Moja liczba

Postaram się odpowiedzieć na Twoje konkretne pytanie lub Twój problem osobisty, partnerski, rodzinny, towarzyski, zawodowy itd. Im więcej informacji wprowadzających w problem/pytanie przekażesz, tym prawdopodobniej odpowiedź będzie bardziej wszechstronna, precyzyjna itp. ...

Moja liczba

Postautor: Rdk » 11 cze 2017, 23:59

Dzień dobry,

Chciałbym dowiedzieć się jak to działa na prawdę w numerologii, czy liczba imienia ma znaczenie? Czy tylko liczba daty urodzin?

Mam na imię Radosław choć częsciej używane jest Radek czy w takim razie coś się zmienia?

data urodzenia 28.01.1987

Czy może mi Pani powiedzieć coś na ten temat?
Rdk

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Moja liczba

Postautor: Teresa » 12 cze 2017, 12:55

Dzień dobry Panie Radku,
przypisywanie liczb literom w imionach, nazwiskach, nazwach, itd., z pewnością ma sens.
Ale do metod, które poznałam, nie jestem w 100% przekonana...

Interpretuję tylko daty.
W przypadku daty urodzenia dobrze byłoby pamiętać, że oprócz daty urodzenia - z założenia nieidealnej (bo nie ma jakiejkolwiek daty idealnej), z datą urodzenia wchodzą w interakcje inne daty z kalendarza – z założenia też nieidealne. Mogą to być kolejne daty z kalendarza, a w szczególności bywają to daty w jakiś sposób dla nas ważne, które np. w sposób emocjonalny zapoczątkowują (lub reorganizują) istotny dla nas układ zawodowy, partnerski, małżeński, rodzinny, koleżeński, itd.

Dlatego z punktu widzenia Numerologii interpretuję nie tylko daty urodzenia ludzi, ale i:
--- daty „urodzenia” znajomości/relacji/związków dwojga osób na konkretnych etapach inicjowania/rozwoju/modyfikacji tychże znajomości/relacji/związków → czyli daty poznania, daty początku znajomości partnerskiej/przyjacielskiej/towarzyskiej/koleżeńskiej/sąsiedzkiej/itd., daty zaręczyn, daty ślubu, daty wspólnego zamieszkania, itd.,
--- daty separacji, rozstań, rozwodów, itp.,
--- inne daty bardzo ważne emocjonalnie dla dwojga osób lub tylko dla jednej z dwojga osób → np. daty bardzo ważnych rozmów/spotkań/wyjazdów, daty o charakterze bardzo osobistym,
--- inne daty przełomowe w życiu i/lub w znajomościach/relacjach/związkach, itd.,
--- daty „urodzenia” kariery zawodowej i relacji zawodowych – z firmą, szefami, współpracownikami, podwładnymi, itd. → czyli daty rozmów/spotkań kwalifikacyjnych i/lub daty umów ustnych/pisemnych i/lub daty faktycznego podjęcia pracy, itp., a w przypadku układów zawodowych na styku z towarzyskimi – mogą być dodatkowo daty poznania/początku(znajomości) i/lub daty bardzo ważnych rozmów/spotkań towarzyskich, itp.

Każda data urodzenia nie jest jedną liczbą, tylko dość skomplikowaną kombinacją różnych wibracji.
Nie można interpretować tylko dowolnie wybranej pojedynczej wibracji (lub tylko dowolnie wybranych dwóch/kilku wibracji), ponieważ tak zawężona interpretacja z reguły prowadzi do wniosków zawężonych/cząstkowych, czyli niepełnych/nieprecyzyjnych, bardzo wątpliwych, a często – całkowicie nieprawdziwych.
Każdą datę należy rozpatrywać jako „całość”, z wszystkimi wibracjami i podwibracjami, z uwzględnieniem przewagi/nadmiaru jednych wibracji/podwibracji i braku/niedoboru innych wibracji/podwibracji, z uwzględnieniem powiązań/zależności/sprzeczności między wibracjami/podwibracjami, z uwzględnieniem „zastępowalności” wibracji/podwibracji przy analizowaniu konkretnego tematu/problemu, itp., itd.

Panie Radku, jeśli miałby Pan wątpliwości czy dodatkowe pytania, to postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Wróć do Kącik interpretacji - Numerolog Teresa