Oczyszczanie matrycy !!!

Oczyszczanie matrycy !!!

Postautor: PatrycjaG » 22 maja 2012, 19:47

Witam serdecznie.
Jest to mój pierwszy post na forum dlatego niewiem czy dobrze dopasowałam kategorię :)
Hm...od czego by zacząć.... zatem chciałabym się dowiedzieć na temat oczyszczania matrycy z kodu śmierci. Staram sie rozwijać naprawdę intensywnie i wiele sie dzieje;)...jednak dostałam takową informację ,że takowe zadanie mnie czeka. Czy ktoś udzieliłby mi choćby jakiejkolwiek informacji w tej dziedzinie? Z góry bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam;)
Pat
..."pokochaj siebie jak własne dziecko"....;)
PatrycjaG

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Re: Oczyszczanie matrycy !!!

Postautor: Elie » 22 maja 2012, 20:39

oczyszczania matrycy z kodu śmierci

Ze co? z czym to się je? kto Ci to polecił?
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1999 razy
Otrzymał podziękowań: 1755 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: PatrycjaG » 22 maja 2012, 21:02

;) ano tak... od prawie roku mam kontakt z pewną kobietą a dokładnie jasnowidzem. "prowadzi " mnie,doradza i szkoli i uczy....zgodnie z moją duszą , radą przewodników a jakiś czas temu dowiedziałam się ,ze w poprzednim moim wcieleniu była moją intuicją. Odnalazłam spokój, zmieniłam wiele w moim zyciu, przestałam się szarpać, tracić energie na beznadziejne sytuacje. ...i tydzień temu podają słowa na spotkaniu ,że uzyskałam taką świadomość duszy,ze większej na na tej płaszczyźnie ziemskiej nie można osiągnąć, że mój duch chce się rozwijać ale nie na ziemi. Hm.... nie chce pisać jak się czułam do nastepnego spotkania ale chce wykonac i nauczyć mnie czyszczenie matrycy moja to śmierci ale nauczyć również do innych( partner, finanse itp.). Szczerze powiem bardzo ciekawi mnie to zagadnienie;)
PatrycjaG

Postautor: onaion » 22 maja 2012, 21:08

zapytam: jakas kobieta w poprzednim wcieleniu byla Twoja intuicja ? nie rozumiem :shock:
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: PatrycjaG » 22 maja 2012, 21:11

dokładnie;) szczerze powiem również nie umiem sobie tego przełożyc by zrozumieć a wytłumaczyć mi nie chciała, pamiętam jej miły uśmiech w trakcie sesji;)....także tylko tyle wiem na ten temat.
PatrycjaG

Postautor: onaion » 22 maja 2012, 21:20

wiesz ja mam inna zasade, daje sie kierowac memu wnetrzu...a jakbym juz czegos nie rozumiala co ktos do mnie mowi, to nie wiem czy bym mogla zaufac takiej osobie.. :D
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: PatrycjaG » 22 maja 2012, 21:33

... nie umiem przekazać tego tak jak bym chciała gdyż przebiega u mnie głównie na czuciu oraz odczuciu.Poznając ta kobietę i niewiedząc kim jest czułam jakby była mną i znała na wylot mój najgorszy etap życia....hm...również potwierdziła. Odnosnie spełnienia tutaj również czułam zatem bez mych słów ponownie potwierdziła. A faktem jedynie jest,ze słucham swojej intuicji wewnetrznej swojej obecnej...etc;) Jedynie zapytanie odnosnie matrycy mnie bardzo ciekawi gdyż dopiero za 6 dni zapoznam się bliżej z tematem;( a wiem,ze związane jest to z moim bagażem poprzednich wcieleń nie umiejętnosci życia dla samej siebie. ;) Wiem,że jestesmy kreatorami własnej rzeczywistości i kazdy z nas jest częścią jest bogiem a boskość jest w nas a same mysli przy dawce emocji urzeczywistniają sie jeszcze szybciej dlatego tak naprawdę sami piszemy własny scenariusz i to mnie zastanawia...plan duszy oraz jego zmiana;)
PatrycjaG

Postautor: onaion » 22 maja 2012, 21:36

moglas dopytac tej kobiety wczesniej..a teraz musisz sie zastanawiac :D bo ja nie mam pojecia..
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: PatrycjaG » 22 maja 2012, 21:43

odnośnie intuicji nie nurtuje mnie tak jak matryca.Niestety inna osoba z naszego kręgu miała powazniejszy problem dlatego ustaliłysmy zajęłysmy się nią a my same za tydzień...nic tylko czekać lub szukać dalej mi pozostaje.;) ale dziękuje za rade;);)
PatrycjaG

Postautor: Imira » 22 maja 2012, 22:16

Patrycjo,
Czy przypadkiem nie trafilas do jakiejs sekty ?...
Moze nawet sama nie umialabys tego tak okreslic ... :shock:
Bylabym na Twoim miejscu bardzo ostrozna, bardzo ... :?
Imira

Następna

Wróć do Różne odłamy medycyny naturalnej