pytanie o pracę

Masz problem - napisz w tym temacie.Będzie to nasz forumowy mini coaching. Postaramy się wspólnymi siłami doradzić, znaleźć Twoje atuty i słabe punkty nad którymi trzeba popracować. Udzielimy porad z zakresu numerologii, wróżb, psychologii, prawa etc.Podzielimy się naszymi doświadczeniami.
Wszystko w jednym miejscu
Twoją rolą będzie szczera rozmowa i chęć współpracy.
Do udziału, pomocy, zapraszam wszystkich Użytkowników forumezo.

pytanie o pracę

Postautor: todoflores » 11 maja 2018, 11:17

Witam,
Od jakiegoś czasu jestem bez pracy i ta sytuacja dość mocno się odbija na moim zdrowiu i relacjami z otoczeniem. Rozłożyłam sobie karty na pytanie dlaczego nie mogę znaleźć pracy i wyszedł
6 Monet, Giermek Buław, Mag.

Byłabym wdzięczna za pomoc w tym temacie. Pozdrawiam
todoflores

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: pytanie o pracę

Postautor: Elie » 11 maja 2018, 11:20

Poproszę Twoje imię i datę ur. na PW.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1755 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: todoflores » 11 maja 2018, 11:21

Elie pisze:Poproszę Twoje imię i datę ur. na PW.

Monika 22.04.1979
todoflores

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 11 maja 2018, 13:03

"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 11 maja 2018, 13:42

6 Monet, Giermek Buław, Mag.

Z tych kart IMHO wynika jakbyś szukała i jednocześnie prosiła Boga żeby nie znaleźć :bonk: Jeżeli naprawdę szukasz pracy, to robisz to po 1 = źle, po 2 = kieruje Tobą pycha, względnie masz zbyt wysokie mniemanie o sobie, po 3 - masz słomiany zapał, szukasz zrywami, po 4 - w Magu to kombinujesz niczym koń pod górkę.
Wybacz, tak to widzę. Zrób inny rozkład z pytaniami typu - dlaczego nie mogę znaleźć, co przeszkadza, co pomaga.Wcześniej wyznacz sobie KONKRETNY CEL. Szukanie w ciemno przynosi marny skutek.Po znajomości - trzeba je wcześniej mieć.

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Wróć do Kompleksowe porady