Prośba o interpretację daty ur.

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Prośba o interpretację daty ur.

Postautor: rork. » 06 mar 2017, 17:43

Bardzo prosze o info w tej sprawie, jestem świeżak jeśli chodzi o numerologię.
rork.
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2017, 17:22
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Prośba o interpretację daty ur.

Postautor: Teresa » 06 mar 2017, 19:40

A ja bardzo proszę o podanie daty urodzenia i płci :D :wink: , oraz proszę o sprecyzowanie pytania lub opisanie problemu...
Pozdrawiam - Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 191
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: Prośba o interpretację daty ur.

Postautor: rork. » 07 mar 2017, 09:48

3 września 1982 mężczyzna, prosze o wskazówki dotyczące uregulowania sytuacji osobistej i drogi życiowej. Nie mam pracy i jestem singlem.
rork.
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2017, 17:22
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Prośba o interpretację daty ur.

Postautor: Teresa » 08 mar 2017, 16:48

Rork., oczywiście minie Twój obecny okres życiowy subiektywnie (z Twojego punktu widzenia) najmniej pomyślny z dotychczasowego życiorysu. Nie dość że obecny okres – wg Numerologii – jest najmniej pomyślny z dotychczasowych, to dodatkowo pojawił się stosunkowo szybko. Ale najważniejsze niech będzie to, że równie/porównywalnie stosunkowo szybko może nastąpić „wyjście na prostą” - ze stosunkowo dużą siłą przebicia wśród ludzi, z nowymi szansami życiowymi, itp., itd.

Rork, to ew. przyczyny zakłóceń/niepowodzeń w sferze osobistej, w sferze zawodowej i ew. w innych sferach:
--- Tendencje nr 1 → do dużej wrażliwości/delikatności emocjonalnej, do lęków/obaw, do panikowania, dramatyzowania, itp.
--- Tendencje nr 2 → do postrzegania świata/ludzi/sytuacji nie zawsze do końca realistycznie, np. czasami/często(← ?) do postrzegania zbyt idealistycznego „przez różowe okulary” i/lub do postrzegania jak przez mgłę i/lub do postrzegania jak przy świetle Księżyca.
--- Tendencje nr 3 → do – czasami – oczarowywania i ew. ściemniania, ale, niestety, generalnie do zdolności manipulacyjnych nie największych, czyli do zdolności manipulacyjnych mniejszych niż zdolności manipulacyjne niektórych ludzi.
--- Tendencje nr 4 (z powodu tendencji nr 2+3) → do potrzeby zwracania wyjątkowo bacznej uwagi na ew. czyjeś czyste/nieczyste manipulacje, np. kobiece (być może zwłaszcza w fazach przedrozstaniowych/rozstaniowych) i/lub towarzyskie i/lub pracodawców w trakcie negocjowania praw/obowiązków pracowniczych (negocjowania przy przyjęciu do pracy i później na bieżąco - aż do momentu definitywnego rozstania z pracodawcą).
--- Tendencje nr 5 → do komunikatywności, do rozmowności, a być może czasami do gadatliwości (ew. nawet czasami do nadmiernej gadatliwości), i być może czasami do potyczek słownych; do chęci błyszczenia, a być może czasami do popisywania się i przesady, itp., itd.
--- Tendencje nr 6 → do – czasami – umiłowania wolności i niezależności, do – czasami – buntu przeciw wszelkim ograniczeniom/zakazom/nakazom/poleceniom/zobowiązaniom/więzom/„uwięzieniom” i buntu przeciw nudzie/rutynie, do – czasami – chęci uwalniania się z tychże ograniczeń/zobowiązań/więzów/„uwięzień”, np. łącznie – czasami – z przypadkami zrywania układów/więzów/zobowiązań/umów osobistych/zawodowych/towarzyskich/innych nagle/zaskakująco z dnia na dzień (lub nawet na zawsze z minuty na minutę).
--- Tendencje nr 7 → do – czasami – waleczności, w tym m.in. (niekoniecznie w całym życiu – bo być może tylko we fragmencie dorosłego życia →) do walki o swoje/czyjeś prawa.
--- Tendencje nr 8 → do – czasami – poglądów/opinii/wypowiedzi/decyzji/zachowań/działań, itp., zbyt indywidualistycznych/niezależnych/walecznych, a być może z punktu widzenia niektórych ludzi (np. dużo bardziej konserwatywnych od Ciebie, czyli m.in. jednocześnie mniej tolerancyjnych od Ciebie, np. potencjalnych/faktycznych pracodawców/partnerek) – zbyt nieprzewidywalnych i/lub zbyt oryginalnych/ekstremalnych/ekstrawaganckich/manifestacyjnych/niezrozumiałych/niewytłumaczalnych, itp.
--- Tendencje nr 9 (z powodu m.in. tendencji nr 1+2+3+5+6+7+8) → do – czasami – WYPOWIEDZI/DECYZJI/ZACHOWAŃ/DZIAŁAŃ, itp., zbyt indywidualistycznych/niezależnych/walecznych/nieprzewidywalnych/ekstremalnych/ekstrawaganckich/manifestacyjnych/niezrozumiałych/niewytłumaczalnych, itp., i jednocześnie obarczonych nademocjonalnością, gwałtownością, raptusowatością, przesadą, panikowaniem, dramatyzowaniem, itp., itd., i jednocześnie obarczonych ryzykiem NIEPRZEMYŚLENIA/pomyłek/zmanipulowania, itp.
--- Tendencje nr 10 → do życia raczej nieuporządkowanego i mało stabilnego:
…... 10a → z (czasami) dużą dozą nieprzewidywalności, zmian (w tym zmian dla korzyści, ale i zmian dla samych zmian, itd.), nowości, atrakcji, wrażeń/adrenaliny, ryzyka, itp.,
….... 10b → z elementami (raczej częstego) poszukiwania „samego siebie”, oraz poszukiwania „swojego miejsca” na Ziemi, poszukiwania miejsc/firm/osób/partnerek/rzeczy nowszych/lepszych/ciekawszych/atrakcyjniejszych/oryginalniejszych, itp., itd. (głównie z powodu – raczej często występującego – subiektywnego poczucia niespełnienia).
--- Tendencje nr 11 → do problemów w życiu rodzinnym:
…... 11a → jako tendencja „samoistna”, występująca (wg jednej metody numerologicznej) głównie w dzieciństwie+młodości lub (wg innej metody) być może w całym życiu;
…... 11b → jako tendencja wynikająca z przewagi niemałych tendencji sprzyjających bardziej związkom partnerskim niesformalizowanym, np. „trójkątnym”, nad słabymi tendencjami do ew. życia partnerskiego/małżeńskiego uporządkowanego/stabilnego.

Rork., „wskazówki dotyczące uregulowania sytuacji osobistej i drogi życiowej”, o które prosiłeś, wynikają z Tendencji nr 1-11, a mieszczą się w poniższych propozycjach.
Dla celów osobistych, zawodowych, towarzyskich i innych – wg Numerologii:
--- 1] Proponuję zrewidować dotychczasowe priorytety życiowe, cele życiowe, plany życiowe, zasady postępowania, itp., itd.
Przed ew. wdrażaniem zrewidowanych priorytetów/celów/planów/zasad, itp., itd., proponuję rozważyć możliwości/sposoby wzmocnienia samodyscypliny, samokontroli, systematyczności, wytrwałości, uporu, itp., itd.
--- 2] Proponuję stworzyć nowy/zmodyfikowany wizerunek mężczyzny + później kontynuować nad tym wizerunkiem osobistą pracę, m.in. w oparciu o swoją wewnętrzną mądrość i wszechstronne uzdolnienia.
------ 2a] Proponuję, by ów wizerunek brał pod uwagę faktyczne/potencjalne racjonalne oczekiwania partnerek/pracodawców/itd., głównie bardziej konserwatywnych (czyli jednocześnie m.in. mniej tolerancyjnych), i/lub „z zasadami” i/lub bardzo „wymagających”, itp.
------ 2b] Proponuję, by ów wizerunek ukazywał Ciebie jako mężczyznę w miarę możliwości jak najbardziej przewidywalnego, zrównoważonego emocjonalnie, panującego nad emocjami i słowami (nad słowami poszczególnymi i nad ew. nadmiarem słów/opowieści), poważnego, rzetelnego, dyskretnego, potrafiącego (od pierwszej minuty starań o konkretne miejsce pracy lub o konkretną „wymagającą” partnerkę) dostosowywać się do racjonalnych oczekiwań partnerek/pracodawców/itd., głównie bardziej konserwatywnych (czyli jednocześnie m.in. mniej tolerancyjnych), i/lub „z zasadami” i/lub bardzo „wymagających”, itp.
------ 2c] W tymże wizerunku proponuję duże znaczenie przypisać panowaniu nad emocjami i słowami (nad każdym słowem → !, i nad ew. nadmiarem słów/opowieści/komentarzy, itp.), dużej powściągliwości/ostrożności w tych zakresach, dużego umiarkowania, itp. itd.
A teraz „ciocia dobra rada” (rada sprawdzona nie tylko na sobie): O swoich przemyśleniach/poglądach/opiniach/ocenach/potrzebach/planach/marzeniach, itp., itd., oraz o jakichkolwiek Twoich przeżyciach z przeszłości/wczoraj/ranka proponuję WSZYSTKIM ZAWSZE mówić tylko tyle, ile to jest absolutnie konieczne oraz tylko to, co kiedykolwiek→ ! mogłoby być wykorzystane przeciw Tobie (i ew. Bliskim) bez straty dla Ciebie (i ew. Bliskich) oraz bez straty dla Twoich (i ew. Bliskich) jakichkolwiek interesów, itp., itd.
--- 3] W związku z Tendencjami nr 1-11, a w szczególności w związku z tendencjami do niemaksymalnych zdolności manipulacyjnych + do ew. pomyłek m.in. w odbiorze/ocenie ludzi/sytuacji/świata + do ew. nieprzychylnych ocen Twoich wypowiedzi/decyzji/zachowań/działań (zwłaszcza przez osoby konserwatywne, czyli m.in. mniej tolerancyjne), itp., itd., proponuję w jak najszerszym stopniu opanować umiejętności odczytywania mowy ciała.
--- 4] Proponuję we wszystkich sferach życia nie stawiać na przesadę w dążeniu do stabilizacji i/lub na przesadę w utrzymywaniu stabilizacji (różnego rodzaju – zawodowej, partnerskiej, towarzyskiej, rodzinnej), itp.
Proponuję stawiać we wszystkich sferach życia na dużą elastyczność, wszechstronność, asekurację, itp. M.in.:
----- 4a] Proponuję nie stawiać na nadmierne przywiązywanie się do jednego miejsca pobytu i/lub do jednego miejsca pracy i/lub do jednego zawodu i/lub do konkretnej osoby.
Monotonia/rutyna i wszelkie ograniczenia, zwłaszcza ograniczenia codziennego życia partnerskiego/zawodowego/innego, prędzej czy później mogą wywoływać u Ciebie niezadowolenie/zniecierpliwienie/irytację, itp., które po nałożeniu się na – raczej często występujące – poczucie subiektywnego niespełnienia (por. pkt 10b), może zapoczątkować jakiś rodzaj buntu i etap poszukiwania czegoś/kogoś jeszcze nowszego/ciekawszego/oryginalniejszego, itp.
------ 4b] W sferze zawodowej proponuję nie decydować się na niszowe specjalizacje/zawody/przedsięwzięcia/firmy itp., i/lub na miejsca pracy, z których z trudem byłoby wydostać/zwolnić się, wyjechać, itp. → gdyż w stosunkowo krótkim czasie (a tak naprawdę, to „nie wiadomo kiedy”) mogłyby zadziałać jak ślepa uliczka. Proponuję nie decydować się głównie dlatego, by w każdej chwili być gotowym na szybkie/elastyczne przekwalifikowanie się i/lub na szybką/elastyczną zmianę wydziału/firmy/resortu itp. + np. dodatkowo w nowym miejscu pobytu.
--- 5] Proponuję nie podejmować jakichkolwiek decyzji, zwłaszcza o konsekwencjach długofalowych/poważnych (dotyczących np. rozstań z partnerkami/pracodawcami), w sposób impulsywny, przesadnie manifestacyjny/oryginalny/ekstremalny/ekstrawagancki, nieprzemyślany, bez asekuracji (np. bez nowej oferty pracy w zanadrzu, np. bez nowego miejsca zamieszkania/pobytu, itp.), zaskakujący innych/Bliskich, „palący za sobą mosty”, itp., itd.
--- 6] Proponuję, by praca (nowa i jakakolwiek) była w gronie ludzi i/lub z ludźmi, niebanalna, interesująca, wciągająca Ciebie, itp.
W każdej pracy proponuję wystrzegać się nudy/rutyny i wymagających cierpliwości (+ bardziej zniechęcających/irytujących/„dołujących”) zadań długoterminowych, a stawiać na nowości/nowinki/inności/atrakcje/ciekawostki, nowe impulsy, zmienność/zmiany, elastyczność, ruch, wszechstronność, Twoją ciekawość świata, Twoje wszechstronne uzdolnienia, zadania/działania krótkoterminowe/krótkotrwałe/akcyjne/dynamiczne/z-przerwami/niemonotonne, itp., itd.
Dobrze byłoby, by na co dzień praca chroniła Twoją delikatną sferę emocjonalną, by nie wiązała się z dużymi lękami/obawami, itp.
Ponadto – by nie wiązała się z koniecznością wykazywania się ogromnym uporem, wytrwałością, konserwatyzmem, itp., itd.
--- 7] Głównie w związku z Tendencjami nr 10 i nr 11, oraz w mniejszym stopniu – w związku z tendencją przeprowadzkową, proponuję w miarę na bieżąco pilotować swoje sprawy mieszkaniowo-własnościowe. {Być może przydadzą się te wskazówki: https://numerter.blogspot.com/2017/01/w ... kania.html }
--- 8] W związku z tendencją do pewnej tajemniczości (w różnych zakresach), w tym w związku z tendencją do pewnych problemów ze sprawnym/trafnym/szybkim diagnozowaniem dolegliwości, proponuję – dla większej pewności siebie – w miarę na bieżąco starannie diagnozować się i przechowywać wyniki badań. {Być może przydadzą się te wskazówki: https://numerter.blogspot.com/2016/12/d ... nie-i.html oraz https://numerter.blogspot.com/2016/12/d ... aania.html }

Rork., jeśli miałbyś pytania lub wątpliwości, to postaram się odpowiedzieć w najbliższych dniach.
Pozdrawiam - Teresa

Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 191
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: Prośba o interpretację daty ur.

Postautor: rork. » 11 mar 2017, 08:24

Bardzo dziękuję :) wskazówki przydadzą się
rork.
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2017, 17:22
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Archiwum wróżb

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie