zawodowych, a nawet państwowych.
negatywnie: jesteś nieodpowiedzialny, egoistycznie poszukujesz komfortu dla samego siebie. Zbyt sentymentalny.

LICZBA DUSZY 7
pozytywnie: potrzebujesz spokoju, samotności, zdobywania wiedzy. Jesteś skryty lub tylko dyskretny. Pociąga cię filozofia i zagadnienia metafizyczne. Interesują cię praktyki duchowe, musisz mieć czas na medytację. Nie przepadasz za pracami domowymi. Jesteś dosyć konwencjonalny, uważny, cichy i spokojny. Intelektualista.
negatywnie: jesteś nazbyt introwertyczny, zbuntowany. Samotnik. Skłonność do alkoholu lub narkotyków.

LICZBA DUSZY 8
pozytywnie: masz zmysł do interesów, lubisz pieniądze, sukces i władzę. Umiesz znaleźć środki, by to zdobyć. Jesteś człowiekiem odważnym i godnym zaufania.
negatywnie: nieuczciwy, karierowicz. By zdobyć władzę i pieniądze, uciekasz się do wątpliwych metod.

LICZBA DUSZY 9
pozytywnie: pragniesz nauczać innych, umiesz się dzielić, jesteś szczodry i utalentowany. Humanista, misjonarz, altruista i filantrop.
negatywnie: masz utopijne idee, żyjesz złudzeniami.

LICZBA DUSZY 11
pozytywnie: jesteś wymagającym partnerem, chcesz dzielić się swymi wartościami duchowymi. Masz silnie rozwiniętą intuicję, jesteś natchniony, pragniesz przekazać innym swe objawienia, zrozumienie najgłębszej istoty rzeczy.
negatywnie: marzyciel, trochę nieudacznik, stale zagubiony. Nerwowy i konfliktowy.

LICZBA DUSZY 22
pozytywnie: pragniesz budować, tworzyć na wielką skalę, dla ludzkości. Jesteś bardziej konkretny i skuteczny niż „jedenastka".
negatywnie: grozi ci depresja lub, w ekstremalnych przypadkach, choroba psychiczna. Zdarzają się tu też przypadki upośledzenia umysłowego.

LICZBA DUSZY33
pozytywnie: pragniesz przyjąć na siebie szeroko pojętą odpowiedzialność. Możesz być przewodnikiem, mistrzem dla innych.
negatywnie: możesz ulec złudzeniu, że jesteś mistrzem, lub też spędzić życie zamknięty w gronie rodzinnym, zapominając o reszcie świata.

źródło: N. Czarmińska
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1783
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8


Wróć do Liczby imion, nazwiska, podpisu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie