Przesłanie od aniołów dla Ciebie na każdy dzień

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Przesłanie od aniołów dla Ciebie na każdy dzień

Postautor: ameners » 01 maja 2016, 18:16

01.05.2016

Przesłanie ogólne:
Obrazek
Anioły nawrócenia
Nawrócenie
W życiu towarzyszy nam nieustanny bieg, przez który ciągle jesteśmy w ruchu. Zdarza się, że natłok obowiązków wywiera tak silny nacisk, że zapominamy o pewnych ważnych rzeczach. Obecność Anioła Nawrócenia oznacza, że musisz na chwilę zatrzymać i zastanowić się nad swoim dotychczasowym życiem. Oderwij się od wszelkich nałogów oraz pogoni za karierą i dobrami materialnymi. Spróbuj się wyciszyć i zrelaksować. Doceń otaczające Cię piękno przyrody. Spróbuj spędzać więcej czasu wśród rodziny i przyjaciół. Zastanów się również, czy Twoje zachowanie jest odpowiednie w stosunku do osób z otoczenia. Anioł nawrócenia pomaga Ci również wrócić na właściwą drogę w życiu, jeżeli masz wrażenie, że trochę zboczyłeś/aś z właściwej ścieżki.

Przesłanie na miłość:
Obrazek
Archanioł Uriel
Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek. Uświadamia Ci, że tylko idąc drogą miłości, odnajdziesz radość i spełnienie, jak również doznasz prawdziwego bogactwa życia. Nie możesz zatem blokować w sobie miłości, dlatego otwórz swoje serce, pozwalając wpłynąć tej cudownej energii, a zobaczysz, że odmieni się całe Twoje życie. Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relację między sobą.

Przesłanie na finanse:
Obrazek
Anioł przemiany
Karta z tym Aniołem oznacza, że źródłem niepowodzeń finansowych może być złe zarządzanie pieniędzmi. Zastanów się, czy wydajesz je w mądry i przemyślany sposób. Być może tracisz je na zbędne wydatki, które nadszarpują Twój budżet. Inne znaczenie tej karty mówi, że powinieneś zmienić swój stosunek do pieniędzy - być może traktujesz je pierwszorzędnie, zapominając przez to o dobrach niematerialnych, które mają od nich wyższą wartość. Niewykluczone, że wkrótce docenisz wartość tego, czego nie da się kupić za żadne pieniądze.

Przesłanie na zdrowie:
Obrazek
Anioły światła
Najwyraźniej mogłaś/eś mieć pewne powody do niezadowolenia ze stanu swojego zdrowia. Anioły światła emanują w Twoim kierunku promiennym blaskiem, pomagając Ci zrzucić ten ciężar, który niesiesz, jak również uwalniają Cię ze strachu i negatywnych myśli. Pojawia się nadzieja na lepszą poprawę zdrowia.

źródło
ameners
Niewymowny
 
Posty: 131
Rejestracja: 20 mar 2016, 18:45
Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Płeć: Mężczyzna
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 33

Re: Przesłanie od aniołów dla Ciebie na każdy dzień

Postautor: ameners » 01 maja 2016, 23:35

02.05.2016

Przesłanie ogólne:
Obrazek
Anioł rozwoju duchowego
Wiedza i doświadczenie

Obecność tych aniołów oznacza, że nadszedł moment, aby zastanowić się nad celem swojego życia. Czy faktycznie pogoń za korzyściami materialnymi jest naprawdę tak ważna? Najcenniejszą inwestycją jest wiedza, która przewyższa wartość pieniądza. Poszerzając swoją wiedzę, zdobywasz cenne doświadczenie, które pomaga Ci w pomyślnym dokonywaniu trudnych wyborów. Anioły te oznaczają również, że powoli zaczynają się w Tobie budzić pewne ukryte moce, zdolności i talenty, o których nawet nie śniłeś/aś.

Przesłanie na miłość:
Obrazek
Anioł stróż

Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.

Przesłanie na finanse:
Obrazek
Anioł wsparcia

Trudności finansowe nigdy nie trwają wiecznie. Nigdy się nie poddawaj walcząc o swoje cele. Anioł ten wspiera Cię w podejmowaniu pomyślnych decyzji w finansach, biznesie i pracy. Nadarza się również okazja, aby rozpocząć coś nowego, co przyniesie sporą korzyść materialną.

Przesłanie na zdrowie:
Obrazek
Anioł czasu

Anioł Czasu pragnie pomóc Ci zachować zdrowie i radość życia. Przypomina Ci jednak, że w niektórych przypadkach należy uzbroić się w odpowiednią dawkę cierpliwości, ponieważ powrót do zdrowia jest procesem, który musi trochę potrwać. Anioł ten pomaga Ci także zapomnieć o dawnych problemach zdrowotnych próbując Ci dać do zrozumienia, że czas potrafi leczyć rany.Link niezgodny z regulaminem forumezo.pl / Nut

regulamin-dotyczacy-zamieszczania-reklam-i-ogloszen-t37953.html#p960752
ameners
Niewymowny
 
Posty: 131
Rejestracja: 20 mar 2016, 18:45
Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Płeć: Mężczyzna
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 33

Re: Przesłanie od aniołów dla Ciebie na każdy dzień

Postautor: Nut » 02 maja 2016, 09:25

Do kogo przeznaczone jest to przesłanie, nie zaznaczyłeś. Proponuję kupić karty i losować swoje przesłania indywidualnym użytkownikom. Ten sposób wydaje się być reklamą, na którą zgody nie ma. Nikt tam nie zamieszcza linku, banera forumezo. Link kasuję, chyba sam rozumiesz.:)
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator
 
Posty: 2495
Rejestracja: 20 lip 2014, 16:47
Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy
Droga życia: 0


Wróć do Archiwum wróżb

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości