Prosba o interpetacje, bardzo proszę o pomoc

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Prosba o interpetacje, bardzo proszę o pomoc

Postautor: ania515515 » 04 lut 2018, 11:09

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji.
Karty RW
z przełozenia; 4 mieczy, 10 mieczy, 5 denarów,

Jak będzie wygladala moja relacja z K. w 2018roku?
- Cesarz
Jakie ma wobec mnie zamiary?
-Wieża
Co powinnam wiedzieć o nim
-giermek buław
Co o mnie myśli
-6 mieczy
Co do mnie czuje
-4 mieczy
Chciałabym dodac, ze mezczyzna jest po dosyc gwaltownym,niespodziewanym rozstaniu i w trakcie rozwodu. Ma dziecko o czym moze swiadczyc ten gieremek?? Wydaje mi się, że nie dl końca jest pogodzony z sytuacja, żona a odeszla nagle do innego mężczyzny, czy moze miec ta sytuacja wpływ na te miecze?
Proszę o pomoc :)
ania515515
zbanowana

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Re: Prosba o interpetacje, bardzo proszę o pomoc

Postautor: Elie » 04 lut 2018, 18:54

ania515515 pisze:Bardzo proszę o pomoc w interpretacji.
Karty RW

z przełozenia; 4 mieczy, 10 mieczy, 5 denarów,
Losując karty z tzw przełożenia na jakiego typu pytanie liczyłaś ?
Jeżeli miały przedstawiać ogólną sytuację między Wami, to moim skromnym zdaniem, powyższe karty przedstawiają sytuację w której jedna osoba czeka na ruch, reakcję, drugiej osoby znajdującej się w trudniej sytuacji, wręcz w załamaniu psychicznym. Stara się ją wspierać.

Jak będzie wygladala moja relacja z K. w 2018roku?
- Cesarz
Cesarz ma sztywne zasady, jest osobą niezwykle konserwatywną. Jego oczkiem w głowie jest rodzina, ambicją utrzymanie tej rodziny pod każdym względem - finansowym i emocjonalnym. Jeżeli do niej nie należysz, to nie ma Ciebie w jego planach.Potwierdza to następna karta - Wieża.
Jakie ma wobec mnie zamiary?
-Wieża
Jeżeli cokolwiek Cię z nim łączyło, to ma zamiar z tym skończyć.
Co powinnam wiedzieć o nim
-giermek buław
Może chodzić o niesfornego syna po którym można się spodziewać szalonych pomysłów. Może też chodzić o wybuchowy i nieprzewidywalny charakter Twojego znajomego.
Co o mnie myśli
-6 mieczy
To zależy od rodzaju znajomości. Karta może wskazywać na przelotną i nic nie znaczącą znajomość internetową z osobą o szalonych pomysłach.
Co do mnie czuje
-4 mieczy
Póki co, raczej nic. Sam jest osoba potrzebująca wsparcia psychicznego. W skrajnym przypadku - myśli o Tobie jako o kimś, kogo nie zna na tyle dobrze żeby mieć wyrobione zdanie.Sytuacja musi dojrzeć żeby cokolwiek myślał - miał na Twój temat wyrobione zdanie.

Chciałabym dodac, ze mezczyzna jest po dosyc gwaltownym,niespodziewanym rozstaniu i w trakcie rozwodu. Ma dziecko o czym moze swiadczyc ten gieremek?? Wydaje mi się, że nie dl końca jest pogodzony z sytuacja, żona a odeszla nagle do innego mężczyzny, czy moze miec ta sytuacja wpływ na te miecze?
Proszę o pomoc :)

Nie rozumiem zdania zaznaczonego na czerwono.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2003 razy
Otrzymał podziękowań: 1756 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 05 lut 2018, 07:39

Jesteś na forum, odpisz proszę.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2003 razy
Otrzymał podziękowań: 1756 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: ania515515 » 05 lut 2018, 12:33

Chodzilo mi o te miecze, czy ta jego sytuacja ktora jest chyba narazie dosyc trudna psychicznie dla niego moze miec wpływ na to, ze wyszly te miecze. Ze on jeszcze nie jest gotowy
Pozdrawiam i dziękuje :-)
ania515515
zbanowana

Postautor: Nut » 05 lut 2018, 20:46

Na co ma być gotowy. Coś Ci obiecał, wcześniej romansował z Tobą? Przedstaw sytuację.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy

Postautor: ania515515 » 05 lut 2018, 20:53

Nie, nie obiecał mi. Kolegujemy się, ale wydaje mi się, że od jakiegoś czasu jego stosunek troche sie do mnie zmienil. Bardziej sie "otworzyl" lubimy ze sobą rozmawiać, spędzać czas. Ale nic mi nie obiecal, a wydaje mi sie ze nie jest gotowy po prostu na nowe relacje, inne niz koleżeńskie, że to jest czas"lizania ran"
ania515515
zbanowana

Wróć do Archiwum wróżb