Mapa Marzeń

Re: Mapa Marzeń

Postautor: Esencja » 24 mar 2012, 23:24

Dodam od siebie, że u mnie wpierw realizują się te, wobec których jakby opadły emocje... :D
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: Bender » 24 mar 2012, 23:27

oj joj... to jak ja mam realizować marzenia bez pasji...?! :o
Bite my shiny, metal ass...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Podziękował : 0 raz
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 7

Postautor: Esencja » 25 mar 2012, 11:51

Mapę marzeń przyrównałabym trochę do sigili. Wiadomo, nadal są te marzenia dla mnie ważne, ale dopiero zaczęły się realizować kiedy ten wielki zachwyt i emocje nieco opadły. Taki pewniak nastał, że to będzie się spełni i basta :) Ale to tylko moje spostrzeżenia, w Twoim przypadku wcale nie musi tak działać ;) więc ze spokojem wieszaj swoje marzenia i czekaj aż się zaczną realizować :)
Esencja
Pismak

Postautor: Bender » 25 mar 2012, 18:59

Esencjo, napisz proszę coś więcej o Sigilu w wątku "symbole, amulety, talizmany". To hiper ciekawe jest, a informacji w sieci tyle, co kot napłakał...

napisz kochana koniecznie :!:
Bite my shiny, metal ass...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 7

Postautor: Esencja » 26 mar 2012, 04:48

Oki, postaram się w przypływie weny coś na ten temat szerzej napisać :) Nie ukrywam, że możliwe, iż skorzystam z pomocy osób, które są baaaaardzo doświadczone są w tym temacie :> Ja osobiście nie praktykuję tego zjawiska, choć pewnie skuteczne narzędzie, nie ukrywam ;). I chyba lepiej, żeby praktykowały je osoby 18+ ;)
Esencja
Pismak

Postautor: onaion » 26 mar 2012, 06:58

marzeniom dajemy energie i puszczamy w swiat w celu realizacji..Jesli dalismy wystarczajaco duzo energii , uwierzylismy naprawde w spelnienie marzen to musi przyjsc moment, ze jestemy pewni i czkemay cierpliwie..TO tak jakby czekac cierpliwie na jutrzejszy dzien,..Wierzymy przeciez , ze jutro sie obudzimy..
A co do mapy..Gdybym miala drukarke to pewnie bym sobie wydrukowala jakies fajne kolorowe obrazki.. :D ..bede sie teraz zastanawiac dluugo..ale lepiej dobrze przemyslec o cyzms sie marzy, zeby nie marnowac energii na cos nieprzydatnego..ja tak sobie mysle
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Poprzednia

Wróć do Pozostałe techniki