relacja

Archiwum zweryfikowanych wróżb

relacja

Postautor: Jolka » 10 wrz 2016, 16:22

Witam serdecznie Pani Tereso, potrzebuję Pani pomocy : otóż chodzi o relację z mężczyzną, schodzimy się , trwamy a potem rozstajemy i to tak trwa od kilku lat,myślę , ze jesteśmy związkiem karmicznym i dlatego to tak trwa. Czy mogłabym prosić o rozwiązanie tej "zagadki"? ja 7.05.71 , on 21.11.71. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Jola
Jolka
Niewymowny
 
Posty: 141
Rejestracja: 11 lip 2009, 20:44
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: relacja

Postautor: Teresa » 10 wrz 2016, 17:29

Witam serdecznie Jolu, czy pamiętasz datę/daty ważną/ważne emocjonalnie dla Ciebie/Was (np. takie daty, jak w regulaminie: regulamin-t44946.html)?
Pozdrawiam - Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 203
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: relacja

Postautor: Jolka » 10 wrz 2016, 17:43

Pamiętam początek naszego zbliżania się do siebie to był rok 2006 jakoś sierpień
Jolka
Niewymowny
 
Posty: 141
Rejestracja: 11 lip 2009, 20:44
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: relacja

Postautor: Teresa » 11 wrz 2016, 09:03

Jolu, „zagadkę” mogą wytłumaczyć tendencje numerologiczne.

--- A/ Tendencje występujące w Waszych datach urodzenia:
------ 1/ Tendencje do trudności/problemów z zapewnieniem szeroko rozumianej stabilizacji życiowej -
głównie jako wypadkowe poniższych tendencji świadczących o dużej zmienności, ciekawości świata, potrzebie wolności/poszukiwań itp. itd.:
….......... 1a/ Tendencje do szybkiego nudzenia się czymkolwiek, do buntu przeciw nudzie/rutynie itp.
Tendencje – wyrazistsze u Pana – do jednoczesnego chwytania zbyt wielu srok za ogon, do „słomianego zapału”/powierzchowności/niecierpliwości itp. itd.
Tendencje do ukochania/preferowania/przyciągania/współtworzenia różnego rodzaju zmian (zmian dla korzyści i - nawet - zmian dla samych zmian) - w tym różnego rodzaju zmian poważnych, oraz początków, nowości/nowinek, atrakcji, sytuacji ryzykownych itp. itd.
Tendencje do coraz to nowszych pomysłów na siebie/życie.
Tendencje do wymuszania zmian/nowości przez „życie” - np. przez społeczeństwo/władzę/szefów/prawo/urzędników/lekarzy/pielęgniarki itp. itd., oraz dodatkowo - częściej u Pana – przez nagłe/nietypowe/dziwne itp. wydarzenia i/lub nietypowych ludzi.
…......... 1b/ Tendencje – o wiele wyrazistsze u Pana – do częstego/ciągłego subiektywnego poczucia niespełnienia, i w związku z tym poczuciem - do ciągłych/częstych poszukiwań spełnienia, do ciągłych/częstych poszukiwań coraz to innych/lepszych/nowszych/atrakcyjniejszych itp. wrażeń/okoliczności/miejsc/rzeczy/ludzi/partnerów.
Te o wiele wyrazistsze tendencje występujące u Pana mogą nie być (w pełni) zrozumiane przez Ciebie.
…......... 1c/ Tendencje do chęci uwalniania się z wszelkich więzów/ograniczeń/zobowiązań/ram/zakazów/nakazów itd., do chęci ucieczki do wolności itp. itd.
Tendencje do ogromnej potrzeby (ogromnego umiłowania) wolności/niezależności (potrzeby większej u Pana, bo łącznie z potrzebą walki o wolność/niezależność swoją/czyjąś, bo łącznie z potrzebą walki o prawa swoje/czyjeś, itp. itd.).
…......... 1d/ Tendencje do funkcjonowania w związkach partnerskich niesformalizowanych/romansowych/”trójkątnych” itp. - przy braku tendencji „prorodzinnych” w Waszych datach urodzenia oraz przy tendencjach do problemów w sferze rodzinnej (tendencjach wyrazistszych u Pana).
…......... 1e/ Tendencje do lepszego realizowania siebie w związkach partnerskich niesformalizowanych/romansowych/”trójkątnych” itp. aniżeli w związkach małżeńskich z zobowiązaniami/ograniczeniami itp. itd. (z powodów ujętych w powyższych podpunktach).
------ 2/ Tendencje do nadmiernego przegadywania wszystkiego, + tendencje do nadmiernie emocjonalnych, nadmiernie przesadnych ilościowo i jakościowo, np. nadmiernie przejaskrawionych/udramatyzowanych/aktorskich itp. - działań/zachowań/decyzji/słów, + jednocześnie tendencje do trudności w spokojnym/cierpliwym/dyplomatycznym itp. porozumiewaniu/dogadywaniu się, negocjowaniu itp.
------ 3/ Tendencje (nieco wyrazistsze u Pana) do – czasami/często – nierealistycznego/idealistycznego postrzegania (np. „jak przez różowe okulary”) ludzi/sytuacji/zdarzeń/świata, w tym – najprawdopodobniej – do takiegoż postrzegania przez Was: Waszej relacji, Ciebie/Pana w Waszej relacji, itp. itd.
------ 4/ Tendencje do zdolności manipulacyjnych na podobnym w obu Waszych datach urodzenia, nie najwyższym poziomie.
------ 5/ Tendencja wynikająca z połączenia tendencji z punktów A-3 i A-4.
Połączone pow. tendencje mogą czasami czynić Was (i Waszą relację) bezbronnymi wobec działań/zachowań/decyzji ludzi o dużo większych zdolnościach manipulacyjnych i jednocześnie bardziej realistycznie postrzegających ludzi/sytuacje/zdarzenia.
Teoretycznie tego typu tendencja wyrazistsza jest w dacie urodzenia Pana.

--- B/ Oprócz tendencji występujących w Waszych datach urodzenia do podejmowania decyzji w sposób opisany w punkcie A-2 - w dacie urodzenia Pana występują tendencje do (stosunkowo większych niż u Ciebie) problemów z trafnym, szybkim i w porę podejmowaniem decyzji.

--- C/ Tendencje występujące w Twojej dacie urodzenia:
------ 1/ Tendencje do zdolności sprawczych/”kierowniczych” itp. większych niż u Pana.
------ 2/ Tendencje do okresowego izolowania się od ludzi/Pana po to, by wyłącznie w swoim wnętrzu rozwijać się duchowo, głęboko przeżywać duchowe rozterki, analizować/rozwiązywać problemy prawdziwe/wyolbrzymione itp. itd.
Te tendencje mogą nie być (w pełni) zrozumiane przez Pana.

--- D/ Tendencje występujące „między” Waszymi datami urodzenia:
------ 1/ Tendencje do stosunkowo częstych sytuacji problemowo-kryzysowych, w powiązaniu z dążeniami do zmian warunków, na jakich opiera się (i/lub ma się opierać) Wasza relacja.
------ 2/ Od chwili poznania (tj. od ok. sierpnia 2006) do ok. 2014-2015 osobą wyznaczającą – wg Numerologii – „reguły gry” w Waszej relacji, „dominującą” w Waszej relacji, itp. itd., był Pan.
A to w pow. okresie mogło rodzić jakieś tarcia w związku z tendencjami (por. punkty: B, C-1) do sprawniejszego podejmowania decyzji przez Ciebie i tendencjami do większych zdolności „kierowniczych” u Ciebie.
---- 3/ Obecnie – teoretycznie do ok. 2020 – osobą „dominującą” w Waszej relacji jesteś/będziesz Ty, Jolu.
A to z kolei może rodzić jakieś tarcia w związku z poniższymi tendencjami:
…......... 3a/ Tendencje do przeogromnego umiłowania wolności/niezależności przez Pana - łącznie z tendencją do potrzeby walki o wolność/niezależność/prawa, tendencje do chęci uwalniania się z wszelkich więzów/ograniczeń/zobowiązań/zakazów itd. (por. punkt A-1c).
…......... 3b/ Tendencje występujące w dacie urodzenia Pana do subiektywnie (z punktu widzenia Pana) stosunkowo niełatwego okresu życiowego – obecnie, do ok. 2020.
--- 4/ Teoretycznie od ok. 2020 do ok. 2027 osobą „dominującą” w Waszej relacji będzie Pan, a to znowu może rodzić jakieś tarcia w Waszej relacji (por. punkt D-2).Jolu, jeśli zgodnie w obu Waszych datach urodzenia występują tendencje do ukochania/przyciągania różnego rodzaju zmian, nowości, wrażeń, adrenaliny, atrakcji itp. itd., do współtworzenia/tworzenia zmian, do potrzeby poszukiwań itp. itd., to z pewnością:
~~~ Wasza nietuzinkowa relacja jest dla każdego z Was z osobna bardziej atrakcyjna niż jakakolwiek relacja damsko-męska przewidywalna, ukorzeniona, rozplanowana w długiej perspektywie, z trudnymi do zmiany/zerwania więzami itp. itd.
~~~ Wam łatwiej - niż osobom bez powyższych tendencji (do zmian/poszukiwań, wolności itd.) w datach urodzenia - akceptować tego rodzaju relację i dodatkowo czerpać z niej dla siebie pozytywne emocje, radość, korzyści itd.

Jolu, proponuję przede wszystkim (nieco) wyciszyć Waszą relację: proponuję wprowadzić do Waszej relacji więcej spokoju, stonowania, cierpliwości, wyrozumiałości, wyważonych słów/decyzji/zachowań itp., oraz wyprowadzić z Waszej relacji nadmiar niepotrzebnych zachowań/decyzji/słów - zbyt emocjonalnych, świadczących o przesadzie, dramatyzowaniu, panice itp. itd. A wtedy z Waszej relacji Ty, Jolu, i Pan, będziecie czerpać więcej radości :)

Powodzenia! Pozdrawiam cieplutko – Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 203
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: relacja

Postautor: Teresa » 11 wrz 2016, 10:32

Jolu, jeśli jednak przypomniałabyś sobie chociaż jedną datę ważną emocjonalnie dla Ciebie/Was, np. datę jakiejś bardzo ważnej rozmowy, datę bardzo ważnego spotkania itp. itd. (por. Regulamin), to moja analiza byłaby bardziej precyzyjna - zwłaszcza w kwestii przyszłości Waszej relacji i w opisach poszczególnych okresów.
Pozdrawiam - Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 203
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: relacja

Postautor: Jolka » 12 wrz 2016, 08:10

Pani Tereso, bardzo dziękuję za tak obszerną analizę naszych dat, jest w tym bardzo dużo prawdy, szczególnie to, ze Pan nie lubi być ograniczany , nie znosi narzucania ma jakiś zasad itp. poza tym rzeczywiście wpada z jednej skrajności w drug i to powoduje sytuacje kryzysowe. Ma Pani rację, że to on od początku naszej znajomości narzucał ton i reguły naszej relacji. Ja natomiast mam w pewnych sytuacjach potrzebę analizy naszej relacji ,dyplomatycznego rozwiązywania problemów i to jemu sie nie podoba. Pani Tereso, chciałabym jeszcze spytać , o ile można, czy nasza relacja est karmiczna i czy mamy jakąś lekcję do przepracowania ? a może juz ją przerobiliśmy ? Na pewno ta relacja nauczyła mnie cierpliwości :))))) A jeżeli chodzi o daty to było ich tyle , ze nawet nie pamiętam , ale może ostatnia coś wniesie do tego wszystkiego: 8.09.2016. Dziękuję jeszcze raz za poświęcony mi czas Pani Tereso, pozdrawiam gorąco, Jola
Jolka
Niewymowny
 
Posty: 141
Rejestracja: 11 lip 2009, 20:44
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: relacja

Postautor: Teresa » 12 wrz 2016, 17:15

Jolu, moim zdaniem kwestia „karmiczności” to kwestia wyłącznie poglądów, które bywają różne u różnych ludzi, + które u tego samego człowieka podlegają (nawet częstym) zmianom cząstkowym/całościowym, itp. itd. ...
Moim (obecnym :) ) zdaniem: karmiczna jest każda relacja dwojga osób, nawet każda relacja nie tak bliska/emocjonalna itp. jak relacja partnerska...
Jolu, Twój (obecny :) ) pogląd oczywiście może być inny...

Jolu, niezależnie od „stopnia” „karmicznosci” Waszej relacji... - lekcje do przepracowania w Waszej relacji mogą zawierać się w ostatnim akapicie analizy z 11.09.2016, być może z wyjątkiem cierpliwości, której już się nauczyłaś... :) :
Jolu, proponuję przede wszystkim (nieco) wyciszyć Waszą relację: proponuję wprowadzić do Waszej relacji więcej spokoju, stonowania, cierpliwości, wyrozumiałości, wyważonych słów/decyzji/zachowań itp., oraz wyprowadzić z Waszej relacji nadmiar niepotrzebnych zachowań/decyzji/słów - zbyt emocjonalnych, świadczących o przesadzie, dramatyzowaniu, panice itp. itd. A wtedy z Waszej relacji Ty, Jolu, i Pan, będziecie czerpać więcej radości :)


Jolu, wywnioskowałam, że podana przez Ciebie ostatnia data ważna emocjonalnie – 8.09.2016 – nie jest datą w jakimś sensie przełomową dla Waszej relacji itp., a jest tylko datą „ważną” jak wiele innych emocjonalnych dat w ciągu 10.lat. Dlatego poniższe tendencje występujące w tej dacie (+ w punkcie 2b w powiązaniu z Waszymi datami urodzenia) chyba nie należy traktować tak poważnie, jak wnioski z analizy z 11.09.2016.
A to główne tendencje występujące w ostatniej dacie ważnej emocjonalnie – 8.09.2016:
…... 1/ Ogólnie:
…........ 1a/ Data nie sprzyja pomyślności jakiejkolwiek relacji partnerskiej do ok. 2020-2021 oraz od ok. 2025 do ok. 2035.
Ale: jeśli Wasza relacja byłaby kontynuowana, to najprawdopodobniej nowe bardziej/bardzo ważne emocjonalnie daty (zwłaszcza przełomowe) zepchnęłyby datę 8.09.2016 (razem z powyższymi okresami) na dalszy/daleki plan.
…........ 1b/ Teoretycznie data 8.09.2016 jest „bliższa” dacie urodzenia Pana aniżeli Twojej dacie urodzenia.
Inaczej: Teoretycznie data 8.09.2016 była emocjonalnie bardziej ważna dla Pana aniżeli dla Ciebie, Jolu.
…... 2/ W szczegółach:
…........ 2a/ Data 8.09.2016 nie sprzyja pomyślności szeroko pojętej sfery rodzinnej.
…........ 2b/ Data 8.09.2016 nie sprzyja cierpliwemu/ugodowemu/dyplomatycznemu/empatycznemu itp. porozumiewaniu/dogadywaniu się,
może wskazywać na potyczki słowne (np. niespodziewane) i innego rodzaju przejawy waleczności,
+ zwłaszcza w powiązaniu z Waszymi datami urodzenia może wskazywać na walkę o władzę w Waszej relacji (prawdopodobnie przegrywaną/przegraną przez Pana).

Jolu, i w analizie z 11.09.2016 (punkt D-3b) i w dzisiejszych wnioskach dot. daty 8.09.2016 (punkt 1a), przewija się okres do ok. 2020-2021: subiektywnie niełatwy dla Pana (na podstawie daty urodzenia Pana) i ogólnie niepomyślny dla relacji partnerskiej (na podstawie daty 8.09.2016).
Jolu, spróbuj odpowiedzieć sobie sama:
~~~ czy i ew. dlaczego data 8.09.2016 była emocjonalnie bardziej ważna dla Pana aniżeli dla Ciebie (punkt 1b),
~~~ ew. dlaczego może mieć to jakiś związek z subiektywnie niełatwym dla Pana okresem do ok. 2020-2021,
~~~ dlaczego Twoja data urodzenia jest „ponad to” co wyżej = czyli dlaczego w okresie do ok. 2020-2021 Twoja data urodzenia jest „uniezależniona” od wpływu subiektywnie (dla Pana) niełatwego okresu życiowego i niepomyślnego wpływu daty 8.09.2016.


Jolu, jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości/pytania, to oczywiście postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam cieplutko - Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 203
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: relacja

Postautor: Jolka » 13 wrz 2016, 12:28

Pani Tereso,jestem ogromnie wdzięczna za poświęcony mi czas i za tak obszerne odpowiedzi :)) Rzeczywiście na dzień dzisiejszy relacja została "wyciszona" i uległa zawieszeniu ze strony Pana od 8.09.2016 ( a może i wczesniej u niego w głowie?) choć podświadomie ja też tego chyba chciałam, zobaczymy co życie przyniesie .... pozdrawiam gorąco Jola
Jolka
Niewymowny
 
Posty: 141
Rejestracja: 11 lip 2009, 20:44
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy


Wróć do Archiwum wróżb

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości