Nowe plany :)

Postaram się odpowiedzieć na Twoje konkretne pytanie lub Twój problem osobisty, partnerski, rodzinny, towarzyski, zawodowy itd. Im więcej informacji wprowadzających w problem/pytanie przekażesz, tym prawdopodobniej odpowiedź będzie bardziej wszechstronna, precyzyjna itp. ...

Nowe plany :)

Postautor: Rdk » 24 sie 2017, 19:56

Hej,

Rzeczywiście poprzedni awans mnie ominął ale dzięki temu podjąłem decyzję o zmianie. Choć gdzieś z tyłu głowy mam te lata pustki. Aplikuje o pracę poza granicami Anglii, ofertę znalazłem wczoraj i wydaje się być idealna dla mnie. Zdecydowałem że będę aplikował pomimo niesprzyjających warunków. Czy pomożesz mi sprawdzić kiedy powinienem wysłać CV? Chciabym to zrobic w przecigu trzech nastepnych dni od jutra. Pozdrawiam Radek
Rdk

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Nowe plany :)

Postautor: Teresa » 24 sie 2017, 21:06

Radku, jutro przed południem postaram się odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Niezależnie od mojej odpowiedzi → proponuję sprawdzić - w celu ew. wyciągnięcia dodatkowych wniosków:
... ewentualne tajemnice, które mogą kryć się za wczorajszą (z 23.08.2017) ofertą i/lub za pracą w nowej firmie,
... co ew. może się kryć za poważnymi problemami środowiskowymi/towarzyskimi,
... co ew. może się kryć za działaniami manipulacyjnymi na granicy sprytu i ew. przekraczania zasad/norm społecznych/prawnych, itp., itd.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Teresa
Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 97 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Postautor: Rdk » 24 sie 2017, 21:21

Nie bardzo rozumiem jak miałbym to zrobić... Czy Tobie chodzi o to żebym sam wziął się do pracy i rozpracował daną ofertę czy ma to związek z numerologia?

Przepraszam ale wolę zapytać jeśli nie wiem.

Pozdrawiam
Radek
Rdk

Postautor: Rdk » 24 sie 2017, 21:21

Nie bardzo rozumiem jak miałbym to zrobić... Czy Tobie chodzi o to żebym sam wziął się do pracy i rozpracował daną ofertę czy ma to związek z numerologia?

Przepraszam ale wolę zapytać jeśli nie wiem.

Pozdrawiam
Radek
Rdk

Postautor: Teresa » 24 sie 2017, 21:44

To oczywiście ma związek z Numerologią - z datą 23.07.2017.

Radku, proponuję zabawić się w detektywa:
… np. proponuję, byś jak detektyw (wnikliwie, podejrzliwie, doszukując się tajemnic/przekłamań/półprawd/niejasności - „drugiego dna”, itd.) przeczytał WSZYSTKO, co firma sama o sobie kiedykolwiek napisała
i WSZYSTKO, co ktokolwiek inny kiedykolwiek napisał o tej firmie,
… np. proponuję zadzwonić do firmy i zadać inteligentne pytania,
… np. proponuję telefonicznie/mailowo poprosić firmę o nadesłanie mailem materiałów (oczywiście prośbę należy przygotować super inteligentnie :) ), itp., itd.

T.
Awatar użytkownika
Teresa
Numerolog

Postautor: Rdk » 24 sie 2017, 21:58

Dziękuję za mądrą radę, Jutro dzwonię :P Więc może nie będe aż tak bardzo spieszył się z wysyłaniem CV najpierw zbadam grunt.
Rdk

Postautor: Teresa » 25 sie 2017, 07:30

Radku, datą najbardziej sprzyjającą (w najbliższych dniach) Twojej dacie urodzenia i wysyłce Twojego CV, może być data 30.08.2017:

--- 1/ Data 30.08.2017 może ogólnie sprzyjać Twojej dacie urodzenia aż przez ok. 13,5 roku, ale z jednym zasadniczym wyjątkiem → od ok. przełomu 2023/2024 przez ok. 1,5 roku (do ok. połowy 2025) data 30.08.2017 może konfliktować się z Twoją datą urodzenia.
Tak długi okres konfliktowania się dat może oznaczać w realu poważne/zasadnicze zmiany w pracy (np. od poważnej zmiany obowiązków/stanowiska/wydziału po łagodne/niełagodne odejście z firmy), tym bardziej że data 23.08.2017 może konfliktować się z Twoją datą urodzenia dokładnie w tym samym, dość długim, okresie.
[Wyjaśnienie → Jednorazowe skonfliktowanie się dat może oznaczać w realu sprawę do załatwienia poważniejszą niż dotychczas (np. sprawę zupełnie innego rodzaju niż dotychczas)
i/lub problem do rozwiązania poważniejszy niż dotychczas
i/lub poważniejszy niż dotychczas dyskomfort/spór/konflikt, itp., itd.
KONFLIKTOWANIE SIĘ DAT w dłuższym okresie może oznaczać, że w realu sprawa/problem/dyskomfort/spór/konflikt itp., itd., mogą się wzajemnie przeplatać i/lub mogą występować wielokrotnie
i/lub mogą występować z różnym nasileniem, itp., itd., + w tym dłuższym okresie mogą występować przerwy
między poszczególnymi sprawami/problemami/sporami/konfliktami, itp., itd.]

--- 2/ Data 30.08.2017 może ogólnie dużo bardziej sprzyjać Twojej dacie urodzenia niż data 23.08.2017.
Data 23.08.2017 może ogólnie przez pierwsze ok. 5 lat sprzyjać tylko „pół na pół”, a później może ogólnie sprzyjać do ok. przełomu 2023/2024 (tj. do początku ok. 1,5.rocznego okresu konfliktowania się dat – por. punkt 1).

--- 3/ Data 30.08.2017, rozpatrywana w szczegółach, może być nieco „łagodniejsza” niż data 23.08.2017, do której wczoraj miałam wiele wątpliwości.

--- 4/ Data 30.08.2017 może stosunkowo dobrze współgrać z datą 23.08.2017 przez ponad 15 lat, zarówno przy ogólnym rozpatrywaniu dat, jak i szczegółowym → czyli przez ponad 15 lat między tymi datami może nie być otwartych/poważnych sprzeczności/konfliktów.

Radku, to inny temat, dotąd chyba nie poruszany.
Wiem, że obecnie przebywasz/pracujesz za granicą, ale dobrze byłoby starać się zdroworozsądkowo, konsekwentnie, itp., itd., by mieć własne mieszkanie (post na moim blogu: https://numerter.blogspot.com/2017/01/w ... kania.html ).

Pozdrawiam :)
Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Numerolog

Wróć do Kącik interpretacji numerologicznych Teresy