Linie papilarne, dermatoglify

Postautor: Ckli100 » 27 paź 2017, 01:53

dobrą miałabym wyobraźnie gdybym wymyślała sobie znaki na dłoni. :d329:
Ckli100

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 27 paź 2017, 12:08

Ckli100 pisze:dobrą miałabym wyobraźnie gdybym wymyślała sobie znaki na dłoni. :d329:

Ckli100 » 20 sie 2017 17:21

Witam,
Na mojej lewej dłoni na podwzgórzu Marsa pojawiła się gwiazda, i to nie taka z przecięć kilku linii tylko wyraźna gwiazda pięcioramienna z wierzchołkiem skierowanym w stronę palców. Co taki znak oznacza? Czy ktoś z was spotkał się z takim czymś?

Proszę o odpowiedź, nie wiem czy niepokoić się czy cieszyć z nowego znaku na dłoni?

Nie wiem o co Ci chodzi. Coś kręcisz czy po prostu spamujesz, a to zazwyczaj ma niezbyt miłe zakończenie.

Linie papilarne, dermatoglify mamy wszyscy od narodzin, nawet naczelne ssaki.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1925 razy
Otrzymał podziękowań: 1595 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Linie papilarne, dermatoglify

Postautor: Ckli100 » 22 lis 2017, 20:14

poprostu interesowało mnie co oznacza dany znak. To ja zostałam zaatakowana, że wymyślam. Myślałam ,że są tutaj osoby zagłębione w temat i powiedzą mi co to może oznaczać. Gdzieś wyczytałam ,że jest to symbol szczęścia. W innym miejscu ,że tak na ręce odznacza się zbytnia zazdrość.
Ckli100

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Linie papilarne, dermatoglify

Postautor: Elie » 23 lis 2017, 10:41

Ckli100 » 20 sie 2017 17:21

Witam,
Na mojej lewej dłoni na podwzgórzu Marsa pojawiła się gwiazda, i to nie taka z przecięć kilku linii tylko wyraźna gwiazda pięcioramienna z wierzchołkiem skierowanym w stronę palców. Co taki znak oznacza? Czy ktoś z was spotkał się z takim czymś?

Nigdy i nigdzie nie spotkałam się z opisem gwiazdy pięcioramiennej jako znaku na dłoni. Może zrobisz fotkę swojej dłoni i wkleisz nam w post.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1925 razy
Otrzymał podziękowań: 1595 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Poprzednia

Wróć do Chirologia