Re: Wyzwania czarne szczyty- jak obliczyć

Re: Wyzwania czarne szczyty- jak obliczyć

Postautor: Elie » 10 gru 2011, 12:29

Wyzwania życiowe czyli Czarne szczyty określają nasze wady, które nam przeszkadzają w życiu i z którymi należy walczyć by nasza Droga Życia rozwijała się harmonijnie. Są to trzy wyzwania, którym trzeba stawić czoło.
Wyzwania należą do Kluczowych Cykli Życia i biegną w cyklach zgodnych z punktami zwrotnymi. Podczas gdy punkty zwrotne zakreślają kształt drogi, Wyzwania to przeszkody, które napotykamy na naszej drodze, w różnych sytuacjach życiowych. ód. Wyzwania to trudności pomiędzy nami i naszym sukcesem. Wzbogacają doświadczenie, doskonaląc talenty i umiejętności. Wyzwania czynią z naszego życia ciągłą edukację, mającą na celu rozwój naszej osobowości. Wyzwania bazują na 9 letnim cyklu rocznym.

* I Wyzwanie jest różnicą miesiąca i dnia urodzenia.
II Wyzwanie jest różnicą miesiąca i roku urodzenia
III Wyzwanie (Główne - trwa całe życie).różnicą pierwszego wyzwania i drugiego wyzwania
lub inaczej
Aby odnaleźć te wyzwania TRZEBA wrócić do trzech CYKLI Drogi Życia
I WYZWANIE - odejmujemy I CYKL - II CYKL lub odwrotnie ( odejmujemy zawsze liczbę, wiekszą od mniejszej)
II WYZWANIE odejmujemy I CYKL - III CYKL lub odwrotnie.
III WYZWANIE GŁÓWNE odejmujemy IWYZWANIE - II WYZWANIE
czasopismoWROZKA
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"My tu gadu gadu, a dziad śliwki rwie.."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 30532
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 1972 razy
Otrzymał podziękowań: 1681 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Wyzwania czarne szczyty- jak obliczyć

Postautor: Bogna. » 31 gru 2011, 22:22

Ja już 50 latka i oczy nie te
pytam grzecznie i proszę odpowiedz mi :)
Bogna.
 
Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2011, 21:45
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wyzwania czarne szczyty- jak obliczyć

Postautor: tronika12 » 22 mar 2013, 15:48

Wyzwania

To czarne szczyty, trójkąty ostrzegawcze, które wskazują nasze słabe strony, nasze braki, na które musimy zwrócić uwagę; kojarzone są też z negatywnymi aspektami liczb, które należy przekształcić w pozytywne. Oznaczają one przeszkody, życiowe trudności, doświadczenia o nieprzyjemnym charakterze, problemy różnej natury, których celem jest potrząśniecie nami, obudzenie nas z letargu. Charakter tych problemów, trudności, doświadczenia zazwyczaj odpowiadaj naszym słabościom, temu czego sobie nie uświadamiamy, czego nie wykształciliśmy w poprzednich wcieleniach. Pokonywanie tych trudności, rozwiązywanie problemów należy traktować jako zadania do wykonania, dzięki którym kształtujemy naszą osobowość, nabywamy nowe umiejętności, zdolności, rozwijamy nasz potencjał osobisty. W wykonaniu tych specyficznych dla nas zadań pomagają nam liczby „białych szczytów”. Patrząc na ‘’szczyty białe’’ , śledzimy, co dzieje się w ‘’szczytach czarnych’’. Każdy człowiek ma trzy wyzwania. Wyzwania obliczamy poprzez odejmowanie, jeśli różnica wychodzi ze znakiem ‘’minus’’, to tego znaku nie bierzemy pod uwagę.

Wyzwanie I – aktywne jest w I połowie życia i odpowiada szczytowi I.
Stanowi różnicę między liczbą cyklu II (dzień urodzenia) a liczbą cykli I (miesiąc urodzenia).
Przykład: 4-9=-5 Pomijamy znak „minus”. Wyzwanie I jest w wibracji liczby 5.

Wyzwanie II rozpoczyna swoją działalność w II połowie życia i odpowiada szczytowi II. Stanowi różnicę między liczbą cyklu III (rokiem urodzenia) a liczbą cyklu II (dnia urodzenia).
Przykład: 6-4=2. Wyzwanie II w wibracji liczby2.

Wyzwanie III jest nazywane wyzwaniem głównym i oddziałuje na przebieg całej drogi życiowej. Szczyt III pozwala się z tym wyzwaniem uporać do końca. Stanowi on różnicę między liczbą wyzwania I a liczbą wyzwania II.
Przykład: 5-2=3

Przykład dla osoby urodzonej dnia: 4.09.1977r
Zródło: Liczby życia (Co numerologia mówi o Tobie) Violetta Kuklińska- Woźny
szczesliwa :) jestem i bede :)
tronika12
 
Posty: 89
Rejestracja: 18 mar 2013, 14:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wyzwania czarne szczyty- jak obliczyć

Postautor: tronika12 » 22 mar 2013, 16:12

SZCZYTY CZARNE
-WYZWANIA TRUDNOŚCI I PRZSZKODY W ŻYCIOWEJ DRODZE


Każdy człowiek podlega trzem wyzwaniom (sposób obliczenia wyzwań został podany powyżej). Wyzwania te odzwierciedlają nie tylko negatywne cechy, zachowania, postawy, słabości ale też wskazują na zalążki pewnego potencjału możliwości – dysponowania pewnymi zdolnościami w rzeczywistości materialnej. Potencjał ten jest niedostępny tak długo, dopóki nie wyzwolimy się z więzów negatywnych cech i zachowań charakterystycznych dla liczby danego wyzwania. Dopóki nie spenetrujemy krainy cienia, w której na dobre rozgościło się wszystko to co nieświadome, nie będziemy mogli uwolnić się od tego co przynosi nam szkodę, gubi nas i jest przyczyną trudności i przeszkód w naszym życiu. Jeśli się zbudzimy i wyswobodzimy z trujących nas i inne osoby zachowań, to sprawimy, że liczba wyzwania zaczyna działać na naszą korzyść i przyciąga do nas nowe możliwości. Negatywny wpływ wibracji liczb odpowiadających wyzwaniom daje znać o sobie już od siódmego roku życia człowieka i jego oddziaływanie nasila się. Do końca trzeciego szczytu cechy wynikające z wyzwań są płynne i łatwo je transformować na przeciwstawność, potem nieprzekształcone stają się skostniałymi, negatywnymi cechami , które na trwałe zapisują się w biografii duszy i ponownie stają się wyznacznikiem warunków kolejnego wcielenia.

Zródło: Liczby życia (Co numerologia mówi o Tobie) Violetta Kuklińska- Woźny
szczesliwa :) jestem i bede :)
tronika12
 
Posty: 89
Rejestracja: 18 mar 2013, 14:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wyzwania czarne szczyty- jak obliczyć

Postautor: tronika12 » 22 mar 2013, 16:38

Wyzwania, trudności w wibracji liczby O
Zero często nasila właściwości liczby, obok której się pojawia, jego oddziaływanie jest bliżej nieokreślone. Można mu też przypisywać właściwości liczby dziewięć, która jako wyzwanie nie pojawia się. Wyzwanie to wskazuje na starą duszę, która staje przed wieloma wyzwaniami albo też nie napotyka żadnego, może przejść lekko przez życie albo zostać poddana ciężkiej próbie. Osoby posiadające w swojej życiowej drodze wyzwanie w wibracji liczby zero mogą mieć zakopany głęboko w nieświadomości ogromny potencjał: duchuwy, intelektualny, artystyczny, nosić w sobie wór darów w postaci różnorodnych talentów. Zazwyczaj osoby te przeżywają całe spektrum najróżniejszych emocji, ich układ nerwowy jest wrażliwy na najmniejszy bodziec. Wszystko bardzo silnie odczuwają i są nadwrażliwie na opinie otoczenia, rozważają co ludzie o nich pomyślą. Bardzo zważają na to, kto w jaki sposób się do nich odnosi. Nie czują własnych emocji , za to cieleśnie reagują na nastroje innych.
Lubią chadzać własnymi drogami i nie znoszą rzeczy nieprzewidywalnych i ograniczeń, jakie się na nie nakłada. Z racji tego, że mają dostęp do wibracji wszystkich liczb, mogą mieć problemy z indywidualnością i bez świadomego wyboru zajmować się wieloma rzeczami, bowiem wszystko jest dla nich w równym stopniu ważne, zaangażować się w różnego typu działania, nie zawsze zgodne z ich prawdziwą naturą. Są też świetnymi aktorami, dobrze maskującymi się przed innymi. Są skryte albo nieustannie mówią o swoich problemach, uległe bądź agresywne. Z powodu nieprzystępności, blokowania uczuć, trudno im jest wytworzyć głębokie związki emocjonalne, toteż mogą zmieniać przyjaciół jak rękawiczki lub wybrać życie w samotności, z dala od innych. Trudno jest im jako pierwszym wyciągnąć rękę do innych, zwykle czekają na gest drugiej osoby. Mogą być rozdarte między swoimi pragnieniami a oczekiwaniami innych. Rzadko kiedy mówią to, co myślą. Wywierają bardzo pozytywny lub destrukcyjny wpływ na innych ludzi. Zachęcają swoimi postawami do rozwoju albo nieświadomie prowokują do gniewu. Mogą być słabo zainteresowane pracą nad swoim charakterem. Uważają, że nic nie muszą robić, ponieważ są w porządku i nie mają żadnego uszczerbku na charakterze, są wzorem samych pozytywnych, rzadko występujących cech, a te unikalne własności czynią je lepszymi ludźmi od innych, nieomylnymi w każdej kwestii.
W szczytach białych odpowiadających temu wyzwaniu mogą doświadczać problemów: w małżeństwie, rodzinie, miejscu pracy, uwikłać siebie i innych ludzi w niekorzystne układy prawne, społeczne, zostać pozostawione w obliczu nawarstwionych problemów, niezałatwionych, niewyjaśnionych do końca spraw.
szczesliwa :) jestem i bede :)
tronika12
 
Posty: 89
Rejestracja: 18 mar 2013, 14:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wyzwania czarne szczyty- jak obliczyć

Postautor: tronika12 » 22 mar 2013, 17:25

Wyzwanie, trudności w wibracji liczby 1
Osoby mające wyzwanie w wibracji jeden mają kłopoty z panowaniem nad sobą i swoim życiem, kierują się instynktami, popędami i przejawiają skłonności do nadużywania władzy. Wszystko robią szybko i chaotycznie. Łapią wiele srok za ogon i rozpraszają się. Ich działanie nie jest świadome, sterowane jest przymusem, rozmachem i przerostem pragnień. Mają kłopoty z momentem odroczenia celu, w związku z tym szybko się zniechęcają bądź dążą do celu bez względu na okoliczności i używane środki. Nie panują nad swoimi tendencjami do wyładowywani wrogiej agresji, z ich ust padają ostre słowa atakujące światopogląd innych osób, sięgają po przemoc fizyczną, dopuszczają się szantażu. Na różne sposoby pomniejszają wartość innych. W swoich postawach i zachowaniach nie uwzględniają potrzeb, interesów innych osób. Brakuje im taktu i dyplomacji. Patrzą na innych ludzi przez pryzmat skrzywdzonej moralności, a to powoduje, że trudno im współżyć z innymi ludźmi, akceptować inne punkty widzenia, a łatwo pouczać, krytykować, szczególnie negować tych, co chcą żyć inaczej. Są nadmiernie pobudzone, rozkojarzone, często się irytują, złoszczą na innych i samego siebie. Ich reakcje emocjonalne są bardzo gwałtowne. Zdarzają im się napady wściekłości, które racjonalizują stwierdzeniem ‘’nie wiem, co mnie opętało”. Wewnętrznie czują się niepewnie, a przez to bywają podatne na presje otoczenia. Brakuje im stanowczości i konsekwencji. Nie potrafią zadbać o siebie, podejmują się rozlicznych obowiązków i wyczerpującej pracy. Ich cień jest siedliskiem wielu tłumionych uczuć: lęku, wrogości, nienawiści, gniewu, asertywności. Nieświadome swoich zapędów dyktatorskich i despotycznych, a także przedsiębiorczych zdolności. Są niezwykle pomysłowe, mają smykałkę do biznesu.
W odpowiadających temu szczytach białych samotnie zmagają się z problemami i licznymi trudnościami, przeciwnościami. Nadmierny pośpiech, niecierpliwość, impulsywne, bezmyślne podejmowanie decyzji, nieukierunkowane działania, niepotrzebnie narażają je na nadmierne ryzyko finansowe, doświadczenie życiowego chaosu, poczucia zagubienia w życiu, stracenia nad nim kontroli. Osoby te mogą się zadłużyć, popaść w tarapaty finansowe, zostać oszukane. Dużo się starać, wkładać dużo pracy i mieć poczucie braku konkretnych rezultatów. Mieć problemy prawne, urzędowe, doświadczać nieporozumień, sporów, konfliktów, zwłaszcza w relacjach z mężczyznami. Męczyć je mogą niedokończone, nieuporządkowane w życiu sprawy. Osoby te często dźwigają na swoich barkach ciężar utrzymania rodziny. Doświadczenia te będą powtarzać się tak długo, dopóki osoby nie nauczą się działać w jedności myśli, przeczuć mniej żywiołowo, bardziej spokojnie i wyważenie, w równym stopniu posługiwać się intuicją, intelektem i instynktami. Potrzebują dostrzec swoje wewnętrzne konflikty między potrzebą narzucania swojej woli a chęcią bezkrytycznego naśladowania innych, między byciem uległym a dominującym i zdawać sobie sprawę, jakie potężne straty energii powoduje realizowanie sprzecznych celów. Potrzebują przekształcić swój lęk w pewność siebie, wrogość w stanowczość, nienawiść w miłość, agresje w czułość i bliskość. Nauczyć się przyjmować rzeczy takimi, jakie są a nie takimi, jakie według nich być powinny. Bardziej zadbać o siebie, brać mniej obowiązków na swoje barki, a więcej odpoczywać. Zamiast obwiniać innych, nauczyć się brać odpowiedzialność za samego siebie. Jeśli tego nie uczynią, to zamiast rozwijać swoją indywidualność, żyć w zgodzie z samym sobą, wciąż będą pod naciskiem rodziny, społeczeństwa. Kosztem samego siebie będą zadowalać innych i realizować sprzeczne cele. Zamiast wprowadzać w czyn oryginalne pomysły, realizować swoje najskrytsze marzenia, staną się maszyną do robienia pieniędzy albo nie będą mogły wykorzystać swojej przedsiębiorczości w zapewnieniu sobie godziwych warunków życia.
Osoby te do wszystkiego w życiu dochodzą samodzielnie. Jako dzieci mogą być butne i zawsze stawiać na swoim albo podporządkowywać się woli rodzicielskiej, co nie zawsze wychodzi im na dobre.
szczesliwa :) jestem i bede :)
tronika12
 
Posty: 89
Rejestracja: 18 mar 2013, 14:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wyzwania czarne szczyty- jak obliczyć

Postautor: tronika12 » 22 mar 2013, 21:08

Wyzwanie, trudności w wibracji liczby 2
Osoby mające wyzwanie w liczbie dwa są nadwrażliwe na swoim punkcie. Niemal wszystko odnoszą do siebie i silnie przeżywają, bardzo łatwo jest je zranić. Są wyjątkowo czułe na doznane krzywdy i urazy. Uważają, że ich cierpienie i doznani są wyjątkowe, nieporównywalne z tym, co czują inni. Uczucia innych mają zbyt małe znaczenie w porównaniu do uczuć, jakie same przeżywają. Głód miłości, aprobaty i akceptacji sprawia, że przyjmują maskę człowieka spokojnego, zgodnego, który ukrywa swoje negatywne uczucia i pokazuje innym ludziom fałszywą twarz. Aby sprawić dobre wrażenie, przypodobać się, są nieszczere, przesadnie miłe, uniżone, potulne, służalcze. Gorliwie mówią „tak”, ponieważ nie stać ich na powiedzenie „nie”, na odmówienie. Trudno też przyjąć do wiadomości fakt, że ktoś może ich nie lubić. A egocentryczne skupianie się na sobie sprawia, że niedostrzeganą przykrości jakie sprawiają innym. Widzą tylko błędy, niedociągnięcia u innych, swoich natomiast nie dostrzegają. Nie potrafią dawać bezinteresownie, dają, aby zdobyć miłość i aprobatę. Są przepełnione wewnętrznymi sprzecznościami i czepiają się drobiazgów. Trudno jest im zaadaptować się w grupie. Doświadczają zmian nastrojów i boleśnie przeżywają niepowodzenia. Brakuje im wiary, zaufania do siebie i swoich umiejętności. Preferują samotniczy tryb życia, skromne życie towarzyskie. Mają kłopoty z bliskością, otwartością i posługują się manipulacją. Prezentują postawę roszczeniową, oczekują od innych osób, że się domyślą i zaspokoją ich pragnienia, a kiedy te zawodzą, odczuwają smutek i gorycz. Pojawia się frustracja, rozczarowanie, gniew, depresja, choroba, złośliwe i krytyczne czynienie uwag innym. Wypierają wszystko, co przykre, negatywne w nich samych, a w obliczu zła, naruszania ich godności, zamiast zareagować gniewem, stają się smutne. W obliczu trudności wykazują skłonność do obaw, przyjmowania postawy biernej, niezdecydowania. W ich cieniu leży wszystko to, co nie pasuje do ich ideału osobowości, skrywane są nie tylko kontrastowe aspekty osobowości, kompleks niższości, nieśmiałość, ale i talenty, zdolności parapsychiczne, wrażliwość emocjonalna i artystyczna.
W odpowiadających temu wyzwaniu szczytach białych barierą nie do pokonania mogą stać się drobne sprawy, wszelkie drobiazgi, którym one nadają ogromną ważność. Te błahostki mogą ranić je na każdym kroku, wywołując stan chronicznego cierpienia. Doświadczać mogą sytuacji spornych, konfliktowych, problemów w relacjach z kobietami, niepowodzeń, rozczarowań we współpracy, związkach, zerwań więzi. Mogą czuć się samotne, odrzucone, zagrożone. Przez to, że unikają konfliktów, narzucają się ze swoją pomocą, dobrotliwością, pozwalają innym na atakowanie ich osoby. Aby nauczyć się bezinteresowności, może im przyjść sprawować opiekę na chorą osobą. Doświadczenia ta będą powtarzać się tak długo, dopóki osoby nie zauważa, jakie są naprawdę, a nie jakie chce być i nie zaprzestaną grania ról. Muszą zdobyć świadomość wyidealizowanego obrazu i wewnętrznego konfliktu tworzącego się między chęcią podporządkowania się a chęcią postawienia na swoim. Muszą nauczyć się patrzeć na świat z innego punktu niż ich i znaleźć dla siebie takie zajęcie, aby być pożytecznym dla innych i zbudować więzi porozumienia oparte na empatii, wzajemnym zrozumieniu, słuchaniu, okazywaniu szacunku, tolerancji. Nie powinny szukać nikogo, kto obdarzy je uczuciem, tylko same powinny pokochać całym sercem i bez oczekiwań. Potrzebują rozprawić się z postawą uległą i stanąć do otwartej konfrontacji, bronić swoich praw i nie godzić się i imię „świętego spokoju” na ustępstwa wobec innych. Transformować grzecznego chłopczyka, grzeczną dziewczynkę, rolę ofiary w dojrzałą osobowość. Rozpoznać swoje potrzeby emocjonalne i nauczyć się słuchać intuicji, radzić sobie z porzuceniem, odrzuceniem, nauczyć się żyć i pracować, zachowując swoją niezależność. Jeśli tego nie uczynią, to ciągle będą składać swoje szczęście w cudze ręce i uzależniać swoje dobre samopoczucie od tego, jak ktoś inny je postrzega. Dążeniem do uzyskania spokoju za wszelką cenę, chęcią przypodobania się innym stłumią swój potencjał twórczy i pasję życia. Zamiast ofiarować, sobie miłość, poszukać przyjaciela w sobie, będą żebrać, szukać na siłę kogoś, kto by je pokochał. Wciąż na nowo będą odnawiać przeżycia przeszłe, poddawać się wpływom, uzależniać od innych. Zamiast radosnego przeżywania życia będą je przeżywać melancholijnie i poważnie. Osoby te odnoszą duże sukcesy, angażując się we współpracę z innymi, polegającą na wnoszeniu do grupy swojej inicjatywy, pomysłowości, zdolności, umiejętności. Nie podporządkowują się innym, lecz wspólnym celom. Ważne dla nich jest zajęcie się sztuką, medytacją.
szczesliwa :) jestem i bede :)
tronika12
 
Posty: 89
Rejestracja: 18 mar 2013, 14:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wyzwania czarne szczyty- jak obliczyć

Postautor: tronika12 » 22 mar 2013, 22:03

Wyzwanie, trudności w wibracji liczby 3
Osoby mające wyzwanie w wibracji liczby trzy są bardzo twórcze, lecz mają problemy z określeniem swoich talentów. Interesują się wieloma dziedzinami życia, robią zbyt wiele rzeczy naraz , a przez to bardzo się rozpraszają i są powierzchowne. Nie potrafią się sprzedaż ani pokazać. Trwonią, marnują czas, pieniądze własne i cudze. Zaniedbują swój wygląd zewnętrzny, zamykają się w sobie i unikają rozrywek. Słabą ich stronę stanowią także kontakty z ludźmi. Przebywając z ludźmi, czują się niepewnie, zwłaszcza gdy wchodzą do sali pełnej obcych ludzi, stają się onieśmielone, podejrzliwe i najchętniej chciałyby uciec. Cierpią z powodu niesprawiedliwej samooceny, mają kłopoty z samoakceptacją, przedstawieniem własnych poglądów i pomysłów. W obyciu są chłodne, szorstkie, drażliwe, niemiłe. Mają problemy ze słuchaniem innych, intymnością i bliskością. Główną przyczyną ich niezręczności w kontaktach są trudności w wyrażaniu uczuć, chłód, kierowanie się antypatiami i zaburzone poczucie własnej wartości, brak zdrowego narcyzmu. Aby zredukować natężenie przykrych uczuć, jakie przeżywają w kontaktach z innymi, są skłonne do surowej krytyki, cynizmu, urażania innych osób, plotkowania. Osoby te często uciekają w odosobnienie, a kiedy zagłębiają się w świat swojej wyobraźni, fantazji, sprawiają wrażenie, jakby żyły w innym, nierealnym świecie. Nie skupiają się na sobie, tylko na działaniach. Od problemów uciekają w świat fantazji, w podejmowanie się coraz to większej ilości zadań do wykonania, do tego stopnia że aż wyczerpują się ich zasoby energetyczne. Nie zostawiają sobie czasu na samopoznanie, refleksje nad sobą i własnym życiem. Z powodu tłumienia, zaprzeczania uczuciom, są impulsywne, napięte, roztargnione, rozkojarzone i nie panują nad namiętnościami, zmysłowością, nastrojami. Są oziębłe albo odczuwają wzmożony popęd płciowy. Ich reakcje emocjonalne są automatyczną odpowiedzią nadany bodziec i cechują się nierównomiernym rozkładem energii. W jednej chwili są mocno pobudzone, podekscytowane, by za moment poczuć osłabienie, apatię. Emocjonalne zahamowania powodują trudności z ekspresją. Osoby te są nieświadome swojej bogatej wyobraźni, daru słowa, wrażliwości na własne i cudze uczucia i pragnienia, naturalnego współczucia oraz tego, że jednym z czynników zaburzających relacje jest dążenie do tego, aby inny ludzie zachowywali się i byli tacy, jakimi one chcą. Raz zachowują się motyl przeskakujący z kwiatka na kwiatek, drugim razem jak mysz chowająca się w swojej dziurze. Ich cień zabarwiony jest wrogością, uprzedzeniami, skrywa potrzeby ekshibicjonizmu, nosi w sobie wiele ukrytych namiętności i wszechstronne talenty.
W odpowiadających temu wyzwaniu szczytach białych mogą angażować się w działania, do których nie mają predyspozycji, w rozczarowujące związki, wikłać się w konflikty i przyciągać fałszywych przyjaciół. Sprzedawać swoje talenty i zalety charakteru tanio i nieodpowiednim osobom, odczuwać kłopoty finansowe, a nawet zyskać złą reputację. Mogą czuć się zmęczone rozpoczętymi, a niezakończonymi sprawami. Doświadczenia te będą powtarzać się tak długo, dopóki osoby nie uświadomią sobie, że są skarbnicą wielu talentów, a główną przeszkodą w wyrażaniu energii twórczej jest lęk przed krytyką i ludźmi, angażowanie się w różnorodne zainteresowania, które utrudnić mogą wybór właściwej aktywności. Potrzebują więc znaleźć sposób na wyrażanie kreatywności. Nauczyć się słuchać emocji, ciała, intuicji, nauczyć się żyć, tak jak czują, a nie tak, jak mówią im inni. Pomocne okazać się może pisanie, nauczanie, wykładanie, przemawianie, zainteresowanie tańcem, śpiewem, grą aktorską, grą na instrumencie. Potrzebują także rozwinąć swoje zdolności komunikacyjne, okazać większe zainteresowanie ludźmi. Przeplatać czas samotności, pracy, towarzyskimi kontaktami, zabawą, tańcem, sztuką. Koncentrować się na filozoficznych, abstrakcyjnych aspektach życia. Transformować agresję w pewność siebie, a pesymizm w radość życia. Zbudować prawidłową samoocenę, uwolnić się od wszelkich przesądów, ograniczeń, zakochać się w sobie. Nauczyć się otwarcie mówić o sobie, o tym co czują, co boli, a co smuci, wykazać się też gotowością do wysłuchania pretensji otoczenia. Jeśli tego nie uczynią, to ich talenty nigdy nie ujrzą światła dziennego i zamiast wyciągnąć rękę do ludzi, czuć się pewnie, wciąż będą od nich uciekać z powodu lęku. Zamiast radości płynącej z samorealizacji w ich wnętrzu zagości smutek, pesymizm wywołany sytuacją, że nie odnalazły swojego miejsca na ziemi.
Osoby te w dzieciństwie mogły marzyć o tym, że w przyszłości będą kimś wielkim, a potem dużo błądzić, zanim wybrały dla siebie właściwą drogę.
szczesliwa :) jestem i bede :)
tronika12
 
Posty: 89
Rejestracja: 18 mar 2013, 14:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wyzwania czarne szczyty- jak obliczyć

Postautor: tronika12 » 22 mar 2013, 23:12

Wyzwanie, trudności w wibracji liczby 4
Osoby mające wyzwanie w wibracji liczby cztery są nieśmiałe, niepewne siebie i cierpią na małowartościowość i kompleksy, np. z powodu swojego wyglądu. Ocenę swojej osoby składają w ręce innych osób i wciąż słyszą umysłowy monolog, który przypomina im, że źle robią. Nierozwinięte poczucie własnej wartości jest główną przyczyną tego, że oceniają siebie przez reakcje innych i łatwo jest je urazić, wytykając im niedostatki. Mają małą świadomość samego siebie, nie znają swoich możliwości ani ograniczeń. Ciągle analizują problemy i telepią się od emocji. Nie wiedzą, co mogłyby zrobić w zgodzie same ze sobą. Nie potrafią budować, organizować swojego życia, działać w sposób zorganizowany i systematyczny, dobrze zagospodarować swój czas. Brakuje im rozeznania, dokąd iść, co należy zrobić, kim być. Od czasu do czasu są w depresji lub w złym humorze. Są nadwrażliwe i egocentrycznie skupiają się nas swoich przeżyciach. Są bardzo lękliwe i żyją w przeświadczeniu o swojej nieudolności do wykonania życiowych zadań. Gubią się wątpliwościach, nie ufają swoim siłom, nie wierzą w swoje możliwości. Wszystko biorą nazbyt serio, boją się ośmieszenia, porażki, unikają ryzyka. Przypisuje im się takie cechy, jak lenistwo, bałaganiarstwo, gnuśność. Zachowują się jak małe, bezradne dzieci, które nie wiedzą, czego chcą. Są wewnętrznie zagubione, a przez to roztargnione, chaotyczne, mające kłopoty z pamięcią, koncentracją. Ich cień emanuje niskimi emocjonalnymi wibracjami zazdrości, zawiści, uporu, buntu, wypełniony jest kompleksami, które powodują rozwój lękowości. Nieświadome są swojej odwagi, determinacji, praktycznych umiejętności, operatywności, pomysłowości.
W odpowiadających temu wyzwaniu szczytach białych mają trudności w odnalezieniu swojego miejsca w życiu. Odbywają podróż bez jasno sprecyzowanego celu, są jak dryfująca kłoda. Zdają się na to, co życie niesie i nawet jeśli przynosi sytuacje niesatysfakcjonujące, nic nie robią aby ten stan rzeczy zmienić, ponieważ boją się utraty i tak wątpliwego poczucia bezpieczeństwa. Przez to, że nie wiedzą czego chcą w swoim życiu, stają się ofiarami tych, którzy wiedzą i potrzebują ich dla swoich celów. Odwlekają ważne sprawy i zamartwiają się bez końca. Mają nieudane życie rodzinne, osobiste, zawodowe. Borykają się z problemami finansowymi i zdrowotnymi. Mają kłopoty ze nalezieniem dla siebie odpowiedniej, satysfakcjonującej, dobrze płatnej posady, a jeśli już coś znają, to racą. Łapią się dorywczych prac, nieustannie gnębi je wizja bezrobocia. Męczą ukryte w podświadomości nierozwiązane problemy, wobec których mogą czuć bezradność. Trudno jest im znaleźć dla siebie odpowiednią aktywność zawodową. Doświadczenia te będą powtarzać się tak długo, dopóki osoby nie wyjdą ze swojej skorupy i nie rozpoznają swoich intelektualnych, umysłowych ograniczeń, które nie pozwalają im żyć szczęśliwie. Dopóki nie uaktywnią zaradności, przedsiębiorczych i organizatorskich zdolności, będą zależne od innych osób. Osoby te potrzebują uwolnić się od schematycznego myślenia, krępujących przekonań, a także znaleźć sposób na zewnętrzny wyraz długo gromadzonych uczuć, dotrzeć do źródła swoich stanów emocjonalnych, pozwolić uczuciom wydostać się na powierzchnię, pozwolić sobie na odczuwanie emocji, uświadomić, co czują w chwili bieżącej, potraktować emocje jako siły twórcze. Wykorzystać energie buntu, zazdrości w nadaniu swojemu życiu konkretnego kierunku. Transformować upór w wytrwałość, konsekwencję. Ważna jest dla nich pełna akceptacja samego siebie i posiadanie dobrego zdania na swój temat, znalezienie sposobu na uwolnienie od tego, co krępuje i tworzenie jasnego obrazu lub poczucia tego, co pragną osiągnąć i wiernie, wytrwale, cierpliwie trzymanie się tej wizji. Antidotum na ich nadwrażliwość stać się może właśnie podejmowanie inicjatywy i zaangażowanie w realizację celów. Równowagę psychiczną uzyskają wtedy, kiedy odetną się od starego życia, otworzą się na nowe doświadczenia, jakie niesie życie. Jeśli tego nie uczynią, ich podejrzliwość, powątpiewająca natura, umysłowe ograniczenia pozbawią je całkowicie natchnienia i zdolności twórczych. Nie będą zdolne do wykorzystania szans, jakie niesie życie. Będą poruszały się w złym kierunku albo nie poruszały w żadnym, albo w kilku naraz, a wtedy będą mieć poczucie, że życie zaczyna się walić, że znalazły się w ślepej uliczce z powodu trosk i nawału pracy. Zamiast odkopać talenty ukryte pod powinnościami, przymusem, schematami i je realizować, z posiadanego tworzywa w postaci wiedzy, umiejętności, predyspozycji stworzyć coś ciekawego, będą czuć się nieszczęśliwe.
szczesliwa :) jestem i bede :)
tronika12
 
Posty: 89
Rejestracja: 18 mar 2013, 14:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wyzwania czarne szczyty- jak obliczyć

Postautor: tronika12 » 22 mar 2013, 23:23

Wyzwanie, trudności w wibracji liczby 5....
szczesliwa :) jestem i bede :)
tronika12
 
Posty: 89
Rejestracja: 18 mar 2013, 14:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Następna

Wróć do Wyzwania i cykle

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie