Most i kochanka

Most i kochanka

Postautor: vein » 13 lip 2018, 22:22

Dawno mnie tu nie było i gdyby nie przedziwny sen pewnie bym nie wpadła na forum.Czasu ostatnio brak, pogoda zachęcająca do wyjazdów za miasto.Sen był o moście. Most był jakiś stary, murowany i bez wyjścia. Byłam zaniepokojona jak z niego wyjść. Ani rzeki ani drogi powrotnej. Na koniec znalazłam jakąś dziurę, tunel, wlot, tyle, że jakiś wąski. Nie pamiętam jak trafiłam do domu w którym natknęłam się na kochankę partnera. Nie byłam zdziwiona jej obecnością,nie odczuwałam zazdrości, potraktowałam jako coś oczywistego. Myślałam cały dzień co ten dziwny sen może oznaczać.Stary most, partner kochanki też nie ma.O czym może mówić,czy mam się bać.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny

Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Most i kochanka

Postautor: Elie » 14 lip 2018, 18:35

kiedy-sni-sie-most-t46223.html#p1014737
kiedy-sni-sie-zdrada-t46224.html#p1014738

Vien, czy Ty w tej relacji czujesz się bezpiecznie ? Coś mi się wydaje, że nie bardzo, stąd sny świadczące o chęci zmian, zaprowadzeniu porządku w Twoim życiu na tyle aby dało Ci poczucie bezpieczeństwa.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1755 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Interpretacje snów