Porozmawiajmy chwilę o Aniołach.

Porozmawiajmy chwilę o Aniołach.

Postautor: Paulina303 » 16 lut 2012, 17:05

W jaki sposób kontaktujecie się z aniołami? Czy są to jakieś rytuały czy jakieś inne sposoby? Może czytaliście coś ciekawego, innowacyjnego na ten temat?

Ja zwykle mówię do nich, modlę się, piszę listy czy też robię rysunki lub umieszczam intencje na kolorowej kartce i zapalam świecę albo poprzez wybranie poszczególnych kart z talii kart przesłania aniołów, czasem też śpiewam, aby okazać im swoje uczucia. Gdy jest ciepło, śpiewam na łące, otaczają mnie wokół ptaki, motyle, ważki.... To bardzo miłe uczucie. Lubię próbować nowych sposobów rozmawiania z aniołami.... Jakich Wy uzywacie? Jeśli są to konkretne modlitwy - napiszcie je tutaj i coś o nich... Słyszeliście o Aniele Spełniającym Życzenia? Podobno o poranku trzeba otworzyć okno i wypowiedzieć swoje pragnienie. Próbował ktoś tego? :)
pozdrawiam ciepło
....Ich kenne nichts
Ich kenne nichts
das so schon ist wie du....
Paulina303
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 11

Re: Porozmawiajmy chwilę o Aniołach.

Postautor: ElohimMihael » 10 mar 2012, 20:28

Poprzez sny, modlitwę, zwykłe myśli do nich kierowane i uczucia wysyłane, poprzez jasno widzenie i jasno odczuwanie i jasno slyszenie. Jest wiele metod na kontakt z nimi włącznie z rytuałami i medytacją, czasem taki kontakt idzie szybko nawiązać a czasem dłużej, lecz przy szczerych chęciach jest.
JAM JEST Bogiem!
ElohimMihael
Wpadłem na chwilę

Postautor: Imira » 10 mar 2012, 22:11

W ciagu dnia, gdy widze oznaki ingerencji mego, osobistego Aniola, (Umabela) - rozmawiam z nim ...
Czasem Jego podpowiedzi sa tak wyrazne, ze sie smieje, a jak sie "zagapi" i zrobie cos nie tak,
burcze na Niego :D
Archaniolow Michala i Rafala prosze modlitwa o pomoc, rady, dzialanie, zdrowie, ochrone.
W szczegolnych przypadkach prosze Sw. Ojca Pio o kontakt i modlitwe o przychylnosc Aniolow.
Czterech z blekitnymi mieczami, strzegacych mieszkania, prosze w wieczornych modlitwach.
W samochodzie, prosze o wygodna i bez przeszkod droge Anioly podroznych i Sw. Krzysztofa.
Miejsce do parkowania przygotuja ! To juz sprawdzone . :D
Imira

Postautor: aries » 10 mar 2012, 22:18

a jak poznać imię swojego Anioła Opiekuńczego? to to samo co Anioł Stróż?
Awatar użytkownika
aries
Pismak

Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 8

Postautor: ElohimMihael » 12 mar 2012, 18:18

Z tego co się orientuję są to dwie różne funkcje. Imiona możesz poznać po prostu z nimi rozmawiając, kontaktując się. :)
JAM JEST Bogiem!
ElohimMihael
Wpadłem na chwilę

Postautor: aries » 12 mar 2012, 18:35

a czym one się różnią? jest jakaś różnica w ich opiece nad nami?
Awatar użytkownika
aries
Pismak

Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 8

Postautor: Imira » 12 mar 2012, 22:29

Nie jestem wiele wiedzaca w sprawach Aniolow,
Tyle co znalazlam w necie :
ANIOŁ STRÓŻ-
Przyjęty w tradycji chrześcijańskiej zwrot na określenie ducha opiekuńczego,
przydzielonego przez Boga.

Jednak, czy duch opiekunczy to to samo co Aniol Opiekunczy, nie wiem ...
Wiem, ze Aniolow jest bardzo duzo, i te kazdy z nas ma kilku ...
Imira

Postautor: Imira » 12 mar 2012, 23:43

Nie wiem, czy jest znana ochronna modlitwa do Aniolow.

Modlitwa ochronna do Aniolow, "na cztery strony świata"

Przede mną Rafał,
za mną Gabriel,
po mojej prawej Michał,
po mojej lewej Uriel.
Otacza i ochrania mnie
boskie światło,
teraz i na wieki.
Przede mną Rafał,
za mną Gabriel,
po mojej prawej Michał,
po mojej lewej Uriel (Auriel),
nade mną Jofiel,
pode mną Zafkiel,
pośrodku Haniel (Chamuel).
Chroniony i ukryty w boskim bycie.
Pośrodku sześcioramniennej gwiazdy,
w ochronnej kuli
błyszczy i promieniuje "JAM JEST".

Poprzez ta modlitwe Anioly nie przychodza by nas chronic,
lecz skupia sie anielska moc/energia/ w nas, w celu ochrony.
Imira

Postautor: ElohimMihael » 15 mar 2012, 10:16

Anioły, Archanioły itp. określa się jak najbardziej duchami tak jak człowieka itp. Różnica polega na tym, że Aniołów itp. traktuje się wówczas jako ducy wyższe energetycznie, moralnie itp., nie jest to złe określenie. Anioł, Archanioł, Serafin to jest inaczej ujmując nazwa stanowiska, które piastują. Tak na ten przykład Archanioły są (o ile mnie pamięć nie myli) posłańcami Boga, tymi najważniejszymi itp. Przy czym nie można mylić Ducha jako Anioła z Duchem jako człowiekiem. Są to dwie odrębne od siebie rasy. Jeśli chodzi o Chrześcijaństwo trzeba z dużą dozą ostrożności podchodzić do ich wiedzy o Aniołach, sami wielokrotnie nie potrafią się z nimi komunikować czy to przez modlitwę czy zwykłe słowa i nie potrafią i nie chcą innych tego uczyć. A już najgorsze to chyba to, że uwzględniają tylko 4 Archaniołów. Imra to nie jest tak do końca jak piszesz. One również przychodzą przez modlitwe by nas chronić, jak najbardziej tak robią, lecz zgadzam się z tym, że najistotniejszą rolę odgrywa tu energia, która jest przyciągana.
JAM JEST Bogiem!
ElohimMihael
Wpadłem na chwilę

Postautor: Elie » 15 mar 2012, 12:44

Jeśli chodzi o Chrześcijaństwo trzeba z dużą dozą ostrożności podchodzić do ich wiedzy o Aniołach, sami wielokrotnie nie potrafią się z nimi komunikować czy to przez modlitwę czy zwykłe słowa i nie potrafią i nie chcą innych tego uczyć

A ja mam pytanie-dlaczego to ,zwykle na wszystkich forach,czepiacie się Chrześcijaństwa?
Czyżby innych religii i wierzeń nie było?Pozostałe są tylko cacy a Chrześcijanie,jak te kozły ofiarne.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1935 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Następna

Wróć do Opisy Kart Anielskich