Pech czy silna klątwa

Pech czy silna klątwa

Postautor: Zagubiony » 13 maja 2017, 14:51

Witajcie, jestem tutaj nowy i szukam pomocy. Odpowiem wam moją historię i może ktoś​ będzie w stanie mnie nakierować. Mam 21 lat i ciągle przytrafiają mi się złe rzeczy. W wieku 3 lat mój tata zginął, został potrącony na przejściu dla pieszych. Moja mama wychowywała mnie i rodzeństwo sama, z opowieści wiem że razem z rodzeństwem rozmawialiśmy z tatą. Od dziecka mam pecha, przypadkiem spadła na mnie szafa, wpadłem w dziurę w rzece i się prawie utopiłem, hamulce w rowerze przestały działać gdy zjeżdżałem z górki (wylądowałem między ostrymi przęsłami) itp. Można było się do tego przyzwyczaić, ale w wieku 17-18 lat to się nasiliło. Związki rozpadały się i rozpadają z niewiadomych przyczyn, ale to mniej ważne. W wieku 18 lat miałem wypadek samochodowy, zatrzymałem się na znaku-gdyby nie ten znak wylądowałbym na dnie skarpy i bym już tego nie pisał. Później umarł mój kolega następnie dziadek i znajomi. Zauważam tez, że moi bliscy znajomi nie mają szczęścia​, zmieniałem znajomych i było to samo. Ogólnie jestem dobrym człowiekiem, nie zrobiłem nigdy nic złego, jestem uczynny, pomagam innym, działam na rzecz innych więc wątpię by to była karma. Przepraszam, że tak chaotycznie piszę, ale wczoraj wieczorem miałem kolejny wypadek samochodowy, auto jest zniszczone a ja nie mam ochoty już na nic. Liczę na waszą pomoc.
Zagubiony

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Pech czy silna klątwa

Postautor: Elie » 14 maja 2017, 11:45

Nie sądzę żeby ciążyła nad Tobą jakaś klątwa. Każdy z nas ma w swoim życiu okresy gorsze i lepsze. Ale jeżeli chcesz mogę to sprawdzić kartami, numerologicznie i wahadełkiem. Jednak w tym celu potrzebuję szerszy opis Twojej sytuacji rodzinnej, ewentualnie kogo podejrzewasz o rzucenie klątwy i dlaczego tak uważasz, czy był ku temu konkretny powód. No i oczywiście Twoje PRAWDZIWE dane - imię i dokładna data ur. Dane podaj proszę na pw. Opis Twojej sytuacji - odpowiedzi na moje pytania napisz w poście. zaloty
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1934 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Zagubiony » 18 maja 2017, 15:04

Nie podejrzewam nikogo o rzucenie na mnie klątwy, w życiu nie szukam zwady. Co mam dokładnie opisać?
Zagubiony

Postautor: Nut » 23 maja 2017, 13:51

Zagubiony pisze:Nie podejrzewam nikogo o rzucenie na mnie klątwy, w życiu nie szukam zwady. Co mam dokładnie opisać?

To skąd ten tyt. tematu i post -
Pech czy silna klątwa
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 364 razy
Otrzymał podziękowań: 318 razy
Droga życia: 0

Pech czy silna klątwa

Postautor: viola34 » 06 sty 2018, 21:49

Witam Cię, jeśli jeszcze tu zaglądasz i chcesz pomocy to napisz do mnie.
Miałam to samo Regulamin dotyczący zamieszczania reklam i ogłoszeń
viola34
Ban - zdesperowana naciągaczka

Wróć do Klątwy i uroki