Ręce, które leczą. Energia wody.

Ręce, które leczą. Energia wody.

Postautor: Andrzej Pietrza » 11 lut 2014, 16:40

„Ręce, które leczą” jak to jest?

Człowiek jest energią (nie brzmi humanitarnie), pobiera energię z zewnątrz, może wytwarzać i przesyłać w dowolne miejsce na ziemi. Jeden z bioenergoterapeutów pod hasłem „Ręce, które leczą” oferuje zdjęcia energetyczne mające energetyzować wodę. Ile w tym prawdy przedstawię na podstawie kilkudniowego doświadczenia.

Do doświadczenia użyłem 5 jednakowych butelek napełnionych wodą, której energia wynosiła 7 000 jednostek Bovisa w kolorze radiestezyjnym niebieskim. Na 4 butelkach przylepione zostały jednakowe kartki z identyczną grafiką (mogą być identyczne zdjęcia), każda z nich zostało osobiście podpisane przez inną osobę, piąta kartka została bez podpisu. Butelki z nalaną wodą zostały rozstawione w różnych miejscach na terenie posesji a sam znajdowałem się w pomieszczeniu pracowni. Przez dwie minuty przekazywałem energię do wody znajdującej się w butelkach posiadających kartki, stosowałem afirmację moralną.
Efekt końcowy doświadczenia.
Woda w każdej butelce oznaczonej kartką z grafiką i podpisem zmieniła natężenie oraz rodzaj energii. Zmiany energii w poszczególnych butelkach były różne, butelka z kartką bez podpisu zachowała niezmieniony stan energii (7000 Bovisa, kolor niebieski).
Wnioski
1) Grafika (zdjęcie) nie ma właściwości energetycznych pozwalających uzyskać efekt energetyzowanej wody.
2) Grafika (zdjęcie) służy jedynie do ukierunkowania energii wysyłanej przez bioenergoterapeutę przy zastosowaniu odpowiedniej, dokładnej afirmacji mentalnej.
3) Energia potrzebna do wyregulowania organizmu powinna mieć indywidualny charakter wynikający z potrzeb osoby.
4) Woda mineralna może mieć właściwości lecznicze, jeżeli zostanie dobrana pod kątem brakujących w organizmie minerałów i właściwie naenergetyzowana, spełnienie tylko jednego z warunków da mierne rezultaty.
5) Woda naenergetyzowana przez człowieka promieniuje energią przenikliwą. Postaw butelkę zwykłej wody obok naenergetyzowanej a po pewnym czasie będą miały identyczne odczyty energii.
6) W praktyce punkt 5 nie polecam gdyż należy zmieniać rodzaj energii w zależności od zmian w organizmie. Przykład, jedna z osób podpisanych na kartce została oczyszczona energetycznie z wyregulowaniem pracy czakr, następnego dnia rodzaj energii wody korzystnej dla niej uległ zdecydowanej zmianie, czego nie można powiedzieć o pozostałych osobach biorących udział w doświadczeniu.
7) Kontakt bezpośredni z butelką wody, bądź brak tego kontaktu nie ma znaczenia na rodzaj przesłanej energii.
8) Zmiana afirmacji mentalnej powoduje zmianę energii w butelkach, wszystkie można naładować jednakową energią bez względu na podpisy. Bioenergoterapeuta sam może określić rodzaj i natężenie energii.
9) Naenergetyzowana woda ma niezmienne odczyty, nie ulegają zmianą nawet w dłuższym okresie czasu. Wprawny bioenergoterapeuta może ją zneutralizować w każdej chwili.
Andrzej Pietrza
 
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2014, 21:11
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Re: Ręce, które leczą. Energia wody.

Postautor: Elie » 11 lut 2014, 20:12

To jest autoreklama.
Poza tym napisz proszę - czym mierzysz tą energię ? Jasno i prosto, tak żeby wszyscy zrozumieli.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 30983
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2075 razy
Otrzymał podziękowań: 1859 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Ręce, które leczą. Energia wody.

Postautor: JODA » 12 lut 2014, 20:42

DELIKATNIE MÓWIĄC MIJASZ SIĘ Z PRAWDA. Zdjęcie ma energie osoby którą przedstawia najlepiej świadczy o tym fakt ze na podstawie zdjęcia się diagnozuje przesyła energie a także wykonuje działania magiczne.
Awatar użytkownika
JODA
 
Posty: 51
Rejestracja: 15 sty 2014, 10:20
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ręce, które leczą. Energia wody.

Postautor: Andrzej Pietrza » 13 lut 2014, 16:09

Zdjęcie tworzy kanał łączący z osobą na nim, nie jest źródłem energii, dotyczy to również pisma odręcznego, jak i artefaktów danej osoby. Zdjęcie ułatwia skoncentrować się na celu, który masz zamiar zbadać lub zmienić stan energetyczny, wymaga to precyzyjnego nastawienia mentalnego. Kartka bez podpisu osoby przyklejona do butelki nie spowodowała zmian energii wody, nastawienie mentalne było skierowane do określonych graficznie kartek z popisami. Podpis na kartce o innej grafice także nie zmienił energii wody. Zjawisk to wykorzystał bioenergoterapeuta Zbyszek Nowak z Podkowy Leśnej
Andrzej Pietrza
 
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2014, 21:11
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Re: Ręce, które leczą. Energia wody.

Postautor: Andrzej Pietrza » 13 lut 2014, 16:32

Ellie pisze:To jest autoreklama.
Poza tym napisz proszę - czym mierzysz tą energię ? Jasno i prosto, tak żeby wszyscy zrozumieli.


Gdybym napisał w trzeciej osobie, czy była by to autoreklama?
Do określenia energii używa się skal biometrycznych oraz wahadła. Czynności takie wymagają pewnej wprawy no i predyspozycji. Uważam, że na wszelkich szkoleniach radiestetów i bioenergoterapeutów mało przykłada się wagi do opanowania tego tematu. Pod pojęciem predyspozycje rozumiem wrażliwość radiestezyjną, której wielkość często powiązana jest z energią ciała.
Andrzej Pietrza
 
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2014, 21:11
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0


Wróć do Bioenergoterapia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości