Na przyciągnięcie szczęścia

Na przyciągnięcie szczęścia

Postautor: Polana » 18 sty 2015, 22:19

Witam kochani, chciałabym dowiedzieć się jakie runy są odpowiednie do przyciągnięcia szczęścia, powodzenia? Gdzie najlepiej trzymać takie runy?
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać"
Awatar użytkownika
Polana

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Znak zodiaku: Byk
Droga życia: 1

Re: Na przyciągnięcie szczęścia

Postautor: Elie » 18 sty 2015, 23:32

Najlepiej trzymać się z daleka od run. Naczytałam się co fanatycy od run wypisują, że boję się ich bardziej niż diabeł św. wody. :P Jednak nie mogę nikomu zabraniać.U nas raczej nikt nie interesuje się runami. Z tego powodu polecam inne forum. Tam już Tobie doradzą FORUM FUTHARK
Przepraszam, że Cię tam wysyłam. Za "specyficzne" traktowanie nowych użytkowników ezoteryków, nie mam zamiaru przepraszać.Tego trzeba doświadczyć na własnej skórze.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2004 razy
Otrzymał podziękowań: 1757 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Na przyciągnięcie szczęścia

Postautor: kasienka13 » 19 sty 2015, 14:36

Elie pisze:Najlepiej trzymać się z daleka od run. Naczytałam się co fanatycy od run wypisują, że boję się ich bardziej niż diabeł św. wody. :P Jednak nie mogę nikomu zabraniać.U nas raczej nikt nie interesuje się runami. Z tego powodu polecam inne forum. Tam już Tobie doradzą FORUM FUTHARK
Przepraszam, że Cię tam wysyłam. Za "specyficzne" traktowanie nowych użytkowników ezoteryków, nie mam zamiaru przepraszać.Tego trzeba doświadczyć na własnej skórze.

To prawda!
Runy to "wyższa szkoła" jeśli nie masz o nich pojęcia trzymaj się z daleka.
Sama jestem przykładem że ciekawość w tym temacie może zostać ukarana.

Awatar użytkownika
kasienka13
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 79 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Wróć do Dywinacja runiczna