Powróżymy z Klasyków? Kto pierwszy?

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Re: Powróżymy z Klasyków? Kto pierwszy?

Postautor: katarsis » 05 lis 2014, 19:56

kaska25 pisze:A ja? A ja? :( (z początku str 62)

Oj przepraszam Kasiu :), już sprawdzam :).

W razkładzie jesteście od siebie odwróceni. Ty zyjesz tym co bylo, a nie powinnaś. On patrzy w przyszłośc i zajmują go raczej inne sprawy niż tzw"odgrzewane kluski". Mądre jest powiedzenie, że nie wchodzi się drugi raz do tej samej wody....
On ma jakieś klopoty rodzinne chyba, zdrowotne, dotyczące kobiety z rodziny i to go pochłania w całości.
W dalszej przyszłości pojawi sie przy Tobie jakiś przyjaciel i będzie Tobą zainteresowany, to dobry i życzliwy człowiek, będzie Ci służyl radą i wsparciem.
Tak, czy owak, trzymaj uczucia na wodzy, nie rzucaj się obecnemu panu na szyję, nie wyznawaj co chwilę milości i zacznij zajmowac się bardziej sobą niż nim. Czas pokaże co z tego wyniknie.
Póki co, to tyle co pokazały karty.
Pozdrawiam :)
Kochani, jeśli możecie, weryfikujcie na bieżąco:). Pliiiis!
Awatar użytkownika
katarsis
Gawędziarz

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 183 razy

Postautor: kaska25 » 05 lis 2014, 20:22

katarsis pisze:W razkładzie jesteście od siebie odwróceni. Ty zyjesz tym co bylo, a nie powinnaś. On patrzy w przyszłośc i zajmują go raczej inne sprawy niż tzw"odgrzewane kluski". Mądre jest powiedzenie, że nie wchodzi się drugi raz do tej samej wody....

Tak też właśnie myślałam..

katarsis pisze:Tak, czy owak, trzymaj uczucia na wodzy, nie rzucaj się obecnemu panu na szyję, nie wyznawaj co chwilę milości i zacznij zajmowac się bardziej sobą niż nim.

Nie robię tego! :P

Dziękuję!! :)
Awatar użytkownika
kaska25

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Droga życia: 0

Postautor: Nat28 » 06 lis 2014, 16:32

katarsis pisze:
Nat28 pisze:Witam serdecznie. Chciałabym prosić o rozkład ogólny do końca roku. Dane wyślę na PW. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia ;)

Witaj.
Obecnie tkwisz w jakiejś sytuacji, z której bardzo chcesz się uwolnic. Przy Tobie przyjaciółka, lub bliska kobieta z rodziny. Jesteś przepracowana i generalnie sfrustrowana sprawami dotyczącymi pracy. Żywisz nadzieje co do jakiegoś spotkania, ale tutaj widac niepowodzenie, nie będzie ono miłe. Jeśli nie masz takiego w planach, to przed Tobą niespodziewane spotkanie.
W pracy jakaś niespodzianka, ale raczej nie będzie ona miła. Karty pokazują jakąś bliska kobietę, która będzie miała problemy zdrowotne. Genaralnie caly układ pokazuje, że teraz najważniejsze są właśnie sprawy pracy, jakieś zawirowania i ciężka atmosfera.
Pojawia się król kier, więc potencjalny partner, ale jego również będą na początku zajmowały sprawy urzędowe, nie łatwe. Jednak jest zwrócony w Twoją stronę, co oznacza jego zainteresowanie Twoją osobą.
To tyle, co karty zechciały pokazac do końca roku, a nawet troszkę dalej :).
Życzę powodzenia i siły.
Pozdrawiam.

Witam i dziękuję za poświęcony czas. Rzeczywiście w tej chwili sprawy związane z pracą są dla mnie priorytetowe, bo z pewnym ważnych powodów jak najszybciej chciałabym zmienić obecną pracę (oczywiście nie na pierwszą lepszą:P ). Co do spotkania, to pojawił się telefon w sprawie pracy i temat ucichł, więc raczej już nic z tego nie będzie. Szukam dalej.
Co do "króla kier" to jeszcze nic mi nie wiadomo kto to mógłby być. Czas pokaże.
To by było na tyle jeśli chodzi o wstępną weryfikację - sprawy obecnie. Reszta w grudniu/styczniu :) Pozdrawiam, N.
Nat28

Podziękował : 4 razy

Postautor: kochana12 » 08 lis 2014, 21:36

Witam czy jezcze sie spotkamy? Badz bedzie jakis kontakt miedzy nami ? Dane na priv :)
kochana12

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: Perła » 09 lis 2014, 17:49

Witam :) jakiś czas temu pytałam, o rokowania tego związku (Małgorzata 21.09.72, Robert 21.11.77) wtedy były to jeszcze mgliste początki, a jak sytuacja wygląda obecnie?
Awatar użytkownika
Perła

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 4

Postautor: kochana12 » 11 lis 2014, 23:48

Przepraszam przenioslam wrozbe do innego kacika
kochana12

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: Maat » 11 lis 2014, 23:57

Droga Katarsis!
Chciałabym Cię prosić o rozkład kart, by sprawdzić kim właściwie jestem dla mojego partnera i jak on traktuje nasz związek?
Pozdrawiam,
Maat.
Dane na priv.
Maat

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 33

Postautor: Posłaniec nocy » 12 lis 2014, 01:02

Posłaniec nocy pisze:
katarsis pisze:
Posłaniec nocy pisze:aaa.. źle zrozumiałam z wierszem, myślałam żeby tutaj wkleić :)
Patrycja i Tomasz :P

Cześc Patrycjo:)
Ten pan jest osobą poważną i pracowitą. Ma jakieś poważne zmartwienie, ale żywi nadzieję na pozytywne rozwiązanie kłopotów. Tobie grozi jakieś niebezpieczeństwo i wygląda to tak, jakby miało to związek z tym jego zmartwieniem.
Poza tym obok Ciebie jakaś złodziejska para, ważna sprawa urzędowa, kintakty z policją.
ten pan,Tomasz, jest studentem i nie pracuje, karty pokazaly cos innego, nie wiem... Jest duża szansa na wyjście z kłopotów, ale wobec tego wszystkie inne sprawy schodzą na plan dalszy, łącznie z panem, chociaż Twoja karta jest zwrócona w jego stronę. Jego karta niestety jest od Ciebie odwrócona.
dzis bylam swiadkiem interwencji policji ale nawet moich danych nie spisali , to dla mnie sprawa zamknieta
Jeśli planujesz jakąś podróż, to lepiej ją odłożyc na lepszy czas. Poza tym jakieś kłopoty w pracy i nadzieje na ich zażegnanie. Jeśli poświęcisz temu więcej czasu i uwagi, to wszystko powinno się zakończyc dobrze.
A pana na razie sobie odpuśc bo on ma swoje sprawy, które zajmują go bardziej niż cokolwiek innego. Poczekaj na lepszy czas.
Pozdrawiam.

ogolnie - pan ktorego opisalas nie jest tym panem o ktorego pytam :) raczej czas wolny spedza leniwie no i student

od pewnego czasu wszystko mówi o problemach i w kartach moich wychodzi mi że mam pozbyć się króla denarów ..jakiegoś
dziękuję za wróżbę :)
Posłaniec nocy
Niewymowny

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 7

Postautor: kaska25 » 15 lis 2014, 23:36

Kilka rzeczy się rozjaśniło, więc chciałam zweryfikować dwie wróżby. :)

katarsis pisze:
kaska25 pisze:Witam!

Poza tym widac nadzieje na awans i podróż związaną z pracą, ale to dotyczy raczej Twojego faceta.
Jak już mi się wydawało i wspominałam wcześniej, że podejrzewam, że to dotyczy mnie. No i tak się stało - dostałam pracę marzeń, która sama do mnie przyszła. :D

Masz nadzieje na jakąś podróż? Może nie dojśc do skutku i chyba nawet lepiej, żebyś w nią nie jechała.
Nie doszła do skutku :)

On ma jakieś klopoty rodzinne chyba, zdrowotne, dotyczące kobiety z rodziny
Też się zgadza. Dowiedziałam się wczoraj o co dokładnie chodzi.

Reszta jeszcze wciąż nie potwierdzona :) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
kaska25

Podziękował : 7 razy

Postautor: ewusia601 » 16 lis 2014, 19:23

katarsis pisze:
ewusia601 pisze:Witam Katarsis :) poprosze abys mi posatwiła karty na najblize miesiace? co sie zmieni w moim zyciu bo jest stagnacja , moze pojawia sie jakies uczucia/ a moze dalsza rekacja z bylym wroci? zerknij kochana prosze? Czy cos sie poprawi? czy tak juz zostanie ? pozdrawiam cie cieplutenko :) Ewa 23 12 1960

Witaj :)
Karty mówią, że do końca roku ta stagnacja powinna pójśc sobie precz :-).
Do końca roku powinien pojawic się ktoś, z kim będziesz bardzo miło mogła spędzac czas. Relacja z byłym nie wróci, bo odgrzewane kluski nie są smaczne raczej, chyba, że ktoś lubi psuc sobie żołądek :). Tutaj to już wiesz co będzie, wiec raczej idź do nowego i nie oglądaj się za siebie.
Powodzenia :)

weryfikacja wrozby ... jak do tej pory jestem sama nic sie nie dzieje i raczej nie zanosi sie na jakie zmiany .....a co do bylego to moze i racja ze odgrzewane kluski nie smakuja ?....choc mam chco cos mi mowi ..ze to jeszcze nie koniec..jakas intuicja..pozdrawiam cieplutko :0vishenka:
Awatar użytkownika
ewusia601

Podziękował : 40 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Znak zodiaku: Koziorożec
Droga życia: 6

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum wróżb