Pokaż mi swoją twarz a powiem Ci jakim jesteś.

Pokaż mi swoją twarz a powiem Ci jakim jesteś.

Postautor: Firka » 02 cze 2012, 01:23

Bacznie przyglądając się drugiej osobie, tak jakbyśmy chcieli namalować jej portret, zauważając wszystkie szczegóły.
Sprawdzając kolor włosów,ich długość i grubość.
Oglądając czoło, czy jest duże, czy małe, a może wypukłe, które będzie informowało nas o bogatej wyobrażni właściciela.
Czy to jest osoba z charakterem- o dużym nosie, a może z dziecięcymi zachowaniami- malutki nosek w dużej twarzy?
Nie sposób jest pominąć oczy, które artyści porównują do diamentów i do błękitu nieba, które także mogą nam pokazywać duszę drugiego człowieka.
To dzięki nim można od razu powiedzieć czy ktoś jest smutny czy radosny, kocha życie, a może ono go przytłacza i dana osoba zamyka się na nie.
Nie sposób pominąć usta, dzięki którym możemy się komunikować werbalnie z drugim człowiekiem. Czy są zmysłowe, a może są to usta gaduły lub skąpca?
Tak można wymieniać w nieskończoność.
Każdy z nas, ma inną twarz.
OPISZ MI JAKĄ MASZ TWARZ A POWIEM CI JAKIM TYPEM CZŁOWIEKA JESTEŚ.
Firka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Pokaż mi swoją twarz a powiem Ci jakim jesteś.

Postautor: pytajmnie » 02 cze 2012, 09:33

to może ja;) twarz mam okrągłą ,albo jak kto woli pucatą .. czoło bardzo wysokie ..duże oczy (zielone),albo mieszane,nos mam średni i szeroki ,usta pełne,jak się uśmiecham tworzą się charakterystyczne rysy ,włosy mam długie ciemny blond ,często wiąże je w kucyka ..,mam także grube brwi czarne .. nie wiem czy to też ale mam na twarzy charakterystyczne pieprzyki jeden na prawym policzku a dwa na drugim . :D
Awatar użytkownika
pytajmnie
Pleciuga

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 4

Postautor: Elie » 02 cze 2012, 11:49

Myślę że symetria i kształt twarzy ma też duże znaczenie.
Ja zwracam uwagę na to jaki rodzaj,kształt ma dana osoba-np,jedni maja twarz symetryczną,natomiast inni okrąglą,szczupłą czy pyzatą.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1999 razy
Otrzymał podziękowań: 1755 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Antka » 02 cze 2012, 15:13

W mojej rodzinie jest kobieta, która ma dwoje różnych oczu - kolor ten sam, ale kształt zupełnie inny.
Awatar użytkownika
Antka
Pleciuga

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: Esencja » 03 cze 2012, 19:30

Antka pisze:W mojej rodzinie jest kobieta, która ma dwoje różnych oczu - kolor ten sam, ale kształt zupełnie inny.

Kształt? hmm... jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. :D
Mnie często mówią, że mam oczy takie chłodne, smutne... przynajmniej przy pierwszym spotkaniu takie sprawiają wrażenie. Nie lubię tego.
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: xLena » 25 maja 2013, 18:09

co do twarzy to rzeczywiście jak kogoś się widzi to można stwierdzić od razu jaka to osoba jest właśnie po rysach twarzy, oczach, spojrzeniu, mimice; niektórzy od razu się wydają sympatyczni a inni np złośliwi
xLena

Wróć do Pozostałe techniki