prosba..dwie 10 z dnia urodzenia

Archiwum zweryfikowanych wróżb

prosba..dwie 10 z dnia urodzenia

Postautor: runoutofbreath » 01 paź 2016, 20:12

Witam, także mam prosbe odnośnie interpretacji pewnej relacji..dane wysylam na priv pani Tereso..Tutaj mogę napisac ze i jedna i druga os, jest 10 z dnia urodzenia..zywioly ogniste. Czy to ma przyszlosc?
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 173
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:42
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Re: prosba..dwie 10 z dnia urodzenia

Postautor: Teresa » 02 paź 2016, 17:46

Witaj, z uwagi na to, że jesteś bardzo młodą kobietą
+ Twoja data urodzenia wskazuje na tendencje do czasami nierealistycznego postrzegania ludzi/sytuacji
+ Twoja data urodzenia wskazuje na tendencje do podejmowania niektórych decyzji czasami w sposób impulsywny
+ Twoja data urodzenia wskazuje na tendencje do stosunkowo dużego pragnienia akceptacji/adoracji/komplementów itp. itd.,
proponuję, byś była bardzo ostrożna...

… 1/ W dacie urodzenia Pana (od Ciebie starszego, bardziej doświadczonego życiowo itp.) występują tendencje do oczarowywania kobiet w bardzo szerokim rozumieniu (np. do pięknych słówek i to niekoniecznie prawdziwych) oraz do manipulowania kobietami, + najprawdopodobniej w powiązaniu z tendencją do wyjątkowo dużej pomysłowości, itp. itd.
Niezależnie od inicjatywy Pana również same kobiety mogą wykazywać inicjatywę w kontaktach z Panem...

… 2/ Jednocześnie w dacie urodzenia Pana występują tendencje do problemów dużo większych niż przeciętne, i to w całym życiu, w kontaktach międzyludzkich - zwłaszcza w kontaktach z kobietami (z kobietami w ogóle i z kobietami w ew. związkach damsko-męskich).
Proponuję zwrócić uwagę na to, czy Pan w ogóle kobiety po prostu lubi, czy je szanuje/ceni itp. itd. + jak Pan wypowiada się o kobietach + jak Pan zachowuje się w stosunku do kobiet mniej atrakcyjnych (oczywiście w Jego mniemaniu mniej atrakcyjnych), do kobiet np. w wieku Jego matki i starszych, do kobiet władczych, do kobiet uległych, do sprzątaczki, itp. itd.
Jeśli chciałabyś, to tę kwestię - jako bardziej delikatną - omówiłabym szerzej w pw.

… 3/ Jeśli rozważałabyś ewentualność jakiegokolwiek związku partnerskiego z Panem, to dobrze byłoby odpowiednio wcześniej poznać sytuację zdrowotną Pana - ponieważ w dacie urodzenia Pana występują tendencje niekoniecznie korzystne dla stałego stabilnego związku partnerskiego.
Ale dobrze byłoby brać pod uwagę, że Pan na Twoje ew. pytania może odpowiedzieć nieświadomie/świadomie wymijająco/nieprawdziwie, dlatego wtedy mogłabyś zapytać o szczegółowe tendencje wynikające z daty urodzenia Pana – mnie i/lub Kogoś z Astrologii/Kart …


Jeśli pamiętasz datę ważną emocjonalnie dla Ciebie/Was – datę Waszego poznania i/lub datę Waszej pierwszej rozmowy itp. itd., to mogę tę datę zinterpretować łącznie z Waszymi datami urodzenia.

Pozdrawiam cieplutko - Teresa

Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 203
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: prosba..dwie 10 z dnia urodzenia

Postautor: runoutofbreath » 02 paź 2016, 20:19

Date podam jutro, gdyz musze znalezc pewne info w archium rozmow..Ogolnie slicznie dziekuje za odp! Jak znajde to od razu napisze
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 173
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:42
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Re: prosba..dwie 10 z dnia urodzenia

Postautor: Teresa » 04 paź 2016, 08:59

Witaj, data ważna dla Was emocjonalnie, podana przez Ciebie w pw, teoretycznie ogólnie może nie sprzyjać komukolwiek do ok. 2022 + teoretycznie może nie sprzyjać do ok. 2022 Waszym datom urodzenia, zwłaszcza teoretycznie do ok. 2022 może nie sprzyjać dacie urodzenia Pana.
W szczegółach: data ważna dla Was emocjonalnie sprzyja zauroczeniu/zakochaniu jako takiemu,
spotkaniom we dwoje i w większym gronie, miłej atmosferze, komplementom i innym miłym słówkom, itp. itd., ale wnosi m.in. tendencje do nadmiaru iluzji i braku uziemienia, do nadmiaru postrzegania ludzi/sytuacji przez różowe okulary, do nadmiaru manipulacji, do jakiejś waleczności.

Ale najważniejsze, najbardziej wyraziste itp., tendencje, niesprzyjające pomyślnemu (satysfakcjonującemu Obie strony, itp. itd.) rozwojowi Waszej znajomości, wynikają z wcześniejszej interpretacji Waszych dat urodzenia
+ z interpretacji tendencji o delikatnym charakterze, którą wyślę w pw.
Ponadto, jeśli zdecydowalibyście się na bliższe relacje, to po Twojej stronie – tj. po stronie osoby dużo młodszej – jest przewaga zdolności manipulacyjnych, + teoretycznie do ok. 2026 to Ty – osoba dużo młodsza – w Waszych relacjach byłabyś osobą w sposób naturalny podejmującą najważniejsze dla Waszych relacji decyzje, ustalającą warunki Waszych relacji, itp. itd. = a to, przy tendencji do dużych problemów komunikacyjnych Pana zwłaszcza
w kontaktach z kobietami, może prowadzić nieuchronnie do konfliktowych sytuacji.

Pozdrawiam cieplutko – Teresa

Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 203
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5


Wróć do Archiwum wróżb

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość