Moja karta dnia

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Re: Moja karta dnia

Postautor: Magus » 09 lip 2018, 09:15

Czas rozliczeń.

Karty na;
Piątek - Rydwan
Obrazek

Sobota - Paź Denarów
Obrazek

Niedziela - 4 Denary
Obrazek

Zawiozłem familię na działki , sam pochyliłem się nad rachunkowością firmy i budżetem domowym coby było za co wyjeżdżać na następne eskapady. love_dance love_dance love_dance

karta na dzisiaj, jutro i środa ( hurtem)
dzisiaj - Wisielec
Obrazek
Spokój. Odcięcie się od świata. Powstrzymanie aktywności. Penetracja własnej jaźni. Medytacja, kontemplacja. Ofiara, samoofiara. Dążenie do uspokojenia i harmonii. Rezygnacja z rozwiązywania problemów życiowych. Zdanie się na innych. Marazm. Melancholia. Smutek. Zadumanie. Senność. Niespełniona miłość. Ucieczka od odpowiedzialności. Szczyt kariery zawodowej. Planowanie. Metodyczność.

Odwrócony: Niepełny sukces. Nierealne plany. Utrata zaufania. Brak szczerości. Zdrada. Przebudzenie z marazmu. Niemożność zachowania spokoju. Szarpanina. Niemożność zrealizowania dążeń i pragnień. Chorobliwa zazdrość. Nerwowy tryb życia. Ciężka praca i niezadowolenie ze statusu społecznego i zawodowego. Formalizm.

Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"

wtorek - 9 Pucharów
Obrazek
Harmonia. Ustabilizowany tryb życia. Dobre samopoczucie. Zadowolenie płynące z posiadania domu, rodziny. Niechęć do dokonywania jakichkolwiek zmian. Kołtuństwo. Oportunizm. Konformizm. Obojętność na problemy innych ludzi. Nietolerancja. Tradycjonalizm, konserwatyzm, małomiasteczkowość, prowincjonalizm.

Odwrócona: Utrata dobrego samopoczucia i związana z tym frustracja. Nieoczekiwana zmiana wywołująca złość, niepewność i strach. Niemożność poznania prawdy. Strata czegoś, co się posiada. Dyskusja, w której wykazano nam brak racji. Złudna wolność. Deklaracje bez pokrycia. Poczucie ogromnej straty, podczas gdy w rzeczywistości nic poważnego i istotnego się nie wydarzyło. Przesadne narzekanie. Zetknięcie z czymś, co przerasta naszą wyobraźnię.

środa - Diabeł
Obrazek
Egoizm, egotyzm. Uzależnienie od innych. Materializm. Brak wyobraźni. Brak intuicji. Brak wyczucia. Sukces zyskany w sposób uwłaczający godności, nielegalną drogą. Nienawiść do ludzi, do otoczenia. Emanacja niszczycielskiej energii, czarna magia. Niemożność wyzwolenia się spod wpływu kogoś potężnego, silnego. Tyrania. Totalitaryzm. Utrata wolności. Autodestrukcja. Uległość. Pasywność. Płaski racjonalizm. Brak szerszej perspektywy. Rabunek, kradzież, strata. Zła przygoda. Nieszczęście. Nieudane małżeństwo. Brak wian7 w wyższe wartości. Zniecierpliwienie. Sadyzm, okrucieństwo, fanatyzm, reakcyjność. Rasizm.

Odwrócony: Nieład, nieporządek. Złe wpływy. Magia niszczycielska, czarna magia. Satanizm. Nadużycie siły. Komplikacje zdrowotne, rozstanie, rozerwanie więzów. Zrzucenie ciężaru odpowiedzialności na kogoś innego. Wybawienie z opresji. Rozpoznanie właściwej drogi. Nieoczekiwane wyjaśnienie sytuacji. Wyzwolenie z egoizmu. Rozbicie „wewnętrznej skorupy".

Awatar użytkownika
Magus

Podziękował : 30 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Moja karta dnia

Postautor: Magus » 11 lip 2018, 17:58

Poniedziałek; Wisielec
Czytałem forum i takie tam przemyślenia o buddyzmie. Doszedłem do wniosku ze to zdecydowanie nie moja filozofia życia. Wolę czynnie się doskonalić.

Wtorek; 9 Pucharów
Miło spędzony dzień na działce w gronie znajomych i rodzinki.

Środa ; Diabeł
Dzisiaj to najchętniej ukręciłbym komuś łeb :diabel:
Awatar użytkownika
Magus

Podziękował : 30 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Poprzednia

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje