Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 08:53

Chiński rok Kozy (Owcy) rozpocznie się dnia 19 lutego 2015 r. (według kalendarza księżycowego), a zakończy się dnia 07 lutego 2016 r.

Koza (Owca) patronuje w chińskim zodiaku rozwojowi sztuki, nowym trendom w modzie. Jest to znak artystów i kreatywności. Każdy aktywny i pomysłowy człowiek może w tym roku liczyć na pomyślny los. Wyobraźnia będzie w 2015 roku bardzo ważną cechą. Od niej wszystko się zaczyna.

Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku
Co czeka cię w roku Kozy (Owcy) 2015-2016? Chińska astrologia ma konkretną odpowiedź na to pytanie. Mimo 5000 lat istnienia tej dziedziny nauki (a więc i rozwijania wiedzy astrologicznej), odpowiedzi, jakie otrzymasz, mogą okazać się zaskakująco aktualne i miarodajne.

Zamieszczone poniżej horoskopy oparte są na tradycyjnej chińskiej astrologii. Nie tylko zdradzają, co może się wydarzyć w nadchodzącym roku, ale udzielają bezcennych rad, jak żyć w sposób bardziej dostatni i satysfakcjonujący.

Poniżej znajdziesz listę chińskich znaków zodiaku. Odszukaj swój i przejdź do strony zdradzającej, jaki los czeka cię w 2015 roku. Zanim jednak to zrobisz, dowiedz się więcej na temat Roku Kozy (Owcy).


Rok Kozy (Owcy) 2015 – co czeka świat?
2014 rok Kozy (Owcy)Koza (Owca) reprezentuje energię Yin, czyli symbol pokoju, harmonijnego współistnienia i wyciszenia. Taki jest właśnie nadrzędny nastrój tego roku. Choć na świecie są wojny (również w Polsce istnieje realne zagrożenie), a wielu z nas rozpoczęło odliczanie do kolejnej wojny światowej – w tym roku groźba wojny będzie zażegnana i pojawi się okazja do znalezienia kompromisu. Pokój zostanie utrzymany.

Koza (Owca) jest symbolem kultury; odnosi się do czasu relaksu, pielęgnowania i zbierania sił. Ten rok wspiera proces leczenia w odniesieniu do przeszłych zdarzeń spowodowanych przez osoby, które mają mało szacunku dla ludzkiego życia. 2015 będzie rokiem wiary w to, że dobro zwycięży nad siłami, które chcą zniszczyć pokojowy styl życia wielu ludzi. Zaufaj dobrym siłom tego świata, a czeka cię szczęście i satysfakcja.

W tym roku ludzie poczują silniejszą potrzebę zwalczania zła. To może nawet – w skrajnych przypadkach – doprowadzić do rewolucji, której celem będzie obalenie złych rządów. Ludzie zapragną powrócić do korzeni i rozwiązać trapiące ich problemy w sposób pokojowy. Będą się przy tym kierować intuicją i wewnętrznymi przekonaniami o tym, co jest dobre.

Nie oszukujmy się – bardzo dużo w naszym życiu zależy od stabilności światowej gospodarki oraz nastrojów społecznych. Większość z nas pragnie pokoju i bezpieczeństwa, choć ostatnie wydarzenia nie napawają nadzieją. Choć wielkie mocarstwa wygrażają sobie nawzajem, uspokajająca energia Kozy (Owcy) rozprzestrzeni się nad nimi i zwycięży zdrowy rozsądek. Agresja przerodzi się w chęć pokojowego rozwiązania problemów.

Podobnie jak w wielkiej polityce, również w rodzinach coś się przemieni. Ludzie zaczną baczniejszą uwagę zwracać na swoje uczucia; będą próbowali jednoczyć się zamiast walczyć ze sobą. Gniew ostygnie, a nieprzyjemne decyzje zostaną odłożone na później. Rok 2015 jest czasem uzdrawiania na wszystkich poziomach. Zamiast więc wyrzucać sobie niespełnione obietnice, ludzie pozwolą ranom goić się i zabliźniać. To może prowadzić – jeśli tylko pozwolimy – do prawdziwego oczyszczenia.

Energia Kozy (Owcy) stopniowo będzie promieniować na wszystkich ludzi. Prędzej czy później dotrze do każdego. Niemniej możemy spodziewać się burzliwych okresów – szczególnie w marcu i kwietniu oraz na przełomie lat 2015/2016. Zanim jednak do tego dojdzie, pozwól sobie na odpoczynek i zregenerowanie nadwątlonych sił.

Rok 2015 będzie się charakteryzował prymatem umysłu i mądrości nad brutalną siłą.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 08:58

Horoskop na 2015 dla Szczura

Najlepsze miesiące 2015 roku: styczeń, luty, maj, lipiec, grudzień

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 5, 12, 17, 24, 31, 42

Główne dążenie w 2015 roku: podążaj za swoim sercem

Rada na 2015 rok: w krytycznych sytuacjach zwracaj baczną uwagę na uczucia innych ludzi

Dla osób urodzonych pod znakiem Szczura, rok 2015 będzie ogólnie lepszy niż poprzedni. Będziesz robić większe postępy na ścieżce realizacji swoich marzeń, choć trzeba przyznać, że nadal będzie ci szło wolniej, niż byś chciał.

Chociaż odczujesz w tym roku wyraźną poprawę, możesz się spodziewać kilku wstrząsów. Tak naprawdę wszystko (sukces i potencjalna porażka) zależeć będzie przede wszystkim od twojego zaangażowania w to, co aktualnie wykonujesz. Tak długo, jak nie będziesz liczyć na szczęśliwy traf lub kogoś, kto wykona pracę za ciebie – a zamiast tego będziesz sumiennie pracować, pozostaniesz na drodze do sukcesu.

Bądź gotów na nagłe zmiany. Coś w tym roku bardzo cię zaskoczy. Najprawdopodobniej przeżyjesz niezaplanowaną przygodę. Jej efekty mogą być bardzo pozytywne, ale czyha w niej również odrobina niebezpieczeństwa.

Ogólnie rok 2015 będzie dla ciebie pozytywny, ale nie licz na to, że wszystko odbędzie się łatwo, lekko i przyjemnie. Pojawią się pewne trudności z realizacją planów. Musisz uważać i ostrożnie podejmować decyzje.

Miłość Szczura w 2015 roku
Dla osób niezaangażowanych w trwały związek, 2015 może być niezwykle interesującym rokiem. Szczury będą odbierane jako bardzo atrakcyjni partnerzy w tym roku i wielu z nich doświadczy wzmożonego zainteresowania płci przeciwnej. Niestety nie gwarantuje to trwałości nowych związków. Zapewne większość z nich nie przetrwa próby czasu. Nie martw się jednak – najważniejsze, że czekają cię bardzo piękne doświadczenia.

A co z osobami pozostającymi w trwałych związkach? Tutaj nie będzie już tak różowo. Troski dnia codziennego mogą przysłonić wam piękniejsze chwile. Starajcie się poprawić relacje panujące w małżeństwie i rodzinie.

Praca Szczura w 2015 roku
W tym roku najważniejsze dla ciebie powinno być utrzymywanie dobrych stosunków z kolegami z pracy oraz innymi współpracownikami. Od tych związków dużo będzie zależeć. Jeśli o nie odpowiednio nie zadbasz, możesz zapłacić wysoką cenę.

Finanse Szczura w 2015 roku
Według astrologów, sytuacja finansowa Szczurów w tym roku będzie dość niepewna. Jeśli będziesz mądrze i ostrożnie zarządzał swoimi pieniędzmi, nic ci nie grozi. Jeśli jednak okażesz się osobą lekkomyślną, możesz popaść w spore długi. Uważaj więc na swoje zasoby finansowe i dbaj o ich prawidłowe rozdysponowanie.

Zdrowie Szczura w 2015 roku
Zdrowie w 2015 roku zdaje się być najmniej narażoną na nieprzewidziane zdarzenia sferą życia Szczurów. Twój organizm będzie silny i odporny na większość dolegliwości. Dzięki utrzymywaniu naturalnej równowagi, szybko będziesz reagował na wszelkie zmiany i symptomy pojawiającej się choroby (jeśli już do tego dojdzie). Dzięki temu większość roku spędzisz w zdecydowanie dobrej formie.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 08:59

Horoskop na 2015 dla Bawoła

Najlepsze miesiące 2015 roku: kwiecień, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 3, 16, 24, 30, 39, 44

Główne dążenie w 2015 roku: gromadzenie informacji i ich dobre wykorzystanie

Rada na 2015 rok: zachowuj dyskrecję i unikaj prowokowania kogokolwiek (osoby czy też instytucji)

Ten rok będzie stanowił ogromne wyzwanie dla osób urodzonych pod znakiem Bawoła. To dlatego, że znak Kozy (Owcy) stoi w naturalnej opozycji względem Bawoła. Dlatego też 2015 rok może być bardzo trudnym okresem w życiu Bawołów.

Osoby urodzone w roku Bawoła powinny śledzić bieg wydarzeń – w nadziei na pozytywne rozwiązanie wszystkich problemów. Przeczekanie może, niestety, zająć większą część roku. Jeśli wykażesz się cierpliwością, efekt końcowy z pewnością obróci się na twoją korzyść. Nie poddawaj się w obliczu drobnych niepowodzeń. Jeśli zaczniesz narzekać i marudzić, możesz stracić grunt pod nogami. Bawół, któremu to się przydarzy, nie potrafi działać racjonalnie i zaczyna popełniać coraz więcej błędów.

W 2015 roku skup się na swoich planach i z determinacją dąż do ich realizacji. Tym razem upór może okazać się bardzo przydatną cechą. Jeśli po drodze się nie poddasz, w ostatnim kwartale roku możesz liczyć na nagrodę.

Miłość Bawoła w 2015 roku
W miłości Bawoły mogą liczyć na spore sukcesy. Będą bardziej atrakcyjne niż zwykle, przez co z łatwością przyciągną potencjalnych partnerów. Oczywiście nie unikną całkowicie problemów, ale pozytywne zdarzenia w tej sferze z nawiązką zrekompensują wszelkie niedogodności i straty.

Małżeństwo i życie rodzinne Bawołów w 2015 roku będzie bezpieczne i nie należy się tutaj spodziewać większych kłopotów.

Praca Bawoła w 2015 roku
Wszelkiego rodzaju postępy zawodowe w 2015 roku mogą być trudne do osiągnięcia. Bawoły mogą mieć wrażenie, że ich wysiłki idą na marne. Rezultatów długo nie będzie widać. W rzeczywistości, rok Kozy (Owcy) jest dla Bawołów czasem, w którym powinny skoncentrować się na wydajności i harmonijnej pracy. Nie popadaj w gniew i przygnębienie z powodu braku spektakularnych sukcesów. One przyjdą, ale jeszcze nie teraz. Dbaj o to, by nie zaniedbać swoich obowiązków i cierpliwie czekaj na swoją kolej.

Finanse Bawoła w 2015 roku
Nawet jeśli poczujesz brak gotówki, a presja na jej zdobycie będzie ogromna, nie angażuj się w podejrzane interesy z pogranicza prawa. To nie wyjdzie ci na dobre. Najmniejsza pomyłka oznacza wpadkę i surowe konsekwencje. Unikaj również inwestowania w ryzykowne przedsięwzięcia, ponieważ więcej możesz stracić niż zarobić. Nawet jeśli interes wydaje się strzałem w dziesiątkę, może doprowadzić cię na skraj bankructwa.

Zdrowie Bawoła w 2015 roku
Największym zagrożeniem jest to, że w 2015 roku będziesz żyć w sytuacji ogromnego napięcia. Stres i ciągłe zdenerwowanie może odbić się na twym zdrowiu. Co to oznacza? Mianowicie to, że ten aspekt życia powinien być dla ciebie w tym roku priorytetem. Zadbaj o siebie i na razie nie myśl o innych sferach życia tak intensywnie. Spróbuj się zrelaksować, a z pewnością odczujesz dużą ulgę. Nie zapominaj prowadzić zdrowego trybu życia – jeśli jeszcze tego nie robisz, bowiem ten rok będzie doskonałym okresem na zmianę swoich nawyków. Dbając o zdrowie, poczujesz przypływ sił, dzięki czemu lepiej będziesz sobie radzić z tegorocznymi przeciwnościami losu.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 09:01

Horoskop na 2015 dla Tygrysa

Najlepsze miesiące 2015 roku: luty, marzec, czerwiec, listopad

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 4,17,23,30,33,41

Główne dążenie w 2015 roku: prawdomówność oraz powaga

Rada na 2015 rok: utrzymuj właściwą postawę psychiczną i bądź kreatywny

Na pierwszy rzut oka, energie Tygrysa i Kozy (Owcy) nie łączą się. Ten ostatni znak jest związany z pokojowym rozwojem życia, w którym unika się skrajności, podczas gdy Tygrys ma predyspozycje do podejmowania wielkich wyzwań i radykalnego podejścia do życia. Wydaje się więc, że w 2015 roku wszystko będzie dla Tygrysów zbyt powolne, przeciągające się i nieciekawe.

Z każdym mijającym miesiącem Tygrysy będą sobie coraz bardziej zdawały sprawę z tego, że jest inaczej. Rok Kozy (Owcy) może się okazać bardzo pozytywny i konstruktywny dla osób urodzonych pod znakiem Tygrysa. Jeśli tylko będą przykładały się do swoich zadań i obowiązków, osiągną duży sukces.

Poprzedni rok był dla Tygrysów dość chaotyczny, ale to powoli odchodzi w niepamięć. W tym roku mogą spodziewać się mniej niespodzianek i nieprzewidzianych wydarzeń. Powinny skoncentrować się na kończeniu rozpoczętych projektów i poszerzaniu swoich twórczych możliwości.

W tym roku Tygrysy mogą liczyć na pomoc innych ludzi. Będzie o nią wyjątkowo łatwo, jakby otoczenie samo z siebie chciało wspierać Tygrysy.

Miłość Tygrysa w 2015 roku
Rok Kozy (Owcy) będzie dla Tygrysów czasem szczęścia w miłości, a także w małżeństwie i życiu rodzinnym. Dla samotnych Tygrysów otwiera się możliwość zawarcia nowego, trwałego związku, który będzie silny i przetrwa długie lata.

Praca Tygrysa w 2015 roku
To wyraźnie sprzyjający rok dla osób urodzonych w roku Tygrysa. Będą one odnosić sukcesy praktycznie w każdej dziedzinie i z łatwością przyjdzie im wspinanie się na szczyt społecznej drabiny. Istnieje duże prawdopodobieństwo otrzymania awansu lub rozpoczęcia własnego dochodowego biznesu. Tygrysy będą w tym roku z łatwością pokonywać wszelkie trudności stojące na drodze ich kariery.

Finanse Tygrysa w 2015 roku
Mimo sukcesów w pracy, finanse powinny być przez Tygrysy w tym roku dobrze pilnowane. Astrologowie zalecają ostrożność w inwestowaniu i wydawaniu pieniędzy. Jeśli nie masz solidnych fundamentów finansowych i oszczędności, nie rzucaj się w ryzykowne przedsięwzięcia.

Zdrowie Tygrysa w 2015 roku
Zdrowie fizyczne i psychiczne będzie w tym roku bardzo silne. Można wręcz powiedzieć, że będziesz tryskać energią i wigorem. Nie będziesz narzekać nawet na drobne dolegliwości. Pamiętaj jednak, że nie jesteś Supermanem. Nie lekceważ niebezpieczeństw, które mogą się objawić w postaci cięższych chorób. Raczej mało prawdopodobne, być na jakąś zapadł, ale lepiej dmuchać na zimne.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 09:03

Horoskop na 2015 dla Królika

Najlepsze miesiące 2015 roku: kwiecień, lipiec, wrzesień, październik, grudzień

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 19,22,28,35,42,47

Główne dążenie w 2015 roku: większa pewność siebie

Rada na 2015 rok: droga nie będzie usłana różami, ale jeśli będziesz działać z zaangażowaniem, odniesiesz sukces

Rok Kozy (Owcy) jest zdecydowanie korzystnym czasem dla osób urodzonych w roku Królika. Jeśli tylko dołożą starań, by okazja nie przemknęła im przed nosem, bardzo dobrze wykorzystają ten rok. Tak dobry czas jak ten nie zdarza się często, więc nie można go zmarnować.

Fakt, że zaczną się dziać dobre rzeczy, będzie miał pozytywny wpływ na psychikę i samopoczucie Królików. Tym bardziej, że naprawdę nie będą się musiały wysilać, żeby odnosić sukcesy – wszystko będzie przychodzić z łatwością. Ten rok będzie po prostu dla Królików bardzo szczęśliwy.

Nareszcie będziesz mógł poczuć się dobrze. Otworzą się przed tobą nowe możliwości, a wszystko, czego się dotkniesz, będzie rodzić piękne owoce. Twoje szczęście będzie tym większe, im bardziej będziesz zwracać uwagę na małe (ale ważne) szczegóły. Utrudnienia, jakie napotykałeś w przeszłości, nie będą teraz cię nękać. Dzięki temu będziesz mógł skutecznie działać i realizować swoje plany.

Przez wiele lat pomagałeś innym, co teraz będzie przynosić korzyści i nagrody, na które zasługujesz.

Miłość Królika w 2015 roku
W tym roku powinieneś bardziej koncentrować się na utrzymaniu tego, co już masz, niż zdobywaniu czegoś nowego. Ogólnie ten rok będzie dla ciebie korzystny, ale w miłości lepiej jest teraz zachować umiar i nie szaleć.

Małżeństwo i życie rodzinne Bawołów w 2015 roku będzie bezpieczne i nie należy się tutaj spodziewać większych kłopotów.

Praca Królika w 2015 roku
Rok 2015 jest szczególnie pomyślnym okresem, doskonałym do rozpoczęcia nowego projektu lub własnego biznesu. Pomyśl o tym. Będziesz trzymał swoich przeciwników na odległość, co pozwoli ci rozwinąć skrzydła. Możesz śmiało rozpoczynać dowolne przedsięwzięcie zarobkowe – sukces gwarantowany. Oczywiście pod warunkiem, że potrafisz docenić pomoc innych ludzi w swoim życiu. Bez nich niczego byś nie osiągnął – nie zapominaj więc o nich.

Finanse Królika w 2015 roku
Rok 2015 to dobry czas dla przeprowadzania wszelkich (nawet ryzykownych) transakcji oraz inwestycji. Intuicja cię nie zawiedzie, więc możesz spokojnie korzystać z jej podpowiedzi. Nie znaczy to jednak, że możesz działać nierozsądnie. Pamiętaj, że mądrość zawsze jest najlepszym doradcą. Bądź roztropnym człowiekiem, a pieniędzy w tym roku ci nie zabraknie.

Zdrowie Królika w 2015 roku
Ze zdrowiem w tym roku nie będziesz mieć problemów. Niestety inaczej wygląda kwestia różnego rodzaju wypadków, zwłaszcza związanych z wodą. Uważaj na siebie i zachowaj uważność.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 09:04

Horoskop na 2015 dla Smoka

Najlepsze miesiące 2015 roku: luty, maj, sierpień, listopad

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 1, 12, 22, 27, 41, 44

Główne dążenie w 2015 roku: zakańczanie swoich spraw

Rada na 2015 rok: nawet w obliczu dalekosiężnych planów nie zapominaj o czysto ludzkiej stronie życia – bliskie osoby to również forma bogactwa

W 2015 roku Smoki poczują przypływ odwagi i pokonają swoje słabości. Staną się jeszcze bardziej pewne siebie, dzięki czemu z większą łatwością narzucać będą innym swoją wolę. W dodatku będą miały dużo szczęścia i bez trudu będą przekształcać negatywne rzeczy w pozytywne. Ten rok będzie dla Smoków czasem błogosławionym.

Niestety jednocześnie grozi im nieprzychylność otoczenia i plotki. Oznacza to, że Smoki będą musiały być w tym roku szczególnie dyskretne i czujne. Lepiej nie rzucać się w wir zdarzeń, lecz przesiedzieć z boku.

Odpocznij w tym roku trochę. Nabierz powietrza w płuca i naucz się spokojniej oddychać. Trzymaj się tego, co znasz najlepiej i zakończ to, nad czym już pracujesz. Nie rozpoczynaj nowych projektów. Najwięcej zyskasz w tym roku robieniem tego, co dla ciebie najtrudniejsze: kończeniem tego, co już zacząłeś.

Miłość Smoka w 2015 roku
W miłości nie spodziewaj się burzliwych romansów ani wielkich uniesień. Rok Kozy (Owcy) będzie dla ciebie raczej czasem wyciszenia. Zacznij doceniać i uwzględniać w swoich planach inne osoby. W przeciwnym razie możesz pozostać sam. Rodzina się od ciebie odizoluje, jeśli nie zaczniesz jej traktować z szacunkiem, na jaki zasługuje.

Praca Smoka w 2015 roku
Twoje twórcze i innowacyjne podejście do wykonywanej pracy przyciągnie sukces. Pamiętaj jednak, by trzymać się w granicach rozsądku. Jeśli przesadzisz, wszystko może posypać się jak domek z kart. Czeka cię wiele zdarzeń, których nie masz ochoty doświadczać. Są one jednak konieczne, jeśli chcesz ostatecznie osiągnąć sukces. Czasami trzeba iść na jakieś ustępstwa, żeby później móc sięgnąć po upragnioną nagrodę.

Finanse Smoka w 2015 roku
Atmosfera sukcesu roku 2015 nieuchronnie przyciągnie również korzyści finansowe dla Smoków. Pod warunkiem, że będą ostrożne i powstrzymają się od ryzykownych inwestycji. Jeśli zdecydują się zaangażować w niepewny interes, mogą stracić dużo pieniędzy.

Osoby urodzone w roku Smoka powinny więc w nadchodzących miesiącach kierować się przede wszystkim rozsądkiem. Jeśli odstawią na bok emocje, pieniądze nie uciekną z ich portfeli.

Zdrowie Smoka w 2015 roku
Smoki w tym roku będą często żyły zbyt intensywnie. Nie zawsze przestrzegają zasad zdrowego życia, co tym razem może ich słono kosztować. Najlepszą radą jest skupienie swojej uwagi w tym roku na zdrowiu. Jeśli nie chcesz wydać ogromnych sum pieniędzy na lekarzy i tabletki, zadbaj o siebie.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 09:06

Horoskop na 2015 dla Węża

Najlepsze miesiące 2015 roku: kwiecień, lipiec, sierpień, wrzesień, grudzień

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 3, 6, 17, 25, 32, 40

Główne dążenie w 2015 roku: rozwój w życiu osobistym

Rada na 2015 rok: całkowicie zawierz swojej wewnętrznej mocy

Wielu astrologów uważa, że osoby urodzone w roku Węża posiadają dziwnie magiczną moc w swoim wnętrzu i całe życie muszą uczyć się, jak sobie z nią radzić. Jeśli dostroją się do niej (i w pełni zaufają), będą działy się prawdziwe cuda. W przeciwnym razie czeka ich pasmo niewytłumaczalnych problemów.

Rok Kozy (Owcy) będzie dla ciebie lepszy niż poprzedni rok. Nie znaczy to jednak, że obędzie się bez przeszkód i problemów do rozwiązywania. Droga do sukcesu i szczęścia jest związana z koncentracją na realizacji swoich zadań, rozwiązywaniu problemów i konsekwentnym dążeniu do celu. Krótko mówiąc, musisz robić swoje.

W tym roku istnieje możliwość podjęcia podróży, która zmieni życie na lepsze. To oznacza, że kontakty zagraniczne powinny być przez ciebie witane z szeroko rozpostartymi ramionami. Oczywiście dotyczy to wszystkich odległych geograficznie kontaktów, również tych w kraju. Zmiana miejsca pobytu (nawet tymczasowa) może przynieść pozytywne rezultaty.

Unikaj wtrącania się w sprawy innych ludzi i bądź ostrożny z krytyką ich postępowania. To może mieć naprawdę negatywne konsekwencje. Ten rok powinien być dla ciebie czasem pielęgnowania relacji międzyludzkich. Wiele znajomości może się okazać przydatnych dla ciebie w przyszłości. Dlatego warto o nie zadbać.

W tym roku nie musisz się spieszyć. Powinien to być raczej czas na ustatkowanie wielu rzeczy. Masz otwartą drogę do działania, ale nie musisz nigdzie biec. Działaj ze spokojem i cierpliwie, a nadejdzie oczekiwana zmiana. Pamiętaj, by nie schodzić na manowce. W domu mogą pojawić się kłopoty – jest to miejsce, gdzie najmniej spodziewałbyś się zawieruchy.

Miłość Węża w 2015 roku
Nie rób sobie nadziei na wielkie emocje w tym roku. Jeśli ma się wydarzyć coś przyjemnego, dojdzie do tego tylko w sposób spontaniczny. W tym roku niczego nie uda się wymusić. Relacje z bliskimi – w małżeństwie, rodzinie i przyjaźni – powinny być jak najbardziej naturalne i zdrowe. Zadbaj o to uczciwą i szczerą rozmową.

Praca Węża w 2015 roku
W roku Kozy (Owcy) powinieneś obrać konserwatywną i defensywną strategię. Myśl raczej o utrzymaniu tego, co już masz, niż o podboju nowych terytoriów. Postęp i pozytywne rzeczy będą się działy głównie ze względu na łut szczęścia, a nie z powodu włożonego w to wysiłku.

Generalnie rok 2015 nie będzie sprzyjał ci w kwestii podejmowania nowych projektów. Chyba, że będą one związane z zagranicą.

Finanse Węża w 2015 roku
Jeśli osoba urodzona w roku Węża zdecyduje się prowadzić normalne, regularne życie, w którym miesięczny dochód będzie zawsze większy niż wydatki – nie napotka żadnych większych problemów. O wiele gorzej będzie, jeśli finanse Węża nie będą pod kontrolą. Trzymaj rękę na pulsie i pilnuj, by nie wydawać więcej, niż zarabiasz. Wówczas nie masz się co martwić o pieniądze.

Zdrowie Węża w 2015 roku
Zdrowie będzie najsilniejszym atutem Węży w 2015 roku. Powinni być tego świadomi i jak najlepiej wykorzystać swoje fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 09:07

Horoskop na 2015 dla Konia

Najlepsze miesiące 2015 roku: luty, maj, czerwiec, grudzień

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 8, 19, 26, 30, 37, 41

Główne dążenie w 2015 roku: bezpieczeństwo i zabezpieczenie perspektyw na przyszłość

Rada na 2015 rok: utrzymuj równowagę w życiu – ten rok będzie dla ciebie pomyślny, ale nadmiar szczęścia również nie jest dobry

Koń pozostaje w harmonijnym związku z Owcą (Kozą). Wydaje się więc, że rok 2015 będzie dla Koni bardzo pomyślny. Koń jest znakiem akcji i przygody, ale osoby urodzone w tym roku często nie mają obiektywnych i subiektywnych warunków, aby dać upust swojej filozofii wolności i chęci korzystania z życia.

Jednak w 2015 roku zaistnieją idealne warunki dla spełnienia wszelkich marzeń. Okazje będą pojawiać się jedna za drugą – i wiele Koni z nich skorzysta. Będą działać z zadowoleniem i satysfakcją, a ich zalety zostaną powszechnie docenione. Pozytywna energia roku Kozy (Owcy) pozwoli Koniom z łatwością pokonywać wszelkie przeszkody.

Teraz, kiedy wszystko tak dobrze się układa, powinieneś zwrócić baczniejszą uwagę na zharmonizowanie swojego wewnętrznego i zewnętrznego życia. Przeszedłeś długą drogę i wreszcie nadszedł czas, by dać wyraz swoim ambicjom i marzeniom.

Miłość Konia w 2015 roku
Osoby urodzone w roku Konia są z natury namiętne i uczuciowe. To znaczy, że miłość jest dla nich jedną z najważniejszych rzeczy. Osoby samotne w tym roku z pewnością mogą liczyć na wiele nowości w swoim życiu miłosnym. Nowe doświadczenia, znajomości i wielka miłość na horyzoncie. Z kolei dla osób pozostających w związku małżeńskim będzie to na pewno żywy okres.

Praca Konia w 2015 roku
W tym roku czekają cię sukcesy w pracy. Otrzymasz wielkie wsparcie ze strony współpracowników, przyjaciół oraz rodziny. Całe otoczenie będzie działało na twoją korzyść, abyś mógł w przyszłości jeszcze bardziej rozwijać swoje plany.

Istnieje wszakże niebezpieczeństwo, że odnoszone sukcesy mogą obrócić się przeciwko Koniom. Aby tego uniknąć, zachowuj się możliwie jak najbardziej dyskretnie i nie przechwalaj sukcesami. Nie wzbudzisz wówczas uczucia zazdrości.

Finanse Konia w 2015 roku
Pomyślna atmosfera roku Kozy (Owcy) przyniesie ci korzyści finansowe wynikające z dobrej sytuacji zawodowej. Nie wystawiaj jednak swojego szczęścia na próbę i unikaj zdobywania pieniędzy przez hazard czy spekulacje. Pamiętaj również o kontroli nad wydatkami. Jeśli za bardzo sobie pofolgujesz w tej kwestii, możesz skończyć z ujemnym saldem na koniec roku.

Zdrowie Konia w 2015 roku
W tym roku powinieneś zwrócić szczególną uwagę na swoje zdrowie. Niestety grożą ci pewne dolegliwości, a zaniedbywanie zdrowia może tylko pogłębić ich negatywne skutki. Jeśli zadbasz o siebie, z pewnością pokonasz każdą chorobę.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 09:09

Horoskop na 2015 dla Kozy (Owcy)

Najlepsze miesiące 2015 roku: lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 4, 17, 20, 24, 36, 38

Główne dążenie w 2015 roku: być praktycznym w codziennym życiu

Rada na 2015 rok: zachowuj unikaj prowokowania innych ludzi

Zazwyczaj rok Kozy (Owcy) jest pomyślny dla osób urodzonych pod tym znakiem. Jednak tym razem prognozy dla tego konkretnego roku (2015) są mniej pozytywne. W rzeczywistości istnieją pewne negatywne wpływy pojawiające się w przeznaczeniu osób spod znaku Kozy (Owcy). Chociaż z faktu, że jest to "ich" rok, wypływa pewien pozytywny potencjał, ludzie urodzeni w roku Kozy (Owcy) będą musieli stawić czoła niejednemu wyzwaniu, zanim doświadczą pomyślnego losu.

Owce (Kozy) muszą mieć w tym roku oczy szeroko otwarte. Powinny uważać na wszelkie problemy i natychmiast je rozwiązywać. Wówczas w sposób naturalny wkroczą na ścieżkę rozwoju i wzrostu. Jeśli będą pracować nad swoimi marzeniami, przyszłość dobrze się ułoży. Owce (Kozy) powinny walczyć ze swoją nieśmiałością. Tylko wówczas będą mogły ruszyć do przodu.

Miłość Kozy (Owcy) w 2015 roku
W czasie, kiedy nie zawsze dostajesz to, czego oczekujesz, rodzina i bliscy stają się wyjątkowo silnym oparciem. Właśnie na tym Owce (Kozy) powinny się skoncentrować w tym roku: na tym, co już mają. Zadbaj o członków swojej rodziny. Oni potrzebują ciebie nie mniej niż ty ich.

Praca Kozy (Owcy) w 2015 roku
Najbliższa przyszłość ma raczej pozytywny wydźwięk. Gwiazdy mówią o sukcesie, ale ostrzegają również przed wyobcowaniem. Czasami tak się dzieje, że człowiek, któremu się powiodło, jest jednocześnie samotny. Ludzie są często zazdrośni i odsuwają się od osób, które odniosły jakiś sukces. To właśnie grozi Owcom (Kozom) w tym roku, jeśli nie zadbają o dobre stosunki z otoczeniem.

Finanse Kozy (Owcy) w 2015 roku
W finansach Owce (Kozy) nie będą miały w tym roku zbyt wiele szczęścia. Co prawda nie można również mówić o pechu, ale różowo nie będzie.

Powinieneś zadbać o to, by nie wydawać w tym roku pieniędzy na zbytki. Oszczędzaj i kontroluj finanse. Nie szarżuj z wydatkami, a na koniec roku nie będziesz się martwić, czy starczy "do pierwszego".

Zdrowie Kozy (Owcy) w 2015 roku
Mimo że jest to generalnie dobry rok dla twojego zdrowia, możesz mieć skłonność do wypadków, zwłaszcza związanych z ostrymi przedmiotami. Zachowaj ostrożność.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Prognoza na rok Kozy (Owcy) 2015 roku

Postautor: Iza74 » 18 lut 2015, 09:10

Horoskop na 2015 dla Małpy

Najlepsze miesiące 2015 roku: styczeń, luty, marzec, listopad

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 1, 8, 15, 27, 31, 45

Główne dążenie w 2015 roku: bądź tak dobry, jak to tylko możliwe

Rada na 2015 rok: bez dyscypliny i realizowania celów niczego nie osiągniesz

Rok Kozy (Owcy) zapowiada się na czas pełen dobrych wiadomości, co pozostaje w rażącym kontraście do roku poprzedniego. Rok 2015 zacznie się naprawdę świetnie, a dalej wcale nie będzie gorzej. Astrologowie przewidują stałą tendencję wzrostową dla osób urodzonych w roku Małpy.

W 2015 roku będziesz mógł być dumny ze swoich osiągnięć. Jednakże, jeśli zrealizowałeś je przy pomocy innych ludzi, bądź gotów im to wynagrodzić. Twój nietuzinkowy sposób radzenia sobie z ludźmi pomoże, ale lepiej miej plan gry dokładnie opracowany. Dopóki będziesz dobrze wykonywać swoje obowiązki, dopóty nie będziesz mieć z nikim problemów.

Miłość Małpy w 2015 roku
Dobrze będzie zaplanować ślub na ten rok – zwiastuje on pomyślność i bezpieczeństwo. To również dobry rok, by mieć dzieci. Wszystko, co w życiu Małpy związane jest z miłością, będzie przynosiło szczęście i zadowolenie.

Praca Małpy w 2015 roku
Ludzie urodzeni w roku Małpy mogą teraz awansować lub osiągnąć innego rodzaju sukces. Małpy będą w centrum uwagi, co zresztą uwielbiają. Mogą też śmiało podejmować wyzwania – większość z nich bez większych problemów zrealizują. Dla wystartowania z nowymi projektami szczególnie korzystna będzie druga połowa roku.

Niestety Małpy mają grono fałszywych przyjaciół, którzy będą im złorzeczyć i starać się zaszkodzić. Oni tylko czekają na jakiś błąd ze strony Małpy.

Finanse Małpy w 2015 roku
Uważaj na swoje pieniądze w tym roku – są zagrożone. Lepiej dmuchać na zimne i dwa razy sprawdzić, zanim będzie się sięgać do portfela. Co prawda, mogą się pojawić dość szczęśliwe zbiegi okoliczności związane z finansami, ale ogólna tendencja nakazuje ostrożność.

Zdrowie Małpy w 2015 roku
Ze zdrowiem Małpy w 2015 roku będzie różnie. Ogólnie wydaje się wszystko w porządku, ale trzeba uważać. Astrologowie nie gwarantują bezpieczeństwa w tej sferze życia. Przy najmniejszych dolegliwościach powinieneś udać się do lekarza.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Następna

Wróć do Horoskopy przepowiednie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości