Prosba o interpretacje

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Prosba o interpretacje

Postautor: nn0305 » 13 maja 2018, 08:15

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą - 3 Miecze...Papież...Walet Buław
2. Cele, zadania ukończone - Rycerz Mieczy...Świat...Rycerz Denarów
3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku - Diabeł...9 Mieczy...2 Denary
4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja - 6 Kielichów...Królowa Buław...8 Denarów
5. Nowe sprawy które się pojawią - Walet Kielichów...Kapłanka...2 Miecze
6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz - 5 Kielichów...Rydwan...3 Buławy
7. Cele, które możesz osiągnąć - 8 Kielichów...6 Denarów...Rycerz Kielichów
8.Twoja kondycja psychiczna - Król Mieczy...Król Kielichów...2 Buławy
9.Twoja kondycja fizyczna - Rycerz Buław...Kochankowie...4 Buławy
10.Miłość - 3 Denary...7 Kielichów...7 Mieczy...3 Kielichy
11.Przyjaciele i rodzina - 5 Denarów...Sąd...9 Denarów
12.Finanse - As Buław...10 Denarów...4 Miecze
13.Praca - Umiarkowanie...Walet Mieczy...5 Buław
14.Niespodzianki w Nowym Roku - As Kielichów...9 Kielichów...8 Buław
15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku - 7 Denarów...Król Buław...10 Miecz

Bardzo serdecznie prosze o interpretacje tego rozkladu, wieczorem podam swoja i czy ona sie zgadza z ta wlasciwa. Pozdrawiam milego dnia zycze wszystkim :)
nn0305
Niewymowny

Podziękował : 49 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy
Znak zodiaku: Byk
Droga życia: 3

Re: Prosba o interpretacje

Postautor: nn0305 » 14 maja 2018, 05:48

Niestety nie jestem w stanie zinterpretowac, jestem zielona w tej kwestii. Jest tak duzo znaczen, ze nie wiem ktora jest odpowiednia do tego rozkladu. Poleglam. :(
nn0305
Niewymowny

Postautor: ether » 14 maja 2018, 19:51

Ja też się średnio znam, nadal ćwiczę, ale czemu ciągnęłaś po 3 karty do danego punktu?
Strasznie to chaotyczne...
Najtrudniej jest zobaczyć rzecz taką jaką jest naprawdę

Nie stawiam kart.
ether
Forumowicz do entej

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: nn0305 » 14 maja 2018, 23:08

Ja tego rozkladu nie robilam, nie znam sie na tyle na tym. Moglam liczyc na zyczliwosc Elie i to dzieki niej mam ten rozklad kart, tylko nie wiem jak to zinterpretowac, bo nie wiem nawet jak karty byly ulozone, w sensie czy pozytywnie je odczytywac czy negatywnie. Jednak to jest sztuka ;) poczekam cierpliwie dalej ;)
nn0305
Niewymowny

Postautor: Elie » 15 maja 2018, 01:21

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą - 3 Miecze...Papież...Walet Buław
Wraz z rokiem 2018 przestaniesz się zamartwiać o kogoś, kto Ci się wydawał mądry, uduchowiony. Jednocześnie był niczym w gorącej wodzie kąpany - pędziwiatr.Po prostu zniknie z Twojego życia Ty już nie będziesz czuła się gorsza - tak prawdopodobnie się przy nim czułaś.

2. Cele, zadania ukończone - Rycerz Mieczy...Świat...Rycerz Denarów
Nie jestem pewna, ale może tu chodzić o wyjazd za granicę o który zabiegałaś, o pracę. Może też chodzić tylko o inne miasto. Tak czy siak, uda Ci się.

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku - Diabeł...9 Mieczy...2 Denary
Te karty mogą mówić o Twoim charakterze, o braku pewności siebie. Twoim Diabełkiem, od którego nie potrafisz się uwolnić, jest zbytnie analizowanie spraw.Prawdopodobnie zanim podejmiesz jakąś decyzję musisz ją tysiąc razy przemyśleć. Najczęściej w nocy nachodzą Cię wątpliwości. To jest Twoją największą wadą, która utrudnia Ci życie a którą możesz zmienić. Spróbuj chociaż raz podjąć decyzję na żywioł, posłuchaj pierwszego podszeptu, swojej intuicji.Nie bój się, życie, Los i tak zaprowadzi Cię tam gdzie masz być.

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja - 6 Kielichów...Królowa Buław...8 Denarów
Królowa Buław ( Byk), to z reguły piękna, pociągająca i przy tym zaradna finansowo, młoda kobieta. Powinnaś mieć pracę. 8 Denarów to praca u kogoś, nie na swoim.Jednocześnie grozi Ci tęsknota za tym co było dobre w Twoim życiu.

5. Nowe sprawy które się pojawią - Walet Kielichów...Kapłanka...2 Miecze
Dylemat, czy ten który mówi, że kocha i nie jest Ci obojętny, będzie Twój czy nie. 2 Miecze wskazują na możliwość kompromisu, dogadania się.

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz - 5 Kielichów...Rydwan...3 Buławy
I tu pojawia się ten Twój Diabełek - boisz się brać to, co Ci się podoba, co Cię kusi. Takie w stylu - chciałabym a boję się.

7. Cele, które możesz osiągnąć - 8 Kielichów...6 Denarów...Rycerz Kielichów
W tych kartach już widać Twoją odwagę. Mimo wahań możesz zdobyć serce kogoś, kto jest gotów zrobić dla Ciebie wszystko. Jednocześnie bez słowa porzucić go jeśli do końca nie spełni Twoich oczekiwań.

8.Twoja kondycja psychiczna - Król Mieczy...Król Kielichów...2 Buławy
Nauczysz się walczyć z pokusami serca,czyli myśleć logicznie i tak postępować, aby Tobie było dobrze. Czyli - nauczysz się dbać o swoje sprawy, te uczuciowe również.

9.Twoja kondycja fizyczna - Rycerz Buław...Kochankowie...4 Buławy
Tu mogę się szczególnie mylić. Ale jak na mój gust, zwracaj uwagę by nie przeziębić się i na podwójnie narządy - zapalenia.

10.Miłość - 3 Denary...7 Kielichów...7 Mieczy...3 Kielichy
Zapragniesz kogoś, kto będzie przypominał Ci tego wymarzonego. Możesz go zdobyć używając podstępu. Gdzieś w towarzystwie, na imprezie.

11.Przyjaciele i rodzina - 5 Denarów...Sąd...9 Denarów
Prawdopodobnie jakieś nieporozumienia rodzinne związane z finansami powinny zakończyć się dla Ciebie pomyślnie.

12.Finanse - As Buław...10 Denarów...4 Miecze
Będzie Ci się chciało pracować, tym bardziej, że powinna pojawić się ku temu okazja.Może nie od zaraz pojawi się duża kasa, trzeba będzie na nią trochę poczekać.

13.Praca - Umiarkowanie...Walet Mieczy...5 Buław
Na przemian. Na początku może być ok. Potem niestety będziesz musiała użyć dyplomacji by ją zdobyć,

14.Niespodzianki w Nowym Roku - As Kielichów...9 Kielichów...8 Buław
Nowa miłość, taka niespodziewana. Kiedy się pojawi, szybko korzystaj, bo możesz ją przegapić.

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku - 7 Denarów...Król Buław...10 Mieczy
Te karty potwierdzają powyższe. Pojawi się ktoś z Twoich marzeń. Jednak nie obejdzie się bez rozczarowań. Jak to w życiu bywa. Niestety, wszyscy tak mamy.

Bardzo serdecznie prosze o interpretacje tego rozkladu, wieczorem podam swoja i czy ona sie zgadza z ta wlasciwa. Pozdrawiam milego dnia zycze wszystkim :)

Ogólnie BARDZO PRZEPRASZAM. Za długo tłumaczyć czemu tak wyszło. :0vishenka:

Rozkład był robiony dawno. Nie obiecuje na 100%, ale postaram się postawić następny na drugą połowę roku.Zobaczymy czy karty potwierdzą ten powyższy, niby na cały obecny rok.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia :hipnoza:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1971 razy
Otrzymał podziękowań: 1676 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: nn0305 » 15 maja 2018, 20:47

Rozumiem i jednak cierpliwosc poplaca ;) Dziekuje za odpowiedz. Poniekad moge zweryfikowac pare rzeczy. Wiec jestem juz w Anglii to ten wyjazd o ktorym dlugo myslalam i w koncu sie zrealizowal. Byl wielki strach jak bedzie i moje analizowanie, ale poki co jest dobrze. I mam nadzieje, ze nadal tak bedzie ;) prawda jesli chodzi o ta osobe, zapomnialam o niej i koncentruje sie na pracy :) pozdrawiam i zycze milego wieczoru :0vishenka:
nn0305
Niewymowny

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje