Moja karta tygodnia

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Re: Moja karta tygodnia

Postautor: Piko » 06 lip 2018, 05:33

Moja karta tygodnia sobota 07.07.2018 do 14.07.2018
Królowa Kielichów
Obrazek

"... Symbolizuje człowieka którego nadzieje i oczekiwania spełniają się. On jeszcze nie uświadomił sobie tego, inie jest pewien sukcesu, ale uczucia wyprzedzają świadomość i on odczuwa harmonię z otaczającym go światem i pełnię bytu. Otwiera się przed nim sens takich pojęć, jak "miłość" i "szczęście". W położeniu prostym karta ta może oznaczać genialną intuicję, aż do jasnowidzenia, stąd też wynika jej następne znaczenie - sukces zaplanowanych spraw. ..."
Jewgienij Kolesow
Awatar użytkownika
Piko
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 86 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 2

Postautor: Piko » 30 lip 2018, 08:47

mój rozkład tygodnia 29.07.2018 Niedziela do następnej Soboty

Obrazek.Obrazek.Obrazek

karta śmierć: z czarną flagą z głogiem dwuszyjkowym.
karta IV miecze : z mogiłą przynoszącą refleksje.
karta IX pucharów : sukces i zyski.

PS. Nastał czas kontemplacji życia.
Awatar użytkownika
Piko
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Elie » 01 sie 2018, 20:36

Piko pisze:mój rozkład tygodnia 29.07.2018 Niedziela do następnej Soboty

Obrazek.Obrazek.Obrazek

karta śmierć: z czarną flagą z głogiem dwuszyjkowym.
karta IV miecze : z mogiłą przynoszącą refleksje.
karta IX pucharów : sukces i zyski.

PS. Nastał czas kontemplacji życia.

Karta Śmierć sugeruje pożegnanie się z kimś/ czymś nie bez żalu. Po czym nastąpi okres w którym postanowisz przeczekać co los przyniesie, takie tumiwisi ( karta 4 Miecze = sprawa musi dojrzeć ). Po czym nastąpi okres względnej radości.
9 Kielichów jest fajnie opisane tu ---->>> http://www.taraka.pl/tarot_pelny_puch_9
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2008 razy
Otrzymał podziękowań: 1775 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Piko » 08 sie 2018, 08:50

Mój rozkład tygodnia od środy 08.08.2018 do następnej środy

Obrazek.Obrazek.Obrazek

Słońce:
Jest tyle optymizmu, energii i siły w tej karcie.że z nią możemy zaczynać każdy dzień.
Gdzieś za mocnym murem zostaje nasza przeszłość, a my odrodzeni ruszamy w nowy etap życia z nowymi nadziejami , marzeniami, z nową wiarą że tym razem to już jesteśmy mądrzejsi o tyle doświadczeń.
RADA: ciesz się radością która gości w Twoim sercu.miej odwagę dać sobie szansę na bycie szczęśliwym. Uświadom sobie co zostawiasz za murem, zawrzyj przymierze z przeszłością aby stała się Twoim przyjacielem, aby Cię wspierała a nie prześladowała.
ROZWÓJ DUCHOWY:to czas gdy masz wrażenie że kochasz cały świat, jakbyś mógł, to przytuliłbyś wszystkich do serca, spowodował, by wszyscy czuli się tacy szczęśliwi ja Ty; dobre efekty w pracy z wewnętrznym dzieckiem, wybaczeniem.
CO ZROBIĆ ?:pozwolić sobie cieszyć się z siebie; ze swojego życia , zaufać mu, jego mądrości i sensowi; zawrzeć ostateczne przymierze z przeszłością i spojrzeć z ufnością w przyszłość.

Umiarkowanie:

RADA:Szukaj tylko równowagi w tym, w czym jesteś. Jeśli walczysz z przeszłością, zrównoważ ją teraźniejszością. jeśli martwisz się teraźniejszością lub plany na przyszłość, odkurz stare marzenia. W nich znajdziesz siłę. Jeśli przeżywasz trudności w związkach, ucz się aktywnego słuchania i prawdziwej komunikacji, tj. budowania zdrowych relacji. Da Ci to dużo radości i spełnienia gdy Twoje związki rozkwitną.
ROZWÓJ DUCHOWY:duży krok w poznawaniu siebie, odczuwanie satysfakcji z osiągniętego spokoju. Nie zapominaj o kontakcie z przyrodą, drzewami, wodą, ptakami.
CO ZROBIĆ ?:Pielęgnować spokój. Jeśli trudno Ci go osiągnąć, trenuj opanowanie i samokontrolę. Pomoże Ci w tym trening oddechowy. Jeśli masz trudności ze złością i gniewem, wprowadź sporo ruchu, biegaj, ćwicz, chodź na intensywne spacery. Staraj się patrzeć na wszystko co Cię porusza, patrzeć również oczami innych ludzi. Dużo możesz nauczyć się o sobie i zrozumieć innych. A to już krok do równowagi w życiu, satysfakcji i bycia sprawiedliwym, nie tylko wobec siebie ale i innych.

Giermek Buław:

blaski: szansa, możliwość, podróż, początek przedsięwzięcia, kochanek, wierność, widoki na pracę.

Źródło: "Vademecum Tarota" Barbara Antoniewicz Wlazińska
Awatar użytkownika
Piko
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Piko » 09 sie 2018, 20:49

Ktoś, coś ? :czeka:
Awatar użytkownika
Piko
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Elie » 10 sie 2018, 14:02

A prosiłam - stawiaj karty na poszczególne sfery życia; praca, finanse, uczucia, etc. Ogólnie - interpretacja też będzie ogólna i niekoniecznie musi się sprawdzić.Będzie takie ble ble, bo nie wiadomo do czego się odnieść. :2pistolety:

Ogólnie to ja tu widzę jakąś naukę, nawet nauczanie kogoś młodego. W rezultacie zostanie osiągnięty cel, czyli Ty (czy ktoś kogo będziesz "uczył, " trenował) przyswoi sobie wiedzę, zrozumie o co chodzi, postanowi postępować racjonalnie i w sposób wyważony, sprawiedliwy. Jednak coś się stanie i poniesie Cię ( czy tę osobę ) żywioł ognia.Przekroczysz granice.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Piko » 11 sie 2018, 10:20

Elie pisze:
Ogólnie to ja tu widzę jakąś naukę, ...

Zanim odpowiem, mogę wiedzieć skąd się wzięło to o nauce ? ...
Awatar użytkownika
Piko
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Elie » 11 sie 2018, 10:58

Piko pisze:
Elie pisze:
Ogólnie to ja tu widzę jakąś naukę, ...

Zanim odpowiem, mogę wiedzieć skąd się wzięło to o nauce ? ...

Jedno ze znaczeń karty Słońce w połączeniu z kartą Umiarkowanie . :03777:
Może też chodzić o czytanie w celu poznania zjawiska, tematu, po czym następna karta Umiarkowanie sugeruje jakby zmianę poglądów. Takie w stylu - no to teraz rozumiem ocb, zgadzam się, to ma sens...po czym i tak postąpimy inaczej, wbrew, kierując się ogniem = impulsem, chęcią walki, pokazania swojej siły = wyższości.
Jw trudno interpretować nie mając punktu zaczepienia w postaci zaznaczenia sfery do której odnoszą się karty. Wychodzi gdybanie.
Słońce sugeruje dziecinne podejście, niewiedzę. Karta Umiarkowanie jakby porządkowała tę wiedzę, rozjaśniała w łepetynie, że nic nie jest do końca złe czy dobre, jasne czy ciemne. Jest / liczy się Równowaga - może w ten sposób.

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Piko » 11 sie 2018, 11:56

Od kolegi studiującego Coaching pożyczyłem dobrą książkę Jadwigi Korzeniewskiej "OGRAĆ NAWYKI" wydawnictwa One press Exclusive. Później dostanę jeszcze jedną o zmianie 52 nawyków w rok, choć słyszałem że do dobrego wyrobienia sobie nowego nawyku potrzeba co najmniej 21 dni. O rzuceniu nawyku palenia papierosów już nie piszę, ale chcę w domu mniej czasu spędzać przed kompem kiedy nie muszę, a przeznaczyć co najmniej dwie godziny dziennie samodzielnej pracy na poprawę swojego angielskiego (słówka, zastosowania itp.) Dwóch godzin może od razu nie osiągnę, ale w te 21 dni, zobaczymy. A jeśli się  do tego zapalę i przekroczę granicę perfekcji, tym lepiej.

Znając siebie, początkowo odczytywałem linearnie ten ogólny rozkład jako;
Swój ogólny hurra-optymizm do świata i ludzi nieco ostudzić, a zająć się bardziej gorliwie swoim szeroko pojętym interesem.
Ale to wszystko zajmie więcej niż tydzień.

:kawaa:
Awatar użytkownika
Piko
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Elie » 11 sie 2018, 12:07

Znając siebie, początkowo odczytywałem linearnie ten ogólny rozkład jako;
Swój ogólny hurra-optymizm do świata i ludzi nieco ostudzić, a zająć się bardziej gorliwie swoim szeroko pojętym interesem.
Ale to wszystko zajmie więcej niż tydzień.

Śmiem twierdzić, że niczego nie ostudzisz, nie zmienisz swojego postępowania. Niby zrozumiesz, zgodzisz się, przyjmiesz do wiadomości, po czym i tak postąpisz jak ten Walecik Buław - pójdziesz na żywioł. :03777:

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje