Pokaż mi swoją twarz a powiem Ci jakim jesteś.

Pokaż mi swoją twarz a powiem Ci jakim jesteś.

Postautor: Firka » 02 cze 2012, 01:23

Bacznie przyglądając się drugiej osobie, tak jakbyśmy chcieli namalować jej portret, zauważając wszystkie szczegóły.
Sprawdzając kolor włosów,ich długość i grubość.
Oglądając czoło, czy jest duże, czy małe, a może wypukłe, które będzie informowało nas o bogatej wyobrażni właściciela.
Czy to jest osoba z charakterem- o dużym nosie, a może z dziecięcymi zachowaniami- malutki nosek w dużej twarzy?
Nie sposób jest pominąć oczy, które artyści porównują do diamentów i do błękitu nieba, które także mogą nam pokazywać duszę drugiego człowieka.
To dzięki nim można od razu powiedzieć czy ktoś jest smutny czy radosny, kocha życie, a może ono go przytłacza i dana osoba zamyka się na nie.
Nie sposób pominąć usta, dzięki którym możemy się komunikować werbalnie z drugim człowiekiem. Czy są zmysłowe, a może są to usta gaduły lub skąpca?
Tak można wymieniać w nieskończoność.
Każdy z nas, ma inną twarz.
OPISZ MI JAKĄ MASZ TWARZ A POWIEM CI JAKIM TYPEM CZŁOWIEKA JESTEŚ.
Firka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Pokaż mi swoją twarz a powiem Ci jakim jesteś.

Postautor: pytajmnie » 02 cze 2012, 09:33

to może ja;) twarz mam okrągłą ,albo jak kto woli pucatą .. czoło bardzo wysokie ..duże oczy (zielone),albo mieszane,nos mam średni i szeroki ,usta pełne,jak się uśmiecham tworzą się charakterystyczne rysy ,włosy mam długie ciemny blond ,często wiąże je w kucyka ..,mam także grube brwi czarne .. nie wiem czy to też ale mam na twarzy charakterystyczne pieprzyki jeden na prawym policzku a dwa na drugim . :D
Awatar użytkownika
pytajmnie
Pleciuga

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 4

Postautor: Elie » 02 cze 2012, 11:49

Myślę że symetria i kształt twarzy ma też duże znaczenie.
Ja zwracam uwagę na to jaki rodzaj,kształt ma dana osoba-np,jedni maja twarz symetryczną,natomiast inni okrąglą,szczupłą czy pyzatą.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2075 razy
Otrzymał podziękowań: 1859 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Antka » 02 cze 2012, 15:13

W mojej rodzinie jest kobieta, która ma dwoje różnych oczu - kolor ten sam, ale kształt zupełnie inny.
Awatar użytkownika
Antka
Pleciuga

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: Esencja » 03 cze 2012, 19:30

Antka pisze:W mojej rodzinie jest kobieta, która ma dwoje różnych oczu - kolor ten sam, ale kształt zupełnie inny.

Kształt? hmm... jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. :D
Mnie często mówią, że mam oczy takie chłodne, smutne... przynajmniej przy pierwszym spotkaniu takie sprawiają wrażenie. Nie lubię tego.
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: xLena » 25 maja 2013, 18:09

co do twarzy to rzeczywiście jak kogoś się widzi to można stwierdzić od razu jaka to osoba jest właśnie po rysach twarzy, oczach, spojrzeniu, mimice; niektórzy od razu się wydają sympatyczni a inni np złośliwi
xLena

Wróć do Pozostałe techniki