Nota o magii miłosnej

Nota o magii miłosnej

Postautor: Elie » 10 lut 2015, 17:14

Będzie to bardzo krótka notatka na temat magii miłosnej. Nie mam zamiaru rozprawiać na temat sposobów wywołania w kimś miłości, ani technik pętania. Notka ta ma raczej być wyjaśnieniem dlaczego, na ostatnie dziewięć maili jakie dostałem w grudniu i styczniu z prośbą o rzucenie uroku bądź podanie przepisu odpowiedziałem, że nie podejmę się tego, ani nie zrobi tego nikt ze strony Aetherius.
Magia jest potężnym elementem kształtującym życie i moralność każdego maga. Im dłużej on praktykuje tym lepiej rozumie niuanse systemu działania jakim magia się kieruje, rozumie jej ograniczenia, ale przede wszystkim swoje własne. A więc jednym z powodów, dla których odmawiam rzucania uroków miłosnych jest moje osobiste ograniczenie w tej sprawie. Mój ukształtowany kręgosłup moralny uważa tę dziedzinę za niemoralną i niebezpieczną, czasem nawet bardziej od ewokacji demonów. Jak więc mógłbym wykonywać dla kogoś tego typu rytuał jeżeli sam jestem niechętnie do tego nastawiony? Taka czynność z pewnością spowodowałaby niepowodzenie całego przedsięwzięcia magicznego. Całe szczęście nie muszę tu opisywać, dlaczego miałoby moje nastawienie wpłynąć na wynik magiczny, ponieważ zrobił to świetnie Koleś w artykule Błędne efekty rytuałów. Nastawienie operatora jest kluczem do sukcesu.

Ciąg dalszy na - http://aetherius.pl/nota-o-magii-milosnej/
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1935 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Nota o magii miłosnej

Postautor: Ankol18 » 10 lut 2015, 21:02

W miłości nie ma sensu bawić się magią. Oczywiście fajne jest to, kiedy rzucając na kogoś urok miłosny w końcu możemy go mieć. Ale pomyślmy, czy chcielibyśmy, żeby to na nas ktoś rzucił urok miłosny i żebyśmy to my kochali kogoś, do kogo tak na prawdę nic nie czujemy? Taka miłość jest sztuczna i nie ma w niej prawdziwego uczucia, a jej konsekwencje mogą okazać się straszne.
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 315 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Wróć do Rytuały