Pół żartem, pół serio *)

Pół żartem, pół serio *)

Postautor: Elie » 25 maja 2013, 05:47

Obrazek

Obrazek
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1934 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Pół żartem, pół serio *)

Postautor: Elie » 21 lip 2013, 13:08

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1934 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Ankol18 » 10 wrz 2014, 13:15

Ode mnie kilka anegdot z dziećmi w roli głównej, które znalazłam w necie. Mają one na celu pokazanie, że dzieci potrafią być na prawdę przerażające. :usmiech: Więc o to kilka mrożących krew w żyłach krótkich opowiadań z "pociechami" w roli głównej :03777: 035

1. Moja trzyletnia córka stanęła obok swojego nowo narodzonego brata i przez dłuższą chwilę przyglądała mu się. Potem odwróciła się do mnie i wypaliła: „Tato, to jest potwór. Powinniśmy go zakopać".

2. Mój mały synek pewnego dnia postanowił powiedzieć swoim słodkim, uspokajającym tonem jedno zdanie: „Nie martw się mamusiu, nigdy cię nie zamorduję".

3. Kiedy miałem trzy latka nasza kotka urodziła kilka martwych kociąt. Zapytałem wtedy ojca, czy zrobimy dla nich krzyże. Zgodził się, a w czasie ich konstruowania zapytałem czy nie są za małe. Ojciec nie wiedział o co mi chodzi, więc doprecyzowałem: „To nie będziemy ich do nich przybijać?". Po ciągnącej się dłuższą chwilę ciszy ojciec odparł – „Nie, tego nie będziemy robić”.

4. Trzyletnia córka moich sąsiadów zapytała mnie kiedyś: „Kiedy dziecko wyjdzie z twojego brzuszka?”. Nawet nie wiedziałam, że już wtedy byłam w ciąży.

5. Moja bratanica siedziała na kanapie z naprawdę dziwnym wyrazem twarzy. Jej matka zapytała, o czym w tym czasie myślała. Córka odparła: „Wyobrażam sobie zalewające mnie fale krwi".

6. Dla żartu zapytałem siedmiolatka: „Jaki jest najlepszy sposób na poderwanie dziewczyny?”. On odparł: „Powiedzenie jej, że albo zostanie moją dziewczyną, albo już nigdy nie zobaczy swoich rodziców".

7. Kiedy mój syn miał trzy latka, przyszedł z płaczem do naszego łóżka. Zapytaliśmy, co się stało, a opowiedział nam o wielkim grubasie z krwawą dziurą w głowie, który próbował otworzyć od zewnątrz okno jego pokoju. Sam nie mogłem spać tej nocy.

8. Kiedy moja córka miała 4 latka, usłyszałam jak śpiewa piosenkę, którą zwykła śpiewać moja mama, kiedy sama byłam małą dziewczynką. Zapytałam się, skąd zna słowa, a ona odpowiedziała, że nauczyła ich jej babcia. Moja matka zmarła sześć lat przed narodzinami mojej córki.

9. Podsłuchałem kiedyś rozmowę dwóch dziewczynek. Pięciolatka: „Mamusiu, kiedy umrzesz wsadzę cię do słoika, abym mogła zawsze na ciebie patrzeć". Na to sześciolatka: „To głupie, gdzie znajdziesz tak duży słoik?”.

10. Zapytałem córkę dlaczego płacze. Odpowiedziała: „Zły człowiek". „Jaki zły człowiek?”, dopytałem. Odparła „Tam!” wskazując zaciemniony kat swojego pokoju. Dokładnie w tym momencie z półki obok ciemnego miejsca na podłogę spadła lampa. Tej nocy córka spała w naszym łóżku.

11. „Wracaj do spania – pod twoim łóżkiem nikogo nie ma”, powiedziałem. „Teraz jest za tobą", usłyszałem w odpowiedzi. Do tej pory na wspomnienie tej sytuacji dostaję dreszczy.

12. „Więc nie powinnam go wrzucać do ognia?", zapytała mnie trzyletnia córka trzymając po raz pierwszy na rękach swojego małego braciszka.

13. Pewnego wieczoru kąpaliśmy naszą dwuipółletnią córeczkę, przy okazji pouczając ją, jak ważne jest utrzymywanie w czystości części intymnych. W pewnym momencie odpowiedziała: „Nikt mnie tam nie ‚skrufuje’. Pewnej nocy próbowali – wyważyli drzwi i chcieli to zrobić, ale walczyłam jak mogłam. Zginęłam, a teraz jestem tu". Powiedziała to w taki sposób, jakby było to coś normalnego.
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 315 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: Nut » 10 wrz 2014, 15:31

8. Kiedy moja córka miała 4 latka, usłyszałam jak śpiewa piosenkę, którą zwykła śpiewać moja mama, kiedy sama byłam małą dziewczynką. Zapytałam się, skąd zna słowa, a ona odpowiedziała, że nauczyła ich jej babcia. Moja matka zmarła sześć lat przed narodzinami mojej córki.

Podobno dzieci widza więcej, szkoda że zapominają.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 364 razy
Otrzymał podziękowań: 318 razy
Droga życia: 0

Wróć do Z humorem