Powróżymy z Klasyków? Kto pierwszy?

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Powróżymy z Klasyków? Kto pierwszy?

Postautor: katarsis » 15 mar 2014, 20:56

Witam wszystkich.
Jedna z dobrych dusz tego forum zasugerowała, abym założyła temat o wróżeniu z klasyków.
Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, ze zwykłego braku czasu na naukę i wnikliwe studia nad nimi, ale zdarzało się, że chętnie do mnie mówiły i w dodatku prawdę:D.
Jeśli ktoś jest chętny, to mogę spróbowac powrózyc ogólnie.
Zapraszam i bardzo proszę o weryfikację :), bo jesli będą wychodziły głupoty, to ...... chyba lepiej nie stawiac.
Pozdrawiam.
Kochani, jeśli możecie, weryfikujcie na bieżąco:). Pliiiis!

Awatar użytkownika
katarsis
Gawędziarz

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 183 razy

Re: POWRÓŻYMY Z KLASYKÓW? Kto pierwszy?

Postautor: iwka40 » 23 mar 2014, 09:12

to ja poprosze :) Tak na miesiac w milosci (szybciej zweryfikuje :)) Jestem sama. Dane wysle na priv
iwka40

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: katarsis » 23 mar 2014, 11:58

Proszę bardzo :).
Zrobiłam rozkład 3x8 i wynika z niego, że niedawno uwolniłaś się od jakichś kłopotów, trudnej sytuacji związanej z kobietą, przez którą poniosłaś jakieś straty. Masz obok siebie życzliwego mężczyznę ( przyjaciel, kolega z pracy), któremu możesz zaufac. Bardzo ładne karty w sferze pracy i finansów:).Możliwa nieoczekiwana zmiana pracy. Natomiast koło domu pojawią się jakieś kłopoty, zamieszanie i tutaj pojawia się mężczyzna, znacie się już, który będzie Tobą bardzo zainteresowany, ale uwaga!...coś mi wygląda na to, że te domowe klopoty będą związane własnie z tym panem. Jakaś mloda kobieta będzie zazdrosna o niego (córka?).
Poza tym uważaj, bo pojawi się jakaś kobieta, która będzie chciała zaszkodzic Twojemu szczęściu, będzie mieszała i intrygowała, aby Twój związek nie wypalil. Wystrzegaj sie wyjazdowych spotkań towarzyskich.
Dbaj o zdrowie i spokojną duszę :), a wtedy wszystko pójdzie po Twojej mysli:), bo masz obok siebie dwóch mężczyzn, na których możesz polegac:).
Powodzenia:).
Awatar użytkownika
katarsis
Gawędziarz

Postautor: antonia » 23 mar 2014, 22:35

witam jeśli można poprosić o karty to poproszę na pracę chodzi o przedłużenie umowy kończy mi się z końcem marca czy ponownie zostanie mi ona przedłużona Aneta 180176
antonia
Niewymowny

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postautor: katarsis » 24 mar 2014, 15:11

antonia pisze:witam jeśli można poprosić o karty to poproszę na pracę chodzi o przedłużenie umowy kończy mi się z końcem marca czy ponownie zostanie mi ona przedłużona Aneta 180176

Proszę bardzo :)
Niestety, karty wskazują na niepowodzenie w sferze pracy, za sprawą kogoś nieżyczliwego, jakiejś kobiety i przez nią jest niemiła i napieta atmosfera. W jakiś sposób rzutuje to również na atmosfere w Twoim domu, tak jakby ta kobieta byla zwiazana i z pracą i z domem...
Jest jednak obok Ciebie bliski mężczyzna (partner), który jest czlowiekiem pracowitym. Kolo niego stoją karty pracy i pieniędzy. Tylko powinien uwazac, bo grozi mu przepracowanie. Czeka go podróż związana z pracą.Ty podreperuj nerwy i zadbaj bardziej o siebie, a gdy odzyskasz spokój pojawią się nowe perspektywy. Spełnisz swoje zamiary :).
Powodzenia :).
Awatar użytkownika
katarsis
Gawędziarz

Postautor: antonia » 24 mar 2014, 19:38

katarsis pisze:
antonia pisze:witam jeśli można poprosić o karty to poproszę na pracę chodzi o przedłużenie umowy kończy mi się z końcem marca czy ponownie zostanie mi ona przedłużona Aneta 180176

Niestety, karty wskazują na niepowodzenie w sferze pracy, za sprawą kogoś nieżyczliwego, jakiejś kobiety i przez nią jest niemiła i napieta atmosfera. W jakiś sposób rzutuje to również na atmosfere w Twoim domu, tak jakby ta kobieta byla zwiazana i z pracą i z domem...
Jest jednak obok Ciebie bliski mężczyzna (partner), który jest czlowiekiem pracowitym. Kolo niego stoją karty pracy i pieniędzy. Tylko powinien uwazac, bo grozi mu przepracowanie. Czeka go podróż związana z pracą.Ty podreperuj nerwy i zadbaj bardziej o siebie, a gdy odzyskasz spokój pojawią się nowe perspektywy. Spełnisz swoje zamiary :).

Dziękuję za karty mogę już poczęści zweryfikować to prawda w pracy jest niemiła atmosfera cały czas obserwuję sytuację pomału jak by się już normowała , jesli chodzi o partnera to też prawda planuje ponownie wyjechać do pracy za granicę i tu są znowu moje obawy czy przetrwamy czy on będzie mi wierny i szczery życzliwy .Jak bym mogła zapytać o umowę konkretnie czy firma mi przedłuży dalszą współpracę Aneta 180176
antonia
Niewymowny

Podziękował : 10 razy

Postautor: katarsis » 24 mar 2014, 19:45

antonia pisze:
katarsis pisze:

Dziękuję za karty mogę już poczęści zweryfikować to prawda w pracy jest niemiła atmosfera cały czas obserwuję sytuację pomału jak by się już normowała , jesli chodzi o partnera to też prawda planuje ponownie wyjechać do pracy za granicę i tu są znowu moje obawy czy przetrwamy czy on będzie mi wierny i szczery życzliwy .Jak bym mogła zapytać o umowę konkretnie czy firma mi przedłuży dalszą współpracę Aneta 180176

Anetko :), napisałam na początku, że raczej nie dojdzie do przedłużenia tej umowy, chociaż nie na 100%. Może byc ciężko. A o partnera się nie bój, żadne karty zdrady przy nim nie stały. Mozemy to sprawdzic za jakiś czas :), ale myślę, że możesz mu zaufac.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
katarsis
Gawędziarz

Postautor: lidka21 » 25 mar 2014, 08:55

Witam, czy mogłabym prosić o wróżbę na uczucia w kwietniu? Jestem w zwiżązku. Agnieszka 21 01 1978r
Awatar użytkownika
lidka21

Podziękował : 6 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 2

Postautor: katarsis » 25 mar 2014, 15:40

lidka21 pisze:Witam, czy mogłabym prosić o wróżbę na uczucia w kwietniu? Jestem w zwiżązku. Agnieszka 21 01 1978r

Proszę uprzejmie :), tylko nie mogę zagwarantowac, że to wyłącznie na kwiecień, raczej na najbliższą przyszłośc ( od miesiąca do 4).
Twój partner ma jakies duże kłopoty, natury albo urzędowej, albo zdrowotnej. Jest tym tak pochłoniety, że trudno mu w tej sytuacji okazywac w jakiś szczególny sposób uczucia, ale jest z całą pewnoscią wobec Ciebie w porządku. Po prostu te kłopoty bardzo zdominowały wszystkie jego mysli.
Ty denerwujesz się niepowodzeniami, z tego powodu atmosfera jest trudna do zniesienia dla Was obojga.
W tej sytuacji moze pojawic sie z Twojej strony uczucie do kogoś innego, mozesz chciec oderwac się od klopotów i zapomniec o wszystkim....odciąc się. Nie bedzie to dobre rozwiązanie , nie zapomnisz i klopoty od tego nie znikną. Uważaj na tego mężczyznę, nie jest dla Ciebie. Potraktuj to jako ostrzeżenie, bo wszystko wskazuje na to, że bedziesz przez tę chwilę zapomnienia cierpiała. I nie tylko Ty niestety.
Tyle w kwestii uczuc.
Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Awatar użytkownika
katarsis
Gawędziarz

Postautor: lidka21 » 26 mar 2014, 20:29

Dziękuje za wróżbę.
Awatar użytkownika
lidka21

Podziękował : 6 razy