Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 09:12

Horoskop na 2015 dla Koguta

Najlepsze miesiące 2015 roku: kwiecień, lipiec, sierpień, październik, grudzień

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 2, 16, 21, 28, 44, 47

Główne dążenie w 2015 roku: zachowanie zdrowego rozsądku

Rada na 2015 rok: bądź praworządny i nie łam powszechnie obowiązujących norm społecznych

W 2015 roku Kogut powinien bardzo precyzyjnie określić swoje cele i postarać się realizować je każdego dnia. Krok po kroku zmierzaj w kierunku realizacji założonych na początku planów. To jedyny sposób, by odnieść w tym roku jakikolwiek sukces.

Jeśli nie będziesz skrupulatnie przestrzegać planu, problemy się nawarstwią i nie będziesz w stanie rozwiązać ich we właściwym czasie. W końcu może dojść do tego, że cały swój czas spędzisz na rozwiązywaniu problemów zamiast na rozwijaniu siebie.

Zaczniesz być niespokojny, co może trwać nawet przez kilka kolejnych lat. Jeśli dopuścisz do dużych zaległości, nie poradzisz sobie z nimi bardzo długo. Pamiętaj o swojej przyszłości, ponieważ tylko jej świadomość może uchronić cię przed obecnymi zaniedbaniami.

Miłość Koguta w 2015 roku
Można powiedzieć, że Koguty będą miały tego roku szczęście we wszystkim, co związane z miłością. Zawsze znajdą kogoś, kto je zrozumie i będzie wspierał psychicznie, pobudzając do realizacji celów. 2015 to dobry rok dla nowych związków.

Praca Koguta w 2015 roku
Kogut powinien wiedzieć, jak radzić sobie z trudnościami. W tym roku będzie musiał wykazać się nie lada inteligencją, żeby właściwie reagować na różne wydarzenia. Nie będzie mu łatwo, tym bardziej, że będzie musiał oddzielić cele pierwszoplanowe od drugorzędnych i skoncentrować się na tych ważniejszych.

Jeśli Kogut zachowa się uczciwie, zdecydowanie zmniejszy niebezpieczeństwo w pracy. Wielu ludzi będzie patrzeć mu na ręce, więc sposób postępowania może mieć znaczący wpływ na całą karierę zawodową.

Finanse Koguta w 2015 roku
Pieniędzy w 2015 roku Kogutom nie zabraknie, ale nie dzięki genialnym zagrywkom inwestycyjnym, lecz na skutek zachowawczej strategii. Koguty, które kontrolują swoje wydatki, nie muszą się obawiać kłopotów finansowych. Jeśli natomiast nie będą trzymały w ryzach swojej chęci do wydawania, mogą popaść w poważne tarapaty.

Zdrowie Koguta w 2015 roku
W zasadzie zdrowie Kogutów w 2015 roku będzie w porządku. Organizm poradzi sobie z większością infekcji i nie będzie konieczności częstego odwiedzania lekarza. Niestety Koguty będą narażone w tym roku na dość duże dawki stresu, co może im zaszkodzić. Astrologowie zalecają dbać o zachowanie psychofizycznej równowagi organizmu.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 09:14

Horoskop na 2015 dla Psa

Najlepsze miesiące 2015 roku: styczeń, luty, maj, lipiec

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 11, 13, 29, 31, 36, 44

Główne dążenie w 2015 roku: zachowanie harmonii we wszystkich relacjach międzyludzkich

Rada na 2015 rok: słuchaj ludzi mądrzejszych od siebie, uratują cię przed niebezpieczeństwem

Prawdopodobnie będzie to rok bardziej szczęścia niż sukcesu. Kwestie miłości, życia rodzinnego i satysfakcji będą dominowały nad sprawami zawodowymi. W 2015 roku będziesz miał tendencje do wchodzenia w konflikty w innymi ludźmi. Nie da się ukryć, że to może się skończyć groźnymi reperkusjami. Powinieneś więc uważać na to, co mówisz i robisz.

W roku Kozy (Owcy) czeka na ciebie wiele okazji i możliwości, ale w przeważającej liczbie przypadków będziesz musiał zgodzić się na ciężką pracę. Nie licz na to, że coś samo spadnie z nieba. Jeśli będziesz leniwy, nic w tym roku nie osiągniesz. Wykorzystaj swój wrodzony wdzięk i nakłoń ludzi do współpracy, a na pewno uda ci się zrealizować przynajmniej część marzeń.

Miłość Psa w 2015 roku
W tym roku miłość będzie się rozwijać. Jednakże nie tylko w miłości będzie dobrze się działo. Praktycznie wszystkie twoje związki i znajomości będą kwitły. To zdecydowanie najsilniejsza sfera twojego życia w 2015 roku. Pielęgnuj więc swoje znajomości, ponieważ przyniosą ci one wiele radości i szczęścia.

Praca Psa w 2015 roku
W pracy nie będzie łatwo. Rok 2015 to czas ciężkiej pracy i ćwiczenia wytrwałości. Pojawi się sporo przeszkód, ale możesz je pokonać. Pamiętaj tylko, żeby nie używać do tego siły czy przemocy. W ten sposób niczego nie rozwiążesz. Musisz postępować rozsądnie i inteligentnie. Nie trać zimnej krwi. Emocje w tym roku będą dla ciebie bardzo złym doradcą.

Finanse Psa w 2015 roku
Najlepszym sposobem na przyciągnięcie pieniędzy w tym roku będzie… nie robienie niczego nadzwyczajnego. To może się wydawać dziwne, ale tak właśnie jest. Nie musisz szukać złotego interesu czy okazji jednej na milion. Po prostu dbaj o to, by twoje pieniądze były dobrze zbilansowane zarówno po stronie przychodów, jak i wydatków.

Zdrowie Psa w 2015 roku
Ze zdrowiem nie będziesz mieć problemów, chyba że poddasz się stresowi. Zdenerwowanie może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Poza tym nie spodziewaj się żadnych niespodzianek i nagłych chorób. Pod tym względem przeżyjesz 2015 rok w spokoju.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 09:15

Horoskop na 2015 dla Świni (Dzika)

Najlepsze miesiące 2015 roku: lipiec, wrzesień, październik, listopad, grudzień

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 1, 13, 21, 28, 33, 40

Główne dążenie w 2015 roku: zadowolić się we wszystkich aspektach życia

Rada na 2015 rok: chociaż rok będzie dla ciebie ciężki, zachowaj wolę zwycięstwa – po burzy zawsze wychodzi słońce

Ogólnie rzecz biorąc, rok Kozy (Owcy) jest zwykle pomyślny dla osób urodzonych pod znakiem Świni (Dzika), ze względu na istniejącą między nimi harmonię energii Ziemi. Niestety, tym razem prognozy nie są zbyt optymistyczne. Czeka cię rok pełen niewielkich problemów, które będą sprawiały wrażenie, że masz ciągłego pecha.

Na szczęście Świnie (Dziki) posiadają wystarczająco dużo naturalnej siły, by poradzić sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Ostatecznie zazwyczaj wychodzą zwycięsko ze swoich potyczek i na koniec cieszą się odniesionym sukcesem.

Rok 2015 nie przygotował dla ciebie wielu przyjemnych niespodzianek, ale dalsza przyszłość rysuje się w cieplejszych barwach. Musisz przeczekać niekorzystny okres i zbierać siły. Nie poddawaj się.

Miłość Świni (Dzika) w 2015 roku
Wiele wskazuje na to, że w miłości czeka cię jakiś konflikt. Jeśli rozwiążesz go nieumiejętnie, może doprowadzić do poważnych problemów. Czy to w nowym związku, czy wieloletnim małżeństwie – mogą wydarzyć się rzeczy, których efektem będzie rozstanie.

Praca Świni (Dzika) w 2015 roku
Pomimo trudności, jakie prawdopodobnie będą miały miejsce w 2015 roku, osoby urodzone pod znakiem Świni (Dzika) ostatecznie zwyciężą. To dzięki ich wrodzonej determinacji i cierpliwości.

Ważne jest, aby w tym roku nie spieszyć się. Nie wybiegaj przed szereg. Lepiej spróbuj analizować całą sytuację na spokojnie i postaraj się zrozumieć, co naprawdę dzieje się w firmie. Bądź też czujny wobec swoich wrogów. Prawdopodobnie postanowią cię w tym roku zaatakować.

Finanse Świni (Dzika) w 2015 roku
Ewentualne problemy finansowe będą najprawdopodobniej odzwierciedleniem trudności, które pojawiły się w innych sferach życia. Mądre zarządzanie finansami wystarczy do utrzymania dodatniego bilansu i przetrwanie do końca roku.

Zdrowie Świni (Dzika) w 2015 roku
W tym roku pojawią się pewne niebezpieczeństwa związane ze zdrowiem. Wynikać będą przede wszystkim z intensywnych stanów emocjonalnych, jakich doświadczysz. Walcz ze stresem i prowadź zdrowy tryb życia, a poradzisz sobie z pojawiającymi się dolegliwościami.

http://przewodnikduchowy.pl/astrologia- ... k-kozy.php
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Poprzednia

Wróć do Horoskopy przepowiednie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość