Prośba o interpretację daty ur.

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Prośba o interpretację daty ur.

Postautor: rork. » 06 mar 2017, 17:43

Bardzo prosze o info w tej sprawie, jestem świeżak jeśli chodzi o numerologię.
rork.
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2017, 17:22
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Prośba o interpretację daty ur.

Postautor: Teresa » 06 mar 2017, 19:40

A ja bardzo proszę o podanie daty urodzenia i płci :D :wink: , oraz proszę o sprecyzowanie pytania lub opisanie problemu...
Pozdrawiam - Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 203
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: Prośba o interpretację daty ur.

Postautor: rork. » 07 mar 2017, 09:48

3 września 1982 mężczyzna, prosze o wskazówki dotyczące uregulowania sytuacji osobistej i drogi życiowej. Nie mam pracy i jestem singlem.
rork.
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2017, 17:22
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Prośba o interpretację daty ur.

Postautor: Teresa » 08 mar 2017, 16:48

Rork., oczywiście minie Twój obecny okres życiowy subiektywnie (z Twojego punktu widzenia) najmniej pomyślny z dotychczasowego życiorysu. Nie dość że obecny okres – wg Numerologii – jest najmniej pomyślny z dotychczasowych, to dodatkowo pojawił się stosunkowo szybko. Ale najważniejsze niech będzie to, że równie/porównywalnie stosunkowo szybko może nastąpić „wyjście na prostą” - ze stosunkowo dużą siłą przebicia wśród ludzi, z nowymi szansami życiowymi, itp., itd.

Rork, to ew. przyczyny zakłóceń/niepowodzeń w sferze osobistej, w sferze zawodowej i ew. w innych sferach:
--- Tendencje nr 1 → do dużej wrażliwości/delikatności emocjonalnej, do lęków/obaw, do panikowania, dramatyzowania, itp.
--- Tendencje nr 2 → do postrzegania świata/ludzi/sytuacji nie zawsze do końca realistycznie, np. czasami/często(← ?) do postrzegania zbyt idealistycznego „przez różowe okulary” i/lub do postrzegania jak przez mgłę i/lub do postrzegania jak przy świetle Księżyca.
--- Tendencje nr 3 → do – czasami – oczarowywania i ew. ściemniania, ale, niestety, generalnie do zdolności manipulacyjnych nie największych, czyli do zdolności manipulacyjnych mniejszych niż zdolności manipulacyjne niektórych ludzi.
--- Tendencje nr 4 (z powodu tendencji nr 2+3) → do potrzeby zwracania wyjątkowo bacznej uwagi na ew. czyjeś czyste/nieczyste manipulacje, np. kobiece (być może zwłaszcza w fazach przedrozstaniowych/rozstaniowych) i/lub towarzyskie i/lub pracodawców w trakcie negocjowania praw/obowiązków pracowniczych (negocjowania przy przyjęciu do pracy i później na bieżąco - aż do momentu definitywnego rozstania z pracodawcą).
--- Tendencje nr 5 → do komunikatywności, do rozmowności, a być może czasami do gadatliwości (ew. nawet czasami do nadmiernej gadatliwości), i być może czasami do potyczek słownych; do chęci błyszczenia, a być może czasami do popisywania się i przesady, itp., itd.
--- Tendencje nr 6 → do – czasami – umiłowania wolności i niezależności, do – czasami – buntu przeciw wszelkim ograniczeniom/zakazom/nakazom/poleceniom/zobowiązaniom/więzom/„uwięzieniom” i buntu przeciw nudzie/rutynie, do – czasami – chęci uwalniania się z tychże ograniczeń/zobowiązań/więzów/„uwięzień”, np. łącznie – czasami – z przypadkami zrywania układów/więzów/zobowiązań/umów osobistych/zawodowych/towarzyskich/innych nagle/zaskakująco z dnia na dzień (lub nawet na zawsze z minuty na minutę).
--- Tendencje nr 7 → do – czasami – waleczności, w tym m.in. (niekoniecznie w całym życiu – bo być może tylko we fragmencie dorosłego życia →) do walki o swoje/czyjeś prawa.
--- Tendencje nr 8 → do – czasami – poglądów/opinii/wypowiedzi/decyzji/zachowań/działań, itp., zbyt indywidualistycznych/niezależnych/walecznych, a być może z punktu widzenia niektórych ludzi (np. dużo bardziej konserwatywnych od Ciebie, czyli m.in. jednocześnie mniej tolerancyjnych od Ciebie, np. potencjalnych/faktycznych pracodawców/partnerek) – zbyt nieprzewidywalnych i/lub zbyt oryginalnych/ekstremalnych/ekstrawaganckich/manifestacyjnych/niezrozumiałych/niewytłumaczalnych, itp.
--- Tendencje nr 9 (z powodu m.in. tendencji nr 1+2+3+5+6+7+8) → do – czasami – WYPOWIEDZI/DECYZJI/ZACHOWAŃ/DZIAŁAŃ, itp., zbyt indywidualistycznych/niezależnych/walecznych/nieprzewidywalnych/ekstremalnych/ekstrawaganckich/manifestacyjnych/niezrozumiałych/niewytłumaczalnych, itp., i jednocześnie obarczonych nademocjonalnością, gwałtownością, raptusowatością, przesadą, panikowaniem, dramatyzowaniem, itp., itd., i jednocześnie obarczonych ryzykiem NIEPRZEMYŚLENIA/pomyłek/zmanipulowania, itp.
--- Tendencje nr 10 → do życia raczej nieuporządkowanego i mało stabilnego:
…... 10a → z (czasami) dużą dozą nieprzewidywalności, zmian (w tym zmian dla korzyści, ale i zmian dla samych zmian, itd.), nowości, atrakcji, wrażeń/adrenaliny, ryzyka, itp.,
….... 10b → z elementami (raczej częstego) poszukiwania „samego siebie”, oraz poszukiwania „swojego miejsca” na Ziemi, poszukiwania miejsc/firm/osób/partnerek/rzeczy nowszych/lepszych/ciekawszych/atrakcyjniejszych/oryginalniejszych, itp., itd. (głównie z powodu – raczej często występującego – subiektywnego poczucia niespełnienia).
--- Tendencje nr 11 → do problemów w życiu rodzinnym:
…... 11a → jako tendencja „samoistna”, występująca (wg jednej metody numerologicznej) głównie w dzieciństwie+młodości lub (wg innej metody) być może w całym życiu;
…... 11b → jako tendencja wynikająca z przewagi niemałych tendencji sprzyjających bardziej związkom partnerskim niesformalizowanym, np. „trójkątnym”, nad słabymi tendencjami do ew. życia partnerskiego/małżeńskiego uporządkowanego/stabilnego.

Rork., „wskazówki dotyczące uregulowania sytuacji osobistej i drogi życiowej”, o które prosiłeś, wynikają z Tendencji nr 1-11, a mieszczą się w poniższych propozycjach.
Dla celów osobistych, zawodowych, towarzyskich i innych – wg Numerologii:
--- 1] Proponuję zrewidować dotychczasowe priorytety życiowe, cele życiowe, plany życiowe, zasady postępowania, itp., itd.
Przed ew. wdrażaniem zrewidowanych priorytetów/celów/planów/zasad, itp., itd., proponuję rozważyć możliwości/sposoby wzmocnienia samodyscypliny, samokontroli, systematyczności, wytrwałości, uporu, itp., itd.
--- 2] Proponuję stworzyć nowy/zmodyfikowany wizerunek mężczyzny + później kontynuować nad tym wizerunkiem osobistą pracę, m.in. w oparciu o swoją wewnętrzną mądrość i wszechstronne uzdolnienia.
------ 2a] Proponuję, by ów wizerunek brał pod uwagę faktyczne/potencjalne racjonalne oczekiwania partnerek/pracodawców/itd., głównie bardziej konserwatywnych (czyli jednocześnie m.in. mniej tolerancyjnych), i/lub „z zasadami” i/lub bardzo „wymagających”, itp.
------ 2b] Proponuję, by ów wizerunek ukazywał Ciebie jako mężczyznę w miarę możliwości jak najbardziej przewidywalnego, zrównoważonego emocjonalnie, panującego nad emocjami i słowami (nad słowami poszczególnymi i nad ew. nadmiarem słów/opowieści), poważnego, rzetelnego, dyskretnego, potrafiącego (od pierwszej minuty starań o konkretne miejsce pracy lub o konkretną „wymagającą” partnerkę) dostosowywać się do racjonalnych oczekiwań partnerek/pracodawców/itd., głównie bardziej konserwatywnych (czyli jednocześnie m.in. mniej tolerancyjnych), i/lub „z zasadami” i/lub bardzo „wymagających”, itp.
------ 2c] W tymże wizerunku proponuję duże znaczenie przypisać panowaniu nad emocjami i słowami (nad każdym słowem → !, i nad ew. nadmiarem słów/opowieści/komentarzy, itp.), dużej powściągliwości/ostrożności w tych zakresach, dużego umiarkowania, itp. itd.
A teraz „ciocia dobra rada” (rada sprawdzona nie tylko na sobie): O swoich przemyśleniach/poglądach/opiniach/ocenach/potrzebach/planach/marzeniach, itp., itd., oraz o jakichkolwiek Twoich przeżyciach z przeszłości/wczoraj/ranka proponuję WSZYSTKIM ZAWSZE mówić tylko tyle, ile to jest absolutnie konieczne oraz tylko to, co kiedykolwiek→ ! mogłoby być wykorzystane przeciw Tobie (i ew. Bliskim) bez straty dla Ciebie (i ew. Bliskich) oraz bez straty dla Twoich (i ew. Bliskich) jakichkolwiek interesów, itp., itd.
--- 3] W związku z Tendencjami nr 1-11, a w szczególności w związku z tendencjami do niemaksymalnych zdolności manipulacyjnych + do ew. pomyłek m.in. w odbiorze/ocenie ludzi/sytuacji/świata + do ew. nieprzychylnych ocen Twoich wypowiedzi/decyzji/zachowań/działań (zwłaszcza przez osoby konserwatywne, czyli m.in. mniej tolerancyjne), itp., itd., proponuję w jak najszerszym stopniu opanować umiejętności odczytywania mowy ciała.
--- 4] Proponuję we wszystkich sferach życia nie stawiać na przesadę w dążeniu do stabilizacji i/lub na przesadę w utrzymywaniu stabilizacji (różnego rodzaju – zawodowej, partnerskiej, towarzyskiej, rodzinnej), itp.
Proponuję stawiać we wszystkich sferach życia na dużą elastyczność, wszechstronność, asekurację, itp. M.in.:
----- 4a] Proponuję nie stawiać na nadmierne przywiązywanie się do jednego miejsca pobytu i/lub do jednego miejsca pracy i/lub do jednego zawodu i/lub do konkretnej osoby.
Monotonia/rutyna i wszelkie ograniczenia, zwłaszcza ograniczenia codziennego życia partnerskiego/zawodowego/innego, prędzej czy później mogą wywoływać u Ciebie niezadowolenie/zniecierpliwienie/irytację, itp., które po nałożeniu się na – raczej często występujące – poczucie subiektywnego niespełnienia (por. pkt 10b), może zapoczątkować jakiś rodzaj buntu i etap poszukiwania czegoś/kogoś jeszcze nowszego/ciekawszego/oryginalniejszego, itp.
------ 4b] W sferze zawodowej proponuję nie decydować się na niszowe specjalizacje/zawody/przedsięwzięcia/firmy itp., i/lub na miejsca pracy, z których z trudem byłoby wydostać/zwolnić się, wyjechać, itp. → gdyż w stosunkowo krótkim czasie (a tak naprawdę, to „nie wiadomo kiedy”) mogłyby zadziałać jak ślepa uliczka. Proponuję nie decydować się głównie dlatego, by w każdej chwili być gotowym na szybkie/elastyczne przekwalifikowanie się i/lub na szybką/elastyczną zmianę wydziału/firmy/resortu itp. + np. dodatkowo w nowym miejscu pobytu.
--- 5] Proponuję nie podejmować jakichkolwiek decyzji, zwłaszcza o konsekwencjach długofalowych/poważnych (dotyczących np. rozstań z partnerkami/pracodawcami), w sposób impulsywny, przesadnie manifestacyjny/oryginalny/ekstremalny/ekstrawagancki, nieprzemyślany, bez asekuracji (np. bez nowej oferty pracy w zanadrzu, np. bez nowego miejsca zamieszkania/pobytu, itp.), zaskakujący innych/Bliskich, „palący za sobą mosty”, itp., itd.
--- 6] Proponuję, by praca (nowa i jakakolwiek) była w gronie ludzi i/lub z ludźmi, niebanalna, interesująca, wciągająca Ciebie, itp.
W każdej pracy proponuję wystrzegać się nudy/rutyny i wymagających cierpliwości (+ bardziej zniechęcających/irytujących/„dołujących”) zadań długoterminowych, a stawiać na nowości/nowinki/inności/atrakcje/ciekawostki, nowe impulsy, zmienność/zmiany, elastyczność, ruch, wszechstronność, Twoją ciekawość świata, Twoje wszechstronne uzdolnienia, zadania/działania krótkoterminowe/krótkotrwałe/akcyjne/dynamiczne/z-przerwami/niemonotonne, itp., itd.
Dobrze byłoby, by na co dzień praca chroniła Twoją delikatną sferę emocjonalną, by nie wiązała się z dużymi lękami/obawami, itp.
Ponadto – by nie wiązała się z koniecznością wykazywania się ogromnym uporem, wytrwałością, konserwatyzmem, itp., itd.
--- 7] Głównie w związku z Tendencjami nr 10 i nr 11, oraz w mniejszym stopniu – w związku z tendencją przeprowadzkową, proponuję w miarę na bieżąco pilotować swoje sprawy mieszkaniowo-własnościowe. {Być może przydadzą się te wskazówki: https://numerter.blogspot.com/2017/01/w ... kania.html }
--- 8] W związku z tendencją do pewnej tajemniczości (w różnych zakresach), w tym w związku z tendencją do pewnych problemów ze sprawnym/trafnym/szybkim diagnozowaniem dolegliwości, proponuję – dla większej pewności siebie – w miarę na bieżąco starannie diagnozować się i przechowywać wyniki badań. {Być może przydadzą się te wskazówki: https://numerter.blogspot.com/2016/12/d ... nie-i.html oraz https://numerter.blogspot.com/2016/12/d ... aania.html }

Rork., jeśli miałbyś pytania lub wątpliwości, to postaram się odpowiedzieć w najbliższych dniach.
Pozdrawiam - Teresa

Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 203
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: Prośba o interpretację daty ur.

Postautor: rork. » 11 mar 2017, 08:24

Bardzo dziękuję :) wskazówki przydadzą się
rork.
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2017, 17:22
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Archiwum wróżb

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości