Re: Liczby anielskie

Postautor: Madeleine. » 09 kwie 2012, 08:42

To jest bardzo ciekawy temat!
Nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak interpretacja liczb, które nas 'prześladują'
If you are going through hell, keep going.
Awatar użytkownika
Madeleine.
Gawędziarz

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Znak zodiaku: Koziorożec
Droga życia: 9

Postautor: Paulina303 » 09 kwie 2012, 08:47

Często spotykam 22 liczbę twórczości i co prawda moje życie staje się coraz bardziej kreatywne, ciekawe.
....Ich kenne nichts
Ich kenne nichts
das so schon ist wie du....
Paulina303
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 11

Postautor: onaion » 09 kwie 2012, 09:03

no ja mam czesto tak, gdy spojrze na zegar to wyswietla mi sie godzina 20:02 i to jest moj dzien i miesiac urodzenia..i kilka dni z zrzedu zerkam o tej godzinie na zegar..
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 3

Postautor: Oliwka » 04 sie 2012, 14:55

Leśna_Wróżka pisze:no ja mam czesto tak, gdy spojrze na zegar to wyswietla mi sie godzina 20:02 i to jest moj dzien i miesiac urodzenia..i kilka dni z zrzedu zerkam o tej godzinie na zegar..

Hej,

LICZBA 2

Wszystko jest w porządku i tak wciąż będzie. Miej zaufanie, twoje uczucia nadziei prowadzą do bardziej pozytywnych rezultatów. Aniołowie pomogą podtrzymać twoją wiarę jeśli poprosisz ich o pomoc.

LICZBA 20

Twój związek ze Stwórcą jest potężny i czysty. Bóg prosi cię, abyś napełnił swoje serce i umysł wiarą (jeśli tego pragniesz, poproś o pomoc Niebiosa). Twoja wiara jest właśnie teraz nagradzana.

LICZBA 200

Przepotężna i bezwarunkowa miłość Boga napełnia twoje serce oraz umysł wiarą, dzięki czemu możesz wznieść się ponad pozorne problemy. Zaufaj, że wszystko jest w porządku, gdyż w istocie to prawda!

Połącz to sobie w kompletną całość, którą będziesz czuła, że do Ciebie przemawia i będziesz wiedziała co chcą Ci przekazać, dopasuj do obecnej sytuacji życuiwej i duchowej Twojej wewnętrznie. :)
Wszystko ma swój Boski porządek
Awatar użytkownika
Oliwka
Niewymowny

Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 11

Postautor: Asthar » 14 cze 2016, 18:04

Mnie nawiedza liczba 42... a czasem 27. Ich znaczenie już znam, jednak ciekawi mnie co oznacza, jeśli kogoś prześladuje motyw jakiegoś zwierzęcia bądź innego stworzenia (mitycznego itd.).
Awatar użytkownika
Asthar
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 9

Postautor: Nut » 15 cze 2016, 16:31

Jestem zdania, że nic szczególnego nie oznacza. Czasami tak bywa, zwracamy szczególną uwagę na coś, co raz czy dwa wpadło nam w oko. Potem już inne obrazy pomijamy koncentrując się na tym jednym. Zbieg okoliczności do którego staramy się dorobić ideologię. I to jest właśnie jedna z bzdur z których ezoterycy robią wielkie halo.
Faktyczne znaki zdarzają się bardzo rzadko.
"Liczby anielskie" to kolejna bzdura. Wymyśliła i opisała je Doreen Virtue, https://en.wikipedia.org/wiki/Doreen_Virtue
autorka wielu podobnych, bzdurnych książek. Z zawodu jest psychologiem. Wmawiając ludziom swoje jasnowidzenie, tworząc podobne teorie i opisując je w książkach, dorobiła się niezłej fortuny.Nie ma czegoś takiego jak przesłania anielskie, liczby, itp. Klasyczny New Age.
\
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy
Droga życia: 0

Poprzednia

Wróć do Opisy Kart Anielskich