Osobista karta tarota na rok

Osobista karta tarota na rok

Postautor: Piko » 14 lip 2018, 07:22

Osobista karta tarota na rok

Osobista karta na rok wskaże ci tendencje i aurę nadchodzących miesięcy, a także da ci rady, jak wykorzystać drzemiący w tobie potencjał.

Karty tarota mogą służyć nie tylko do wróżenia na konkretne pytania. Dzięki nim możesz obliczyć, jakie karty patronują kolejnym latom twojego życia. Osobista karta na rok wskaże ci tendencje i aurę nadchodzących miesięcy, a także da ci rady, jak wykorzystać drzemiący w tobie potencjał. Używamy tylko Wielkich Arkanów, bo one przedstawiają życiowe przełomy i wskazują, co ważnego mamy do zrobienia w życiu.

Osobista karta
Jak obliczyć osobistą kartę tarota na dany rok? Napisz na kartce swoją datę urodzenia i rok, na jaki zamierzasz obliczyć sobie kartę. Dodawaj cyfry tak długo, aż uzyskasz liczbę nie większą niż 21. Potem sprawdź, co przyniesie ci rozpoczynający się nowy rok według rad tarota.

Na przykład osoba, która urodziła się 1 stycznia 1980 roku chce obliczyć swoją kartę na rok 2010.

1 + 1 + 1 + 9 + 8 + 0 + 2 + 0 + 1 + 0 = 23
2 + 3 = 5

Kartą na 2010 rok dla osoby urodzonej 1 stycznia 1980 roku jest arkan wielki numer V Kapłan.

Droga Wielkich Arkanów
Kiedy obliczysz swoją kartę na ten rok, spójrz też na kartę, która charakteryzowała rok, który minął. Wielkie Arkana są ze sobą powiązane, symbolika kolejnych kart wynika z tego, co pojawiło się na poprzednich. Jeśli twoją kartą na rok jest Umiarkowanie, widać od razu, że poprzedni rok był dla ciebie wielką próbą sił (XIII Śmierć) i musisz odpocząć ki doprowadzić swoje życie do równowagi. Tak samo patrzymy w przyszłość, która karta opisuje rok następny. Jeśli w tym roku patronuje nam karta XIX Słońce, to widzimy, że warto ryzykować i się starać, bo kolejny rok to XX Sąd Ostateczny, czyli czekają nas zawodowe i rodzinne sukcesy.

Aura roku
Podaję ogólne wskazówki, jak interpretować osobistą kartę tarota na rok. Pamiętaj, że jej szczegółowe znaczenie zależy od tego, w jakiej sytuacji się znajdujesz i jakie masz życiowe plany.

I Mag
W twoim życiu zaczyna się nowy etap. Nie przegap ważnych wydarzeń. Twoje sprawy zawodowe mocno ruszą do przodu. Dostaniesz awans lub zostaniesz ekspertem. Dla samotnych kobiet karta oznacza nowy związek.

II Kapłanka

Kieruj się intuicją, bo ten rok jest dla ciebie sprawdzianem, jak dużo wiesz o sobie i swoich bliskich. W pracy uzyskasz dostęp do umiejętności i wiedzy tylko dla wybranych. Dla uczniów i studentów karta zapowiada sukcesy w nauce.

III Cesarzowa

Przed tobą rok pełen miłości, dostatku i dobrobytu. Po latach trudów teraz uda ci się odpocząć, a twoja praca zacznie procentować. Dla kobiet karta wróży zamążpójście lub ciążę.

IV Cesarz

Twoje życie wymaga porządków i wzięcia się do pracy. Nikt tego nie zrobi za ciebie. Narzuć sobie dyscyplinę i zacznij realizować ambitne plany. Dzięki temu osiągniesz stabilność finansową i uczuciową.

V Kapłan
Staniesz się autorytetem dla innych. Staniesz na nogi i poczujesz się spełniony w życiu zawodowym. Posłuchaj rady starszej i bardziej doświadczonej osoby, a nie popełnisz żadnego błędu.

VI Kochankowie

Kieruj się sercem, a ten rok będzie udany. Dzięki intuicji dokonasz właściwego wyboru zawodowego lub uczuciowego. Karta zapowiada udane negocjacje i podpisanie ważnej umowy.

VII Rydwan
W tym roku rozgromisz konkurencję i przestaniesz oglądać się na innych. Poczujesz się panem swojego życia. Wykorzystaj tę siłę i energię do zbudowania trwałej relacji czy umocnienia swojej pozycji zawodowej.

VIII Sprawiedliwość

Podejmiesz w tym roku ważne życiowe decyzje dotyczące pracy i związków. Nie możesz dłużej zwlekać, weź odpowiedzialność za swoje czyny. Karta wróży wygraną w procesie sądowym.

IX Pustelnik
W tym roku wreszcie odkryjesz swoje prawdziwe powołanie i talenty, które zaczniesz rozwijać. Zapragniesz wiedzieć więcej o świecie i bliskich. Rozpoczniesz naukę lub odbędziesz daleką i pouczającą podróż.

X Koło Fortuny

Czeka cię bardzo dobry rok. Zacznie lepiej ci się wieść, a ludzie wokół ciebie bardzo ci pomogą. Twoje życie zmieni się całkowicie. Wygrasz na loterii, zmienisz pracę na lepszą lub zakochasz się z wzajemnością.

XI Siła

Zmobilizuj wszystkie swoje siły i zacznij wreszcie robić to, na czym najlepiej się znasz. To rok próby dla twoich umiejętności. Łagodnością i zdecydowanie pokonasz każdą przeszkodę na drodze do zawodowego i miłosnego szczęścia.

XII Wisielec

Twoje życie zwolni, a ty będziesz potrzebować więcej czasu na relaks i refleksję. Rozwiązanie, którego szukasz, jest w zasięgu twojej ręki. Nie spiesz się jednak z podjęciem ważnej życiowej decyzji.

XIII Śmierć

Przygotuj się na duże zmiany i wielkie życiowe porządki. Przestań zajmować się tym, co nie przynosi ci korzyści, a wręcz przeszkadza ci w życiowym rozwoju. Dobry rok na uwalnianie się od nałogów.

XIV Umiarkowanie

Uzyskasz życiową równowagę i będziesz cieszyć się spokojem i szczęściem swoich bliskich. To dobry rok na rozpoczęcie nauki lub nauczenie się nowego zawodu. Niczego ci nie zabraknie.

XV Diabeł
Będziesz żyć pełnią życia i używać wszystkich jego przyjemności. Trudno ci będzie skupić się na pracy, pilnuj jednak swoich spraw, boi ktoś inny chętnie zajmie twoje stanowisko. Istnieje ryzyko zdrady lub niebezpiecznego romansu.

XVI Wieża
Zanim podejmiesz ryzykowną decyzję, dobrze się zastanów. To nie jest dobry rok na zmiany pracy czy partnera, nawet jeśli będzie ci się wydawać, że propozycje i okazje są bardzo kuszące.

XVII Gwiazda

Spełnią się wreszcie twoje marzenia i pewna trudna sprawa, która nie dawała ci spokoju od dawna, teraz rozstrzygnie się na twoją korzyść. Ryzykuj i w miłości, i w sprawach zawodowych, bo szczęście ci sprzyja.

XVIII Księżyc

Zdobądź się na odwagę i zrób to, co konieczne. Nie daj się pokonać swoim lękom i obawom. Działaj systematycznie, krok po kroku, a osiągniesz sukces. Dla kobiet karta może oznaczać ciążę.

XIX Słońce

Dostaniesz awans i przeżyjesz romans, który może przerodzić się w stały związek. Bądź po prostu sobą i nic nie udawaj. Będziesz bardzo twórczy, a twoja praca wreszcie zacznie przynosić wymierne korzyści i finansowe zyski.

XX Sąd Ostateczny

Odnowisz siły, wyzdrowiejesz i nabierzesz nowej życiowej energii. Twoje kontakty z rodziną poprawią się, pogodzisz zwaśnionych krewnych. Odkryjesz nowe hobby, znajdziesz lepszą pracę.

XXI Świat
To rok wielkich sukcesów i zasłużonej nagrody. Twoja sytuacja finansowa bardzo się poprawi. Czeka cię wyjazd za granicę lub korzystne kontakty z obcokrajowcami. Jeśli jesteś samotny, spotkasz swoją drugą połówkę.

Osobista karta tarota na rok to jedna z wielu wróżb, która pomoże nam określić, co nas czeka w nowym roku. Jeśli stawiasz sobie rozkłady na dany rok, na przykład Koło roku lub inne rozkłady, które opisują, co się wydarzy w danym roku, to jeśli rozkładzie pojawi się twoja osobista karta na dany rok, oznacza to, że coś ważnego wydarzy się właśnie w tym miesiącu lub w tej dziedzinie, które ta karta opisuje.

Źródło: http://tarocista.com/index.php?id=36
Awatar użytkownika
Piko
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 327
Rejestracja: 20 mar 2018, 23:01
Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 86 razy
Płeć: Mężczyzna
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 2

Re: Osobista karta tarota na rok

Postautor: Brigit » 16 lip 2018, 17:07

III Cesarzowa
Przed tobą rok pełen miłości, dostatku i dobrobytu. Po latach trudów teraz uda ci się odpocząć, a twoja praca zacznie procentować. Dla kobiet karta wróży zamążpójście lub ciążę.


Manna z nieba nie spadnie, żeby żyć muszę ciężko pracować. Dziecko i bigamia też mi nie grozi. Czyli pudło.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit
 
Posty: 62
Rejestracja: 09 paź 2017, 09:43
Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Osobista karta tarota na rok

Postautor: Ejbert » 19 lip 2018, 20:44

heh, to mi pachnie gazetowym horoskopem. Generalnie jest to wybór "automatyczny", mało zróżnicowany i tak sobie przypuszczam, że ktoś wymyślił tarotową zabawę, w dodatku opartą na wyliczeniu roku własnego metodą G.Lobos - co, jak dla mnie, przy tarocie jest bez sensu.
Lepiej po prostu wylosować sobie kartę roku albo kogoś o to poprosić 035
Ejbert
Sceptyczny Tetryk - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 203
Rejestracja: 06 maja 2016, 21:14
Podziękował : 61 razy
Otrzymał podziękowań: 130 razy
Droga życia: 0


Wróć do Przykładowe rozkłady

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie