Przypadkowe spotkanie

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Przypadkowe spotkanie

Postautor: Maat » 06 mar 2017, 22:34

Siedem lat temu na mojej drodze pojawił się pewien mężczyzna (ok. 10 stycznia 2010r.). Spotkanie przypadkowe, w pociągu. On w drodze do pracy, ja na uczelnię. Coraz częściej pojawiał się gdzieś w pobliżu, obserwowaliśmy się. Po pół roku takiego czajenia się, zagadałam go. Okazało się, że chodził do klasy razem z moją kuzynką. Krok po kroku dowiadywałam się o nim coraz więcej. Nie zdając sobie sprawy, wpadłam po uszy. Czysto platoniczne uczucie. Znaliśmy się tylko z pociągu. W grudniu postanowiłam, że zrobię krok naprzód. W styczniu 2011r. usłyszałam, że "chyba źle trafiłam". Bolało. Coraz rzadziej go widywałam, unikał mnie jak ognia. Może był z kimś związany, nie wiem. W 2013r, w moje imieniny spotkałam go przypadkiem. Nie poznał mnie. Kilkusekundowe spotkanie, ale przynajmniej wiedziałam, że jest cały i zdrowy. Pod koniec 2016r. u mnie w pracy pojawiła się jego siostra, strasznie wygadana osóbka (nigdy nie spodziewałabym się, że świat jest aż tak mały). Okazało się, że on jest żonaty. Teraz, 03.03, wracając z zakupów, spotkałam go. Co dziwne, sam, bez żony, zamiast być w mieście, gdzie mieszkał i pracował, wrócił do tego rodzinnego. Szedł z pociągu. Znów tylko minięcie się na ulicy, ale tym razem patrzył na mnie i się uśmiechał. Nic więcej. Przez te wszystkie lata gdzieś jego cień przemykał w moich myślach.
Droga Tereso, wybacz ten nieco przydługi wstęp, ale chciałam nieco naświetlić sytuację. Czy mogłabyś na podstawie numerologii powiedzieć mi czy nasze drogi jeszcze się skrzyżują? Kim dla niego jestem? Zastanawiam się dlaczego przeznaczenie co jakiś czas stawia go bezpośrednio na mojej drodze albo pozostawia jakieś wskazówki co do niego.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc! :0vishenka:
Dane: Marika 26.6.1990. Ten tajemniczy pan z pociągu to Michał, 22.2.1987
Maat

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 33

Re: Przypadkowe spotkanie

Postautor: runoutofbreath » 07 mar 2017, 00:06

Niezła historia, widać ze los ewidentnie stawia Ci go na swojej drodze. Moze laczy Was jakas karma? Sama jestem ciekawa co Pani Teresa odpisze ;)
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Znak zodiaku: Lew

Postautor: Teresa » 07 mar 2017, 08:57

Mariko, czy możesz podać dzień i miesiąc Twoich imienin (dotyczy spotkania w roku 2013)? :)

Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Postautor: Maat » 07 mar 2017, 17:17

Droga Tereso, imieniny obchodzę 16 lipca. To spotkanie potraktowałam jako najlepszy prezent od losu.
Nie wiem czy to istotne, ale Michał zmienił nazwisko na żony (być może ze względu na fakt, że jego nazwisko rodowe to zwyczajowa nazwa jednej z nacji, które z Polsce nie kojarzą się zbyt dobrze, a nazwisko żony brzmi bardziej "szlachetnie").

Runoutofbreath,
dlatego właśnie pytam tutaj. Za dużo tych przypadków. Nie potrafię tego w żaden sposób wyjaśnić.
Maat

Postautor: Teresa » 07 mar 2017, 18:33

Mariko, najpierw zadam zasadnicze pytania Tobie, byś sama sobie odpowiedziała:
„Co tak naprawdę wiesz o Panu?”
--- 1/ Jak układały/układają się Panu relacje z kobietami – począwszy od domu rodzinnego, z którego „wyszedł”, a do którego „wraca” (przyjeżdża sam) wg Twojego opisu?
Tendencje numerologiczne wskazują bowiem m.in. na:
… ew. niemałe problemy w relacjach z kobietą/matką/kobietami domu rodzinnego (najprawdopodobniej głównie z powodu nadopiekuńczości, a z kolei nadopiekuńczość np. z powodu troski o zdrowie),
… na ew. nieprawidłowy wzorzec kobiety/matki/żony/partnerki itd. wyniesiony z domu rodzinnego, który to wzorzec może niekorzystnie rzutować na wszelkie relacje z kobietami w całym życiu, w tym na relacje w związkach partnerskich/małżeńskich,
… na ew. nadmierny wpływ matki (i/lub innej kobiety z domu rodzinnego) na życie dorosłego syna – wpływ niekorzystny dla syna (w tym dla jego samodzielności, męskości, itp., itd.) oraz m.in. dla jego partnerek/żony/małżeństwa/rodziny.
Dla Pana prawdopodobnie kobiety były/są/będą ważne (np. Pan może lubić przebywać w towarzystwie kobiet), ale prawdopodobnie w życiu dorosłym – z uwagi na wzorce/doświadczenia wyniesione z domu rodzinnego – może chcieć być przez kobiety „matkowany”/zaopiekowany/„prowadzony”/doglądany/sprawdzany, itp., + może chcieć być przez kobiety „matkowany”/itd. nie tylko w sferze osobistej/partnerskiej/małżeńskiej/rodzinnej, ale i towarzyskiej, zawodowej (nawet będąc na stanowisku kierowniczym...), itd.
--- 2/ Jak układała/układa się Panu współpraca z ludźmi?
--- 3/ Jak Pan był/jest postrzegany przez otoczenie/towarzystwo (i z jakich konkretnych powodów)? Co o Panu „ludzie mówią”? Czy w towarzystwie potrafi się odpowiednio zachować? W tych zakresach tendencje numerologiczne wskazują na jakieś słabsze strony i/lub niedomówienia/tajemnice, itp. Zresztą m.in. w styczniu 2011 Pan chyba nie wzniósł się na wyżyny obycia towarzyskiego...
--- 4/ Czy przed ew. planami dotyczącymi pogłębienia znajomości z Panem mogłabyś uzyskać jakieś info nt. sfery zdrowotnej Pana?

Mariko, chyba warto – dla jasności sytuacji, zwłaszcza przed ew. następnym spotkaniem – postarać się w miarę dyskretnie o maksimum bardzo rzetelnych informacji...
A dopóki nie zdobędziesz sprawdzonych informacji – ważnych dla ew. pogłębionej relacji dwustronnej, proponuję poprzestać co najwyżej na ew. relacjach towarzyskich.

Mariko, to najważniejsze tendencje numerologiczne występujące w czterech datach i najważniejsze tendencje do zależności między czterema datami.
--- 1) Między Waszymi datami urodzenia występuje duże przyciąganie – przez całe życie z wyjątkiem wczesnego dzieciństwa.
To przyciąganie dat może bardzo ułatwiać/umilać relacje dwustronne – np. kumplowskie, towarzyskie, przyjacielskie, partnerskie, małżeńskie...
--- 2) Między Waszymi datami urodzenia (przyciągającymi się) i datą 3.03.2017 też występuje duże przyciąganie → chociaż większe może być przyciąganie między datą urodzenia Pana a datą 3.03.2017 niż między Twoją datą urodzenia a datą 3.03.2017.
To przyciąganie pow. trzech dat może dodatkowo [ponad to, co w punkcie 1)] bardzo ułatwiać/umilać relacje dwustronne – np. kumplowskie, towarzyskie, przyjacielskie, partnerskie, małżeńskie...
--- 3) W Waszych datach urodzenia występują m.in. tendencje:
------ 3a) Tendencje do dość łatwego zakochiwania się (by nie napisać - „kochliwości”).
------ 3b) Niezależnie od pow. tendencji [z punktu 3a)] – m.in. tendencja do posiadania w zanadrzu/marzeniach/myślach osoby „rezerwowo” (na drugim planie) darzonej uczuciem/adoracją/miłością/itp. → np. „tak na wszelki wypadek” i/lub w celu – od czasu do czasu – dowartościowywania się (+ ew. umilania sobie codzienności, itp., itd.).
--- 4) Mariko, zapytałaś się „czy nasze drogi jeszcze się skrzyżują?” → tu precyzyjniejsze byłyby Karty, bo nie o każdym skrzyżowaniu się dróg mówi Numerologia...
Ale wg Numerologii Wasze daty urodzenia dość wyraźnie „skrzyżują się” (jeśli, oczywiście, wyjdziecie z domu i dacie szansę, by się ziściło to „skrzyżowanie”...) ok. połowy 2018. I to „skrzyżują się” ok. połowy 2018 jednocześnie (lub prawie jednocześnie) łącznie z datą 3.03.2017.
Data 3.03.2017 ogólnie może sprzyjać Waszym datom urodzenia aż przez pierwsze ok. 3,5 roku, więc może sprzyjać również w momencie/momentach tego „skrzyżowania się” trzech dat. Ale w tymże momencie – generalnie – Wasze daty urodzenia mogą nie osiągać maksimum szczęśliwości...
--- 5) Data 3.03.2017 – w szczegółach – może wskazywać m.in. na tendencje:
------ 5a) Tendencje bardziej sprzyjające relacji towarzyskiej, w grupie, itp., ew. związkowi „trójkątnemu”, niż pomyślności rodzinnej → ale – hipotetycznie – nie jest całkowicie wykluczone, że następne daty ważne emocjonalnie dla Ciebie/Was np. mogłyby zmieniać/zmienić te tendencje np. na częściowo/całkowicie inne/przeciwne.
------ 5b) Tendencje do pewnych problemów z dyplomatycznym, nieemocjonalnym, itp. porozumiewaniem się → a na te tendencje dodatkowo mogą nakładać się podobne tendencje z Waszych dat urodzenia.
--- 6) Data 16.07.2013 ogólnie może być dla Waszych dat urodzenia albo raczej obojętna albo niesprzyjająca.
W szczegółach – może wskazywać m.in. na tendencje niesprzyjające pomyślności/stabilizacji rodzinnej oraz na tendencje do jakiejś tajemnicy ew. nieczystej gry.

Mariko, ew. wniosek końcowy, którego tu na Forum nie chciałabym zamieszczać, mógłby zahaczać o bardziej szczegółowe sprawy osobiste Pana, dlatego tylko podsumuję skrótowo: można byłoby mieć więcej istotnych wiadomości o Panu.

Pozdrawiam cieplutko – Teresa

Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Postautor: Maat » 07 mar 2017, 19:38

Bardzo dziękuję za powyższe wskazówki.
Pytania są bardzo szczegółowe i wątpię czy kiedykolwiek będę mogła na nie odpowiedzieć ze względu na stopień znajomości ("z widzenia"). Co do kobiet, jego siostra jest 10 lat młodsza od niego i z tego co zauważyłam podczas jej krótkich wizyt w mojej pracy: bardzo pewna siebie, robi wokół siebie wiele szumu, rozpieszczona. On raczej był spokojny, poważny (kuzynka potwierdziła, że w liceum też taki był). Nie wiem nic o jego relacjach z rodziną.
Wspomina Pani o relacjach - skoro ma żonę dla mnie temat jest zamknięty; nie da się budować szczęścia na czyimś nieszczęściu. Opisałam tą historię ze względu na to, że on sam albo informacje w jakikolwiek sposób powiązanie z nim wciąż "krążą" wokół mnie. Myślałam, że zamknęłam ten rozdział, ale (powiedzmy) los wciąż nie pozwala zapomnieć o nim. Zastanawiam się dlaczego.
Dała mi Pani pewną wskazówkę, tzn. między naszymi datami urodzenia występuje duże przyciąganie. Czyżby karma? Jakieś niewyjaśnione sprawy z poprzednich wcieleń (coraz częściej skłaniam się ku wierze w reinkarnację)?
Co do tendencji wynikających z daty urodzenia: w moim przypadku raczej nie tak łatwo o zakochanie się, a co do pkt 3b - to raczej wpływ tego, że mocno trzymam się przeszłości (i w tym kierunku podążają moje zainteresowania, a nawet wykształcenie) i nie przepadam za zmianami.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i wyjaśnienia. Być może nigdy nie będzie mi dane poznać Michała nawet na zwykłej stopie koleżeńskiej, ale dała mi Pani do myślenia tymi "ostrzeżeniami".
Nie wiem dlaczego los stawia go na mojej drodze co jakiś czas. Widocznie nie wszystko musi mieć sens ;)

Dziękuję Pani za poświęcony czas i życzę miłego wieczoru :0vishenka:
Z wyrazami szacunku,
Maat
Maat

Wróć do Archiwum wróżb