Ochrona przed złym słowem

Ochrona przed złym słowem

Postautor: Elie » 22 wrz 2013, 13:26

Jeżeli od kogoś słyszysz coś co jest złym słowem i chcesz to zneutralizować, wystarczy powiedzieć sobie:
„wyjmuję to spod działania prawa”.
To samo dotyczy słów wypowiadanych przez Ciebie w stosunku do kogoś lub do samego siebie.
Wystarczy, że po opadnięciu pierwszych emocji, kiedy już uświadomisz sobie co powiedziałeś, wypowiedz w myślach lub głośno słowa: „wyjmuję to spod działania prawa”
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1755 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Ochrona przed złym słowem

Postautor: Matahaj » 07 sty 2015, 06:37

To samo dotyczy słów wypowiadanych przez Ciebie w stosunku do kogoś lub do samego siebie.
Wystarczy, że po opadnięciu pierwszych emocji, kiedy już uświadomisz sobie co powiedziałeś, wypowiedz w myślach lub głośno słowa: „wyjmuję to spod działania prawa”

Znałam ten sposób od dawna i nie mogę zaprzeczyć, bardzo długo pomagał.Jestem z natury nerwowa i zdarzało mi się zezłościć na sąsiadkę, która notorycznie podsłuchiwała pod moimi drzwiami. Ostatnio sąsiadka dostała wylewu co mnie strasznie zmartwiło. Po dwóch tygodniach wyszła ze szpitala bez śladu choroby, jednak nie jest już w pełni sił jak wcześniej a mnie dręczą wyrzuty sumienia. Jak myślicie, czy to moja wina i co mogę zrobić żeby odkręcić.
Matahaj

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Re: Ochrona przed złym słowem

Postautor: Elie » 10 sty 2015, 02:41

Nie sądzę, żeby to była Twoja wina. Klątw chyba nie rzucałaś a psioczenie niczego złego raczej nie wyrządzi. Po prostu taka kolej rzeczy, taki los był jej przeznaczony. Jeżeli dręczą Cię wyrzuty sumienia, możesz przecież zadość uczynić, jak się to ładnie określa, i pomóc czasem sąsiadce. Zapewne będzie jej potrzebna sąsiedzka pomoc.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1755 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Rytuały