Moja sytuacja zawodowa

Proszę o weryfikację wróżb
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Moja sytuacja zawodowa

Postautor: Ankol18 » 08 mar 2018, 20:51

Pytanie brzmi: kiedy zacznę i czy w ogóle zacznę z powrotem pracować w pełnym wymiarze czasu pracy?
Liczę na odpowiedź, pozdrawiam.
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Re: Moja sytuacja zawodowa

Postautor: Elie » 11 mar 2018, 04:37

8 Kielichów...9 Monet... Świat../.. Król Denarów

Twoja sytuacja materialna poprawi się już w miesiącu kwietniu, w czasie panowania znaku Byka (20.04 – 22. 05).
Po pierwsze - sama powinnaś upomnieć się o podwyżkę, pełnowymiarowy czas pracy.
Pod dwa - z pomocą może przyjść szef, czyli mąż właścicielki sklepu ( to on tak naprawdę rządzi finansami w sklepie)
Po trzy - gdyby przyszło Ci do głowy poszukać innej pracy ( a przyjdzie), to znajdziesz ją równie szybko i na bardzo dobrych warunkach.Gdyby co, to w nowej pracy szefem będzie mężczyzna.
Także wszystko zależy od Ciebie i Twojej determinacji.Korzystaj z okazji bo Świat, Los będzie Ci sprzyjał.

Życzę powodzenia :hipnoza:
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2007 razy
Otrzymał podziękowań: 1772 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Moja sytuacja zawodowa

Postautor: Ankol18 » 11 mar 2018, 19:16

Dziękuję :buziak:
Czyli rozumiem, że już w kwietniu uda mi się wrócić na cały etat bądź znajdę inną fajną pracę. Jestem otwarta i na jedno i drugie. Pozostało czekać do wiosny i zobaczyć co przyniesie los :wink:
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota