relacja problematyczna- co dalej?

Postaram się odpowiedzieć na Twoje konkretne pytanie lub Twój problem osobisty, partnerski, rodzinny, towarzyski, zawodowy itd. Im więcej informacji wprowadzających w problem/pytanie przekażesz, tym prawdopodobniej odpowiedź będzie bardziej wszechstronna, precyzyjna itp. ...

relacja problematyczna- co dalej?

Postautor: DorotaM74 » 11 wrz 2016, 01:07

Dzień dobry mam ogromną prośbę o interpretację numerologiczną dwóch dat urodzenia - Dorota 30.06.1974 ( to ja) i Pana który wrył mi się w serce umysł i wszystko inne :P pan ma na imię Stanisław 24.10.1955. pan jest żonaty. Pojawił się w moim życiu 1 października 2014 roku ale zwrócił na mnie uwagę dzień później czyli 2 października wtedy sie poznaliśmy. Jesteśmy relacją karmiczna - bardzo nie łatwą Przedewsxystkim dla mnie. Oj ciężko. Czy to ma jakiekolwiek możliwości żeby karma wyrobiła się i żebyśmy mogli odetchnąć ? I w ogóle jakie są szanse na relację związkową taką stabilną? Z góry bardzo dziękuję :D

Zapoznaj się z regulaminem wróżb - regulamin-wrozb-t45161.html
Zweryfikuj wcześniejsze wróżby / Mut
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 3

Re: relacja problematyczna- co dalej?

Postautor: Teresa » 13 wrz 2016, 06:25

Dorotko, zacznę nietypowo – od najważniejszych (moim zdaniem) tendencji numerologicznych
występujących w Twojej dacie urodzenia...
Dorotko, jesteś kobietą w wieku – moim zdaniem – najpiękniejszym dla kobiety.
Dodatkowo jesteś kobietą pełną kobiecości, wszechstronnych zdolności i możliwości, kobietą lubiącą/kochającą życie/ludzi, zauważaną w towarzystwie, potrafiącą oczarować i owinąć dookoła palca kogo tylko chcesz...
I tak dalej...
Jednak czasami, niestety, możesz postrzegać ludzi/życie nierealistycznie (np. jak przez mgłę)
i/lub zbyt idealistycznie (np. jak przez różowe okulary).
Czasami, niestety, możesz miewać problemy z optymalnym racjonalnym podejmowaniem decyzji,
np. czasami możesz podejmować decyzje pod wpływem emocji (np. silnych) i/lub po zbyt długich wahaniach
(np. z powodu nadmiaru lęków/obaw).
Nie tylko przy podejmowaniu decyzji możesz być, niestety, osobą bardzo delikatną emocjonalnie. Często nadmiernie emocjonalnie możesz przeżywać dosłownie wszystko, nadmiernie emocjonalnie możesz zachowywać się, możesz niepotrzebnie wyolbrzymiać (np. niewielkie/nieistotne) problemy, itp. itd.
Często zbyt wielką wagę możesz przywiązywać do tego, by być kochaną i zakochaną, by być adorowaną i komplementowaną, by być w parze, by mieć tradycyjną rodzinę i tradycyjny ciepły dom, itp. itd.
Czasami możesz wykazywać nadgorliwość w uszczęśliwianiu bliskich/ludzi (np. „na siłę”), okazywaniu im troski, niesieniu pomocy, opiece, itp.
Czasami możesz być narażona na wykorzystywanie przez innych Twojej otwartości, łatwowierności itp.,
Twojego dążenia do miłości/czułości/adoracji/komplementów itp. i tradycyjnej rodziny.

Dorotko, mając świadomość swoich „mocnych” i „słabszych” stron, najlepiej przy wsparciu zaufanej osoby twardo stąpającej po Ziemi i sprawnie podejmującej decyzje, warto, byś bardzo poważnie zastanowiła się
nad kontynuowaniem/rozwojem relacji z Panem po 60-tce, starszym od Ciebie o prawie 19 lat.
Dorotko, teoretycznie rozwój relacji z Panem nie jest wykluczony.
Ale teoretycznie równie niewykluczona jest, co proponuję sprawdzić w Astrologii/Kartach (i/lub wahadłem), możliwość sprawowania przez Ciebie opieki nad Panem:
…...... teoretyczna możliwość sprawowania opieki nad kimś (opieki jako takiej – ogólnie) widoczna jest
w poszczególnych 3.datach – w obu ważnych dla Ciebie/Was emocjonalnie datach i w Twojej dacie urodzenia,
+ teoretyczna możliwość bycia osobą wymagającą opieki widoczna jest w dacie urodzenia Pana,
…...... teoretyczna możliwość sprawowania przez Ciebie opieki nad Panem widoczna jest w innej metodzie numerologicznej – analizującej zależności między wszystkimi 4.datami.

Dorotko, w realu - owszem, z tendencjami do troskliwości, nadopiekuńczości i uszczęśliwiania bliskich
(czasami „na siłę”), itp., pewnie dałabyś radę...
Ale co z Twoimi delikatnymi emocjami + lękami/obawami, co z tendencją do wykorzystywania Ciebie,
co w realu z „dawną” rodziną Pana i z Twoją rodziną, itp. itd.?
A co z Twoim życiem, co z szansami na pełnię życia towarzyskiej kobiety krótko po 40-tce?
Dorotko, skoro obecnie w realu Wasza relacja w ogóle nie daje Tobie spełnienia/satysfakcji itp., to proponuję
nie naciskać na kontynuowanie Waszej relacji = proponuję korzystać z atutów kobiecości i pięknego kobiecego wieku, a także z możliwości i radości, jakie niesie życie towarzyskie, w którym potrafisz błyszczeć...

Dorotko, w związku z tym, że powyższe tendencje numerologiczne mają charakter delikatny, a Ty (oprócz dat) dodatkowo podałaś imiona, to - jeśli chciałabyś - więcej szczegółów nt. ew. przyszłości Waszej relacji (pomocnych przy ew. potwierdzaniu tendencji numerologicznych w Astrologii/Kartach/wahadełkowaniu itd.) mogę podać w pw.

Pozdrawiam cieplutko – Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 111 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Postautor: DorotaM74 » 13 wrz 2016, 09:48

Witam serdecznie Pani Tereso - co do mojej osoby bardzo konkretnie Pani trafiła w moją osobowość- ja jestem astrologicznie bardzo " płynna" mam mnóstwo wody w horoskopie i moim życiem rządzą emocje nigdy przez cale życie nie stałam twardo na ziemi.
Odpowiadając na Pani sugestię błyszczenia w towarzystwem nie widzę takiej potrzeby. Poprostu mi to nie jest potrzebne. Nie korzystam z życia nie umawiam się bo nie chcę. Pan zajmuje pierwsze miejsce w mojej podświadomości - pomimo że mnie rani i on o tym wie - i to jest człowiek który swoją winę tak przekształci że to ja jestem winna. Narazie nie potrafię odejść. Co do opieki nad osobami chorymi to mam w domu osobę niepełnosprawną i ten pan też jest kaleka.
Bardzo proszę o dodatkowe informacje dotyczące ew przyszłości tej relacji.
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Postautor: Teresa » 13 wrz 2016, 11:05

DorotaM74 pisze:Odpowiadając na Pani sugestię błyszczenia w towarzystwem nie widzę takiej potrzeby. Poprostu mi to nie jest potrzebne. Nie korzystam z życia nie umawiam się bo nie chcę. Pan zajmuje pierwsze miejsce w mojej podświadomości - pomimo że mnie rani i on o tym wie - i to jest człowiek który swoją winę tak przekształci że to ja jestem winna. Narazie nie potrafię odejść.

Dorotko, w związku z tym, co napisałaś nt. swojego stosunku do życia towarzyskiego, spróbuję co nieco uściślić...
Rzeczywiście - Twoja sytuacja domowa i osobista może nie skłaniać do systematycznego/nadmiernego itp. życia towarzyskiego i jednocześnie do - typowych dla uczestników życia towarzyskiego - przejawów radości/optymizmu itp.
Rzeczywiście - czasami 9-kowo możesz izolować się od ludzi + zamykać się w swoim wewnętrznym bogatym duchowo światku i w nim przeżywać problemy ważne, mało ważne, wyolbrzymione itp. itd. …
Ale i tak i tak w Twojej dacie urodzenia występują tendencje „protowarzyskie” - od tendencji do co najmniej zajmowania się sprawami innych ludzi (czasami nawet nadmiernego), poprzez tendencje do ciekawości ludzi/życia i do (co najmniej) lubienia ludzi/życia, poprzez tendencje do rozmowności (czasami nawet nadmiernej), poprzez tendencje do zdolności oczarowywania ludzi i do zdolności innymi sposobami wpływania na ludzi, po tendencje do umiejętności uczestniczenia/zachowań w życiu towarzyskim oraz po tendencje do bycia zauważoną w towarzystwie, itp. itd.
Dorotko, to od Ciebie przede wszystkim zależy, czy i w jakim stopniu będziesz wykorzystywać swoje zdolności/umiejętności towarzyskie..., czy i w jakim stopniu będziesz z kontaktów z ludźmi czerpać radość, dowody uznania/adoracji itp., porady, siłę m.in. do pokonywania codziennych trudności itp. itd.
Dorotko, a może obecnie świadomie/podświadomie unikasz życia towarzyskiego, bo Twoi znajomi nie akceptują Twojej sytuacji osobistej, z której „na razie nie potrafisz odejść”, w której pozwalasz siebie ranić i obwiniać, itp. itd.?

Co do opieki nad osobami chorymi to mam w domu osobę niepełnosprawną i ten pan też jest kaleka.
Bardzo proszę o dodatkowe informacje dotyczące ew przyszłości tej relacji.

Dorotko, dodatkowe informacje wyślę nieco później w pw.
Pozdrawiam cieplutko - Teresa

Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 111 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Postautor: DorotaM74 » 13 wrz 2016, 12:06

Witam serdecznie tak ja mam 9 liczbę duszy i lubie zamykać sie w swoim świecie gdzie czuję się bezpiecznie gdzie jest stabilnie- przywykłam do tego i tak jak są kobiety które całe życie kogoś mają i nagle nie potrafią być same ( i ja to bardzo dobrze rozumiem) tak ja mam dokładnie odwrotnie- całe życie byłam sama i pojawienie się jakiegokowiek faceta w moim życiu powoduje zamęt i chaos który potrafi zapewnić mi tylko mój świat wewnętrzny. Dlatego uciekam od towarzystwa. Otaczam sie osobami które mnie akceptują. Które wiedzą i rozumieją.
Akurat jak chodzi o moich bliskich to oni nie mają pojęcia co ja przeżywam i nie wiedzą co ja czuję do tego Pana- nawet teraz gdy nie mamy kontaktu i jesteśmy żli na siebie to moje uczucia jeszcze sie wzmogły. Moi bliscy pewnie swoje myślą ale mnie to kompletnie nie interesuje - to mój świat. Ja życia towarzyskiego unikałam zawsze.
Bardzo dobrze Pani trafiła z moją czasem nadmierną gadatliwością - lubie się czasem wygadać i czasem trafiam na podatny grunt :)
Będę wdzięczna za dodatkowe informacje :)
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Postautor: DorotaM74 » 13 wrz 2016, 18:51

Pani Tereso witam serdecznie i kłaniam sie z ogromnym podziękowaniem bo włożyła Pani ogromną pracę i energię w odpowiedż na moje pytanie - dziękuję za wszystkie sugestie zarówno te na forum jak i i na priv. Troszke to zaskakujące bo nie wiem jak mogłoby sie tak bardzo wszystko zmienić :) Pozdrawiam i i życzę dużo spokoju i uśmiechu :)
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Wróć do Kącik interpretacji numerologicznych Teresy