Re: Wibracje Życia Wewnętrznego (Liczby Duszy)

Re: Wibracje Życia Wewnętrznego (Liczby Duszy)

Postautor: Veliax » 28 mar 2013, 19:17

W niniejszym rozdziale przedstawimy znaczenie wibracji odpowiadających życiu wewnętrznemu danej osoby. Przestudiujemy również kombinacje zarówno pozytywne, jak i negatywne, powstałe w wyniku połączenia Wibracji Życia Wewnętrznego (Liczby Duszy) i Ekspresji Zewnętrznej. Nie powinniśmy jednak zapominać, że charakterystyka, jaką otrzymamy, stanowi jedynie część pewnej całości i może być modyfikowana przez pozostałe wibracje, występujące w Portrecie Numerologicznym. Wibrację Życia Wewnętrznego obliczamy przez dodanie samogłosek (tzn. ich odpowiedników cyfrowych - patrz Alfabet Numerologiczny), pojawiających się w imionach i nazwiskach danej osoby. Określa ona wewnętrzne - często ukryte - motywacje, aspiracje i zdolności
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Nie ważne, jak jesteś wykształcony, utalentowany, bogaty czy fajny. To, jak traktujesz ludzi, mówi o tobie wszystko"


BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Veliax
Administrator
 
Posty: 30607
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 1985 razy
Otrzymał podziękowań: 1706 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Wibracje Życia Wewnętrznego (Liczby Duszy)

Postautor: Veliax » 28 mar 2013, 19:34

WIBRACJA ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO - 1
Osoby niezależne, kierujące się intelektem, pewne siebie i przekonane co do swej wartości. Liberalne i wolne od przesądów, szanują prawo innych ludzi do życia zgodnego z ich własną koncepcją.
Uwielbiają stawiać czoło wszelkim wyzwaniom losu i na ogół osiągają sukcesy tam, gdzie inni się poddali. Ich umysł pełen jest oryginalnych pomysłów i światłych idei.
Wewnętrzna siła i optymizm, jakie z nich emanują, inspirują innych do działania. Potrafią zachować spokój i przytomność umysłu wobec przeciwności losu.
Wibracja bardzo pozytywna. Ukrytym marzeniem i motywacją kierującą ich życiem jest zdobycie znaczącej pozycji społecznej i zawodowej. Cel ten chcą osiągnąć wyłącznie dzięki własnym wysiłkom, nie zgadzają się bowiem na zależność od innych.

WIBRACJA ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO - 2

Są to osoby dobre, szlachetne, delikatne, wyrozumiałe i taktowne. Nade wszystko pragną sprawiać przyjemność innym, nawet za cenę własnej niezależności i
rezygnacji ze swych aspiracji. Nieustannie obmyślają subtelne sposoby obdarzania innych radością; bądź przez prezenty czy kwiaty, bądź przez okazywanie czułości i zrozumienia dla spraw swych bliskich.
Poszukują wewnętrznej doskonałości, kochają przy tym samotność i nade wszystko pragną żyć w spokoju. Wibracja ta, mimo że bardzo pozytywna nie sprzyja osiąganiu sukcesów zarówno materialnych, jak i osobistych. Ponadto, osobom tym często brakuje wiary w siebie, są lękliwe i nieśmiałe. Otoczenie musi je nieustannie zachęcać do działania, aprobując i doceniając ich wysiłki.
Cechuje je ogromna wrażliwość, a nawet nieufność, nic nie wytrąca ich z równowagi bardziej niż spory czy ostre dyskusje. Czasami jedno słowo lub gest może je zranić, a nawet doprowadzić do załamania psychicznego.

WIBRACJA ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO - 3

Wibracja ta jest charakterystyczna dla osób emanujących optymizmem ł życzliwością wobec wszystkich ludzi oraz ogromną uczuciowością. Jednostka taka odrzuca negatywne myślenie, a jej radość i entuzjazm są zaraźliwe.
Osoby te odznaczają się wyjątkową wrażliwością artystyczną, a światło, barwa, muzyka i wszystko co piękne stają się dla nich natchnieniem i głębokim przeżyciem.
Wibracja ta obdarza błyskotliwym umysłem, elokwencją, zręcznością i wdziękiem. Wszystkie te cechy ułatwiają drogę do sukcesów towarzyskich i zjednują sympatię i zaufanie otoczenia.
Osoby te pragną żyć intensywnie, a ponieważ wszystko osiągają łatwiej niż inni, bywa, że stają się powierzchowne i egoistyczne, troszcząc się jedynie o zaspokojenie własnych zachcianek.

WIBRACJA ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO - 4

Osoby te są poważne i odpowiedzialne, kierują się zawsze zdrowym rozsądkiem. Należą do tych ludzi, którzy pragną stworzyć lepszy i bardziej sprawiedliwy świat. Zwykle udaje im się zrealizować to, co zaplanują, są bowiem pracowite i wytrwałe.
Myślą raczej powoli i długo, zanim zdecydują się na działanie; najpierw muszą dokładnie rozważyć wszystkie "za" i "przeciw". Są przy tym systematyczne, metodyczne i bardzo dokładne.
Te energiczne osoby nie pozwalają sobie na marzenia, wolą ufać rzeczywistości, a przede wszystkim sobie i swemu zdrowemu rozsądkowi.
Jeśli ich Wibracja Ekspresji Zewnętrznej sugeruje odwagę i równowagę, wówczas Wibracja Życia Wewnętrznego będzie bardzo pozytywna. W przeciwnym razie dana osoba napotykać będzie w swym życiu na liczne przeszkody hamujące jej własny rozwój. Przywiązywać będzie zbyt wielką wagę do szczegółów, okaże się zbyt ostrożna i nieufna, marnując tym samym wiele życiowych szans.
Osoby o tej wibracji mają, niestety, również skłonności do fanatyzmu, spod tej wibracji wywodzą się często wszelkiego rodzaju ekstremiści, rewolucjoniści i agitatorzy.

WIBRACJA ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO - 5
Wibracja ta oznacza osobowość awanturniczą, dynamiczną, pełną fantazji, a także wewnętrznego niepokoju. Jej reprezentanci nienawidzą rutyny, monotonii i przeciętności.
Wszechstronne i oryginalne, o bogatej wyobraźni, osoby te posiadają tak wiele ukrytej energii, że nierzadko wymyka im się ona spod kontroli; stają się wówczas niecierpliwe, nerwowe, impulsywne i skłonne do irytacji. Brakuje im cierpliwości i wytrwałości, domagają się natychmiastowych rezultatów. Powinny zatem dążyć do wewnętrznej równowagi, a energię wykorzystać w sposób konstruktywny i twórczy.
Wibracja ta jest niczym wewnętrzny motor, napędzający do działania. Jednak działanie to będzie owocne tylko wówczas gdy w Portrecie Numerologicznym danej osoby występują wibracje stanowiące harmonijną całość z Wibracją Wnętrza. W przeciwnym razie osoba ta pogrąży się w całkowitej frustracji, stając się jednostką agresywną, buntowniczą i kłótliwą.

WIBRACJA ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO - 6

Liczba ta symbolizuje wysoką moralność, autentyczną dobroć, a także piękno, harmonię i miłość. Osoby o tej wibracji są zrównoważone, uczciwe i usłużne, a swą pracę wykonują w sposób odpowiedzialny i poważny.
Mimo że w głębi osoby te są nieśmiałe i niepewne siebie, potrafią przykryć to pozorną odwagą i zdecydowaniem. Zbytnio jednak przejmują się drobiazgami, a w sytuacjach wymagających zdecydowanego i szybkiego działania poddają się nieuzasadnionym lękom i wahaniom.
Jeśli w Portrecie Numerologicznym tej osoby pojawią się wibracje wskazujące na słabość psychiczną, możemy być pewni, że mamy do czynienia z jednostką skłonną do depresji, fobii czy obsesji różnego rodzaju.
Osoby te na ogół wyróżniają się wielkodusznością, humanitaryzmem i wyrozumiałością, zwłaszcza wobec najbliższych. Dla nich gotowe są poświęcić to, co mają najlepszego. Istnieje jednak ryzyko, iż owa nadopiekuńczość wyrządzi więcej krzywdy niż dobra zarówno ich bliskim, jak i im samym.
Wibracja ta będzie wyjątkowo korzystna w połączeniu z łagodną i harmonijną Wibracją Ekspresji Zewnętrznej, zdecydowanie negatywna natomiast w kombinacji z wibracjami ekstremalnymi.

WIBRACJA ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO - 7

Osoby głębokie, introspektywne, miłujące wiedzę i mądrość. Potrzebują samotności i spokoju, aby móc rozmyślać, medytować i pracować nad duchowym i intelektualnym rozwojem.
Posiadają ogromną intuicję, graniczącą niemal z jasnowidzeniem. Osoby obdarzone tą wibracją są niebanalne, niekonwencjonalne i nieco tajemnicze;
często sprawiają wrażenie, jakby myślami znajdowały się gdzieś bardzo daleko, w innym, nieznanym świecie.
W zależności od pozostałych wibracji tworzących Portret Numerologiczny, będziemy mieli do czynienia z prawdziwym mędrcem, jasnowidzem lub duchowym mistrzem, albo z ekscentrycznym lunatykiem, który utracił wszelki kontakt z rzeczywistością. Osoby te cechuje ponadto intelektualne i analityczne podejście do świata, perfekcjonizm i wrażliwość. Zdecydowanie unikają ludzi, miejsc czy sytuacji wulgarnych, doceniają natomiast rzeczy subtelne i wyrafinowane.
Bywa, że są nie rozumiane przez otoczenie, często też zarzuca się im, iż są dumne, zarozumiałe i oschłe. Dzieje się tak dlatego, że osoby te są bardzo powściągliwe i nie potrafią okazywać swych uczuć, mimo że same potrzebują czułości i zrozumienia. To osamotnienie i nieustanne rozterki uczuciowe są główną przyczyną częstych depresji, nękających osoby o tej wibracji.
Podobnie jak w przypadku poprzedniej Liczby, wibracja ta jest korzystna lub nie w zależności od pozostałych.

WIBRACJA ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO - 8
Wibracja ta oznacza jasny, światły umysł i skłonności do analizowania rzeczywistości. Osoby te są świetnymi organizatorami i posiadają dużo energii i optymizmu życiowego. Odznaczają się odwagą, śmiałością i skutecznością w działaniu. Są również zdecydowane, toteż z powodzeniem kierują wielkimi przedsiębiorstwami czy grupami ludzi. W życiu ich dominuje ogromna ambicja i chęć zdobycia dóbr materialnych. Cechuje je ponadto wyjątkowy zmysł do interesów.
Wibracja ta wskazuje na niezłomną wolę, olbrzymią wewnętrzną siłę i zdolność do koncentracji. Osoby o tej wibracji wytrwale i skutecznie realizują swe cele.
Są to jednostki zrównoważone, miłujące sprawiedliwość i uczciwość. Promieniują wewnętrznym magnetyzmem, siłą i pewnością siebie.
Wibracja ta jest bardzo pozytywna dla tych osób, które pragną osiągnąć materialny sukces i ważną pozycję w świecie. Uwaga na przerost ambicji.

WIBRACJA ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO - 9

Osoby te czują się zawsze wolne i nieskrępowane. Umiłowanie wolności, przygody i cygańskiego ekscentrycznego życia jest w ich przypadku równie wielkie, jak szlachetność serca. Są to niepoprawni romantycy i marzyciele, a jednym z ich marzeń jest możliwość swobodnego podróżowania, bez zobowiązań i więzów. Cechuje je altruizm i głęboki humanitaryzm, a swą dobrocią i miłością obdarzają nie tylko najbliższe otoczenie, ale cały niemal wszechświat.
Intuicja tych osób jest niezwykła. Często miewają prorocze sny i wizje tego, co ma nastąpić. Powinny więc zaufać swemu instynktowi. Przy sprzyjającej Wibracji Ekspresji Zewnętrznej odznaczają się również nieprzeciętnymi zdolnościami parapsychologicznymi, które powinny starać się rozwijać.
Energia tej wibracji jest wzmocniona lub osłabiona w zależności od pozostałych Liczb, składających się na Portret Numerologiczny danej osoby.

WIBRACJE DOSKONAŁE ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO
Jeśli po dodaniu odpowiedników cyfrowych samogłosek imion i nazwisk otrzymamy Liczby: 11, 22, 33 lub 44, mamy wówczas do czynienia z Doskonałymi Wibracjami Życia Wewnętrznego. Podobnie jak w przypadku Wibracji Urodzenia, osoby będące pod ich wpływem (jeśli nie czują się na siłach, aby sprostać temu ogromnemu wyzwaniu), mogą wybrać życie zgodne z wibracjami zwykłymi. Należy wówczas sprowadzić daną liczbę do liczby jednocyfrowej, a więc, odpowiednio do 2, 4, 6 i 8.

WIBRACJA ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO- 11 i 33

Przeznaczeniem tych osób jest świecić przykładem, są bowiem natchnione, uduchowione i obdarzone niezwykłą intuicją.
Bez trudu wyróżniają się z otoczenia, gdyż ich cele i ideały przewyższają dążenia przeciętnych ludzi. Podstawowym ideałem, jaki im przyświeca, jest służenie bliźnim, wspieranie ich radą i pomocą, także w sferze materialnej.
Poza szlachetną duszą i wielką intuicją, graniczącą z jasnowidzeniem, wibracja ta obdarza osoby będące pod jej wpływem również inteligencją, wyobraźnią, uporem oraz zdolnościami twórczymi i przywódczymi. Krótko mówiąc, pozwala na osiągnięcie sukcesów i zaszczytów w każdej dziedzinie. Jednak, aby tak się stało, wibracji tej muszą towarzyszyć pokrewne jej wibracje Ekspresji Zewnętrznej i Urodzenia.

WIBRACJA ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO- 22 i 44

woli, wzniosłe ideały i nieprzeciętne zdolności, a także magiczny niemal dar zarabiania pieniędzy sprawiają, że osoby o tej wibracji to "wielcy tego świata" - przywódcy duchowi, twórcy nowych ideologii i imperiów, używający swej władzy, bogactw i prestiżu dla dobra bliźnich. Wibracje te symbolizują władzę materialną w służbie wyższych ideałów. Jeśli jednak dana osoba pozwoli, aby ambicje czy chciwość wzięły górę nad jej ideałami, wówczas zniknie korzystne oddziaływanie tych Wibracji Doskonałych.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Nie ważne, jak jesteś wykształcony, utalentowany, bogaty czy fajny. To, jak traktujesz ludzi, mówi o tobie wszystko"


BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Veliax
Administrator
 
Posty: 30607
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 1985 razy
Otrzymał podziękowań: 1706 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Wibracje Życia Wewnętrznego (Liczby Duszy)

Postautor: Iza74 » 14 maja 2015, 13:24

14
Liczby Duszy zapowiada spotkania miłosne, które źle się skończą. Niecierpliwość i agresywność staną się przyczyną wypadków i chorób.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1783
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8


Wróć do Liczby imion, nazwiska, podpisu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie