OOBE - poza ciałem...

OOBE - poza ciałem...

Postautor: ether » 13 mar 2009, 14:28

Czy ktoś z Was może ćwiczy/doskonali techniki wychodzenia z ciała, bądź ma jakieś ciekawe doświadczenia, spostrzeżenia, porady dotyczące Out of Body Expierience???
Ja zaczęłam już dawno ćwiczyć - ponad rok temu, potem miałam duża przerwę... nie udało mi się ostatecznie wyjść z ciała... pozostałość to bardzo wyczulona intuicja, zalążki telepatii, sny symboliczno-realistyczne, które się sprawdzają w życiu realnym :roll:

Fajna stronka-forum:
http://www.obe.pl

Jak znajdę inne fajne stronki to dopiszę, bo teraz wylecaiło mi z głowy... ;)
Najtrudniej jest zobaczyć rzecz taką jaką jest naprawdę

Nie stawiam kart.
ether
Forumowicz do entej

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: OBE - poza ciałem...

Postautor: mysza » 13 mar 2009, 15:53

dolaczam do klubu - tez mi sie jeszcze nie udalo :(
a jaki bylby z tego pozytek -chcesz odwiedzic daleka rrodzine, myk i juz, chcesz zobaczyc, co wlasnie porabia twoj ukochany ...ups!
mysza

Postautor: ether » 13 mar 2009, 16:01

Jeśli chodzi konkretnie o stan wychodzenia z ciała, to ja śniłam o tym, ale nie sądze, że to było 'rzeczywiste' wyjście z ciała, bo nie było tak wyraziste jak byc powinno wg opisów innych, a zresztą to sie po prostu czuje... ;)

Nie stawiam kart.
ether
Forumowicz do entej

Postautor: barbelo » 13 mar 2009, 23:37

Kto z was probowal techniki z lustrem aby zobaczyc jak sie wygladalo w poprzednich wcieleniach.Robilam to moze z 10 lat temu,lustro jedno zrodlo swiatla najlepiej swieca w ciemnym pokoju i kompletna cisza{b.trudne}i wpatrywanie sie w punkt miedzy oczami.Widzialam tyko twarze meskie,pierwsza w berecie na oko 17 wiek....niesamowite i zmieniajace sie dosc szybko,oczy te same a przeciez poznajemy sie z poprzednich wcielen po oczach.Nasze odbicie znika i powoli wylaniaja sie inne twarze,najdziwniejsze ze sa znajome...
barbelo

Postautor: ether » 14 mar 2009, 11:34

Proszę o jakieś wskaówki dotyczące tej techniki 'lustra', trzeba to robić w nocy? Bezposrednio przed snem???

Nie stawiam kart.
ether
Forumowicz do entej

Postautor: barbelo » 14 mar 2009, 22:04

Najlepiej robic to w nocy,odseparowac wszystkie odglosy zewnetrzne,lustro za nim swieca.Wpatrujemy sie w swoje odbicie najlepiej w punkt miedzy oczaczami{trzecie oko}po kilkunastu minutach twarz zanika i pojawiaja sie inne.Bardzo proste tylko wymaga skupienia..
barbelo

Postautor: Adam » 14 mar 2009, 22:36

Próbowałem, obecnie jednak jakoś nie mam weny- może kiedyś znowu zacznę? :)
Udało mi się pewnej nocy osiągnąć "coś", korzystałem z techniki wyobrażania sobie, że jestem na huśtawce, przechylam się do tyłu i z niej spadam. Miałem po tym upadku wrażenie, że jestem obok. Nie "w" sobie jak zawsze. Jednak nadmiar euforii sprawił, że to "wrażenie" zupełnie zanikło już po sekundzie. To pewnie nie miało wiele wspólnego z obe, jednak...
Kilka dni później wstałem o godzinie 5, rozbudziłem się i próbowałem dalej. Tym razem wydawało mi się, że jestem na granicy pomiędzy snem a realnym światem i wtedy "usłyszałem" dziwny wiersz. Pamiętam, że było to coś na temat tego, że nie tędy droga i abym szukał innych sposobów. Nie śmiejcie się- to pewnie wytwór mojej wyobraźni ;) Mnie jednak zawsze fascynuje to co tajemnicze, nieopisane, niezbadane. Może Obe to prawda? Jeśli komuś się uda- niech opisze nam wszystkim wrażenia :twisted:

---

Polecam dosyć ciekawą książkę na ten temat- "miłość i wolność poza ciałem" Darka Sugiera. Uprzedzam jednak, że styl i słownictwo mogą niektórym nie przypaść do gustu :)
Bo w oczach tkwi siła duszy. Paulo Coelho
GG: 2593229
Awatar użytkownika
Adam
Gawędziarz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 8

Postautor: Adam » 14 mar 2009, 22:45

Dokładnie takie same wrażenie...

... nie tyle co seksu, co głównie masturbacji :roll:

Potem troszkę zainteresowałem się autorem, czytałem jego strony, oglądałem filmiki i, hmm... Tak troszkę mi to pachnie ściemą... Łatwym zarobkiem (sprzedawał kubeczki z logo obe-maniak, koszulki, długopisiki na allegro lecąc na popularności książki) Nie wiem zresztą, nie znam się, dalej nie komentuję :? :lol:
Bo w oczach tkwi siła duszy. Paulo Coelho
GG: 2593229
Awatar użytkownika
Adam
Gawędziarz

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 8

Postautor: Tamia » 15 mar 2009, 01:15

Ja mialam raz, dawno temu "przygode", nie bylo to wyjscie z ciala, ale rownie excytujace (z perspektywy oczywiscie). Usilowalam zasnac, bylo bardzo pozno, wszyscy spali i ta wszechogarniajaca czern i cisza (to bylo na wsi, na uboczu) i kiedy juz czulam ze zasypiam, nagle moje cialo zaczelo sie unosic...Kiedy sie zorientowalam co sie dzieje, to tak sie przerazilam, ze opadlam na lozko. Nie zasnelam tej nocy hehe...
Nie wiem do dzis co to bylo i dlaczego tak sie stalo, nigdy wiecej czegos podobnego nie doswiadczylam.
Kto chce niech wierzy, kto nie chce - niech nie wierzy, ale tak bylo.
"Każdy ma jakiegoś fioła, lecz najgorsze jest mniemanie, kiedy ktoś myśli, że nie ma wcale."
"Wszystko w życiu przemieszcza się od wewnątrz na zewnątrz."

"Wiedzieć, chcieć, odważyć się, milczeć."
Ordnung muss sein!
Awatar użytkownika
Tamia
Gawędziarz

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Tamia » 15 mar 2009, 01:18

Wiesz Iloku jak jest ;)
"Każdy ma jakiegoś fioła, lecz najgorsze jest mniemanie, kiedy ktoś myśli, że nie ma wcale."
"Wszystko w życiu przemieszcza się od wewnątrz na zewnątrz."

"Wiedzieć, chcieć, odważyć się, milczeć."
Ordnung muss sein!
Awatar użytkownika
Tamia
Gawędziarz

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Następna

Wróć do Kompendium wiedzy o snach