nasze zwierzaki :)

Re: nasze zwierzaki :)

Postautor: Ankol18 » 03 sty 2018, 20:58

Elie, czyżby to rottweiler, czy oczy mnie mylą? :wink:
Jednak to prawda, że po utracie ukochanego zwierzaka, próbujemy zastąpić sobie tę pustkę w serduchu innym zwierzątkiem...? :usmiech:
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: Elie » 05 sty 2018, 07:15

Figa to pinczer średni.Kolejne niezbyt wyraźne zdjęcie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

nasze zwierzaki :)

Postautor: Elie » 27 cze 2018, 11:47

Elie pisze::lol: Ja też, za moimi plecami :cool: .
Fotki zrobię przy okazji.

Póki co, niestety, beznadziejna ostrość, jakość zdjęć. Coś mi się zdaje, że słaba ostrość zdjęć wynika z braku odpowiedniej odległości.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Piko » 02 lip 2018, 10:29

bocja i tetry czarne
---------------------------------------------------------------------
Gladiator ~ Elysium / Honour Him / Now We Are Free
---------------------------------------------------------------------
Awatar użytkownika
Piko
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 78 razy
Droga życia: 2

Postautor: Ernie » 02 lip 2018, 12:25

Ankol18 pisze: Poza tym bardzo lubi słodkie: czekolada, ciacha, lody, mogła by jeść całymi dniami. Taki z niej łakomczuszek.

Matko Boska, to straszne, jak nieodpowiedzialni potrafią być ludzie! Czekolada dla psa? A zanim ją mu podałaś, sprawdziłaś chociażby w Internecie, czym to grozi? Pies nie wie, co jest dla niego dobre, a co złe, dlatego człowiek powinien nad nim czuwać. Martwi mnie taka ludzka bezmyślność.

http://www.e-yorki.pl/?page=59&art=1
Ernie

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Ankol18 » 09 lip 2018, 12:09

Ernie pisze:
Ankol18 pisze: Poza tym bardzo lubi słodkie: czekolada, ciacha, lody, mogła by jeść całymi dniami. Taki z niej łakomczuszek.

Matko Boska, to straszne, jak nieodpowiedzialni potrafią być ludzie! Czekolada dla psa? A zanim ją mu podałaś, sprawdziłaś chociażby w Internecie, czym to grozi? Pies nie wie, co jest dla niego dobre, a co złe, dlatego człowiek powinien nad nim czuwać. Martwi mnie taka ludzka bezmyślność.

http://www.e-yorki.pl/?page=59&art=1

Nie burz się tak! :lol: Czy Ty myślisz, że jestem psychiczna i podaje tabliczkę czekolady połamaną na drobne kosteczki na obiadek do miseczki mojego pupilkowi? :0fool: :lol: Otóż odpowiedź brzmi: "nie". Jeśli dostanie jedno okienko czekolady na tydzień to nic jej nie będzie. Wychowuję ją piąty rok i jest zdrowa i szczęśliwa.
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Droga życia: 9

Poprzednia

Wróć do Na każdy temat