relacja

Archiwum zweryfikowanych wróżb

relacja

Postautor: Jolka » 10 wrz 2016, 16:22

Witam serdecznie Pani Tereso, potrzebuję Pani pomocy : otóż chodzi o relację z mężczyzną, schodzimy się , trwamy a potem rozstajemy i to tak trwa od kilku lat,myślę , ze jesteśmy związkiem karmicznym i dlatego to tak trwa. Czy mogłabym prosić o rozwiązanie tej "zagadki"? ja 7.05.71 , on 21.11.71. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Jola
Jolka
Niewymowny
 
Posty: 141
Rejestracja: 11 lip 2009, 20:44
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: relacja

Postautor: Teresa » 10 wrz 2016, 17:29

Witam serdecznie Jolu, czy pamiętasz datę/daty ważną/ważne emocjonalnie dla Ciebie/Was (np. takie daty, jak w regulaminie: regulamin-t44946.html)?
Pozdrawiam - Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 191
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: relacja

Postautor: Jolka » 10 wrz 2016, 17:43

Pamiętam początek naszego zbliżania się do siebie to był rok 2006 jakoś sierpień
Jolka
Niewymowny
 
Posty: 141
Rejestracja: 11 lip 2009, 20:44
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: relacja

Postautor: Teresa » 11 wrz 2016, 09:03

Jolu, „zagadkę” mogą wytłumaczyć tendencje numerologiczne.

--- A/ Tendencje występujące w Waszych datach urodzenia:
------ 1/ Tendencje do trudności/problemów z zapewnieniem szeroko rozumianej stabilizacji życiowej -
głównie jako wypadkowe poniższych tendencji świadczących o dużej zmienności, ciekawości świata, potrzebie wolności/poszukiwań itp. itd.:
….......... 1a/ Tendencje do szybkiego nudzenia się czymkolwiek, do buntu przeciw nudzie/rutynie itp.
Tendencje – wyrazistsze u Pana – do jednoczesnego chwytania zbyt wielu srok za ogon, do „słomianego zapału”/powierzchowności/niecierpliwości itp. itd.
Tendencje do ukochania/preferowania/przyciągania/współtworzenia różnego rodzaju zmian (zmian dla korzyści i - nawet - zmian dla samych zmian) - w tym różnego rodzaju zmian poważnych, oraz początków, nowości/nowinek, atrakcji, sytuacji ryzykownych itp. itd.
Tendencje do coraz to nowszych pomysłów na siebie/życie.
Tendencje do wymuszania zmian/nowości przez „życie” - np. przez społeczeństwo/władzę/szefów/prawo/urzędników/lekarzy/pielęgniarki itp. itd., oraz dodatkowo - częściej u Pana – przez nagłe/nietypowe/dziwne itp. wydarzenia i/lub nietypowych ludzi.
…......... 1b/ Tendencje – o wiele wyrazistsze u Pana – do częstego/ciągłego subiektywnego poczucia niespełnienia, i w związku z tym poczuciem - do ciągłych/częstych poszukiwań spełnienia, do ciągłych/częstych poszukiwań coraz to innych/lepszych/nowszych/atrakcyjniejszych itp. wrażeń/okoliczności/miejsc/rzeczy/ludzi/partnerów.
Te o wiele wyrazistsze tendencje występujące u Pana mogą nie być (w pełni) zrozumiane przez Ciebie.
…......... 1c/ Tendencje do chęci uwalniania się z wszelkich więzów/ograniczeń/zobowiązań/ram/zakazów/nakazów itd., do chęci ucieczki do wolności itp. itd.
Tendencje do ogromnej potrzeby (ogromnego umiłowania) wolności/niezależności (potrzeby większej u Pana, bo łącznie z potrzebą walki o wolność/niezależność swoją/czyjąś, bo łącznie z potrzebą walki o prawa swoje/czyjeś, itp. itd.).
…......... 1d/ Tendencje do funkcjonowania w związkach partnerskich niesformalizowanych/romansowych/”trójkątnych” itp. - przy braku tendencji „prorodzinnych” w Waszych datach urodzenia oraz przy tendencjach do problemów w sferze rodzinnej (tendencjach wyrazistszych u Pana).
…......... 1e/ Tendencje do lepszego realizowania siebie w związkach partnerskich niesformalizowanych/romansowych/”trójkątnych” itp. aniżeli w związkach małżeńskich z zobowiązaniami/ograniczeniami itp. itd. (z powodów ujętych w powyższych podpunktach).
------ 2/ Tendencje do nadmiernego przegadywania wszystkiego, + tendencje do nadmiernie emocjonalnych, nadmiernie przesadnych ilościowo i jakościowo, np. nadmiernie przejaskrawionych/udramatyzowanych/aktorskich itp. - działań/zachowań/decyzji/słów, + jednocześnie tendencje do trudności w spokojnym/cierpliwym/dyplomatycznym itp. porozumiewaniu/dogadywaniu się, negocjowaniu itp.
------ 3/ Tendencje (nieco wyrazistsze u Pana) do – czasami/często – nierealistycznego/idealistycznego postrzegania (np. „jak przez różowe okulary”) ludzi/sytuacji/zdarzeń/świata, w tym – najprawdopodobniej – do takiegoż postrzegania przez Was: Waszej relacji, Ciebie/Pana w Waszej relacji, itp. itd.
------ 4/ Tendencje do zdolności manipulacyjnych na podobnym w obu Waszych datach urodzenia, nie najwyższym poziomie.
------ 5/ Tendencja wynikająca z połączenia tendencji z punktów A-3 i A-4.
Połączone pow. tendencje mogą czasami czynić Was (i Waszą relację) bezbronnymi wobec działań/zachowań/decyzji ludzi o dużo większych zdolnościach manipulacyjnych i jednocześnie bardziej realistycznie postrzegających ludzi/sytuacje/zdarzenia.
Teoretycznie tego typu tendencja wyrazistsza jest w dacie urodzenia Pana.

--- B/ Oprócz tendencji występujących w Waszych datach urodzenia do podejmowania decyzji w sposób opisany w punkcie A-2 - w dacie urodzenia Pana występują tendencje do (stosunkowo większych niż u Ciebie) problemów z trafnym, szybkim i w porę podejmowaniem decyzji.

--- C/ Tendencje występujące w Twojej dacie urodzenia:
------ 1/ Tendencje do zdolności sprawczych/”kierowniczych” itp. większych niż u Pana.
------ 2/ Tendencje do okresowego izolowania się od ludzi/Pana po to, by wyłącznie w swoim wnętrzu rozwijać się duchowo, głęboko przeżywać duchowe rozterki, analizować/rozwiązywać problemy prawdziwe/wyolbrzymione itp. itd.
Te tendencje mogą nie być (w pełni) zrozumiane przez Pana.

--- D/ Tendencje występujące „między” Waszymi datami urodzenia:
------ 1/ Tendencje do stosunkowo częstych sytuacji problemowo-kryzysowych, w powiązaniu z dążeniami do zmian warunków, na jakich opiera się (i/lub ma się opierać) Wasza relacja.
------ 2/ Od chwili poznania (tj. od ok. sierpnia 2006) do ok. 2014-2015 osobą wyznaczającą – wg Numerologii – „reguły gry” w Waszej relacji, „dominującą” w Waszej relacji, itp. itd., był Pan.
A to w pow. okresie mogło rodzić jakieś tarcia w związku z tendencjami (por. punkty: B, C-1) do sprawniejszego podejmowania decyzji przez Ciebie i tendencjami do większych zdolności „kierowniczych” u Ciebie.
---- 3/ Obecnie – teoretycznie do ok. 2020 – osobą „dominującą” w Waszej relacji jesteś/będziesz Ty, Jolu.
A to z kolei może rodzić jakieś tarcia w związku z poniższymi tendencjami:
…......... 3a/ Tendencje do przeogromnego umiłowania wolności/niezależności przez Pana - łącznie z tendencją do potrzeby walki o wolność/niezależność/prawa, tendencje do chęci uwalniania się z wszelkich więzów/ograniczeń/zobowiązań/zakazów itd. (por. punkt A-1c).
…......... 3b/ Tendencje występujące w dacie urodzenia Pana do subiektywnie (z punktu widzenia Pana) stosunkowo niełatwego okresu życiowego – obecnie, do ok. 2020.
--- 4/ Teoretycznie od ok. 2020 do ok. 2027 osobą „dominującą” w Waszej relacji będzie Pan, a to znowu może rodzić jakieś tarcia w Waszej relacji (por. punkt D-2).Jolu, jeśli zgodnie w obu Waszych datach urodzenia występują tendencje do ukochania/przyciągania różnego rodzaju zmian, nowości, wrażeń, adrenaliny, atrakcji itp. itd., do współtworzenia/tworzenia zmian, do potrzeby poszukiwań itp. itd., to z pewnością:
~~~ Wasza nietuzinkowa relacja jest dla każdego z Was z osobna bardziej atrakcyjna niż jakakolwiek relacja damsko-męska przewidywalna, ukorzeniona, rozplanowana w długiej perspektywie, z trudnymi do zmiany/zerwania więzami itp. itd.
~~~ Wam łatwiej - niż osobom bez powyższych tendencji (do zmian/poszukiwań, wolności itd.) w datach urodzenia - akceptować tego rodzaju relację i dodatkowo czerpać z niej dla siebie pozytywne emocje, radość, korzyści itd.

Jolu, proponuję przede wszystkim (nieco) wyciszyć Waszą relację: proponuję wprowadzić do Waszej relacji więcej spokoju, stonowania, cierpliwości, wyrozumiałości, wyważonych słów/decyzji/zachowań itp., oraz wyprowadzić z Waszej relacji nadmiar niepotrzebnych zachowań/decyzji/słów - zbyt emocjonalnych, świadczących o przesadzie, dramatyzowaniu, panice itp. itd. A wtedy z Waszej relacji Ty, Jolu, i Pan, będziecie czerpać więcej radości :)

Powodzenia! Pozdrawiam cieplutko – Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 191
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: relacja

Postautor: Teresa » 11 wrz 2016, 10:32

Jolu, jeśli jednak przypomniałabyś sobie chociaż jedną datę ważną emocjonalnie dla Ciebie/Was, np. datę jakiejś bardzo ważnej rozmowy, datę bardzo ważnego spotkania itp. itd. (por. Regulamin), to moja analiza byłaby bardziej precyzyjna - zwłaszcza w kwestii przyszłości Waszej relacji i w opisach poszczególnych okresów.
Pozdrawiam - Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 191
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: relacja

Postautor: Jolka » 12 wrz 2016, 08:10

Pani Tereso, bardzo dziękuję za tak obszerną analizę naszych dat, jest w tym bardzo dużo prawdy, szczególnie to, ze Pan nie lubi być ograniczany , nie znosi narzucania ma jakiś zasad itp. poza tym rzeczywiście wpada z jednej skrajności w drug i to powoduje sytuacje kryzysowe. Ma Pani rację, że to on od początku naszej znajomości narzucał ton i reguły naszej relacji. Ja natomiast mam w pewnych sytuacjach potrzebę analizy naszej relacji ,dyplomatycznego rozwiązywania problemów i to jemu sie nie podoba. Pani Tereso, chciałabym jeszcze spytać , o ile można, czy nasza relacja est karmiczna i czy mamy jakąś lekcję do przepracowania ? a może juz ją przerobiliśmy ? Na pewno ta relacja nauczyła mnie cierpliwości :))))) A jeżeli chodzi o daty to było ich tyle , ze nawet nie pamiętam , ale może ostatnia coś wniesie do tego wszystkiego: 8.09.2016. Dziękuję jeszcze raz za poświęcony mi czas Pani Tereso, pozdrawiam gorąco, Jola
Jolka
Niewymowny
 
Posty: 141
Rejestracja: 11 lip 2009, 20:44
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: relacja

Postautor: Teresa » 12 wrz 2016, 17:15

Jolu, moim zdaniem kwestia „karmiczności” to kwestia wyłącznie poglądów, które bywają różne u różnych ludzi, + które u tego samego człowieka podlegają (nawet częstym) zmianom cząstkowym/całościowym, itp. itd. ...
Moim (obecnym :) ) zdaniem: karmiczna jest każda relacja dwojga osób, nawet każda relacja nie tak bliska/emocjonalna itp. jak relacja partnerska...
Jolu, Twój (obecny :) ) pogląd oczywiście może być inny...

Jolu, niezależnie od „stopnia” „karmicznosci” Waszej relacji... - lekcje do przepracowania w Waszej relacji mogą zawierać się w ostatnim akapicie analizy z 11.09.2016, być może z wyjątkiem cierpliwości, której już się nauczyłaś... :) :
Jolu, proponuję przede wszystkim (nieco) wyciszyć Waszą relację: proponuję wprowadzić do Waszej relacji więcej spokoju, stonowania, cierpliwości, wyrozumiałości, wyważonych słów/decyzji/zachowań itp., oraz wyprowadzić z Waszej relacji nadmiar niepotrzebnych zachowań/decyzji/słów - zbyt emocjonalnych, świadczących o przesadzie, dramatyzowaniu, panice itp. itd. A wtedy z Waszej relacji Ty, Jolu, i Pan, będziecie czerpać więcej radości :)


Jolu, wywnioskowałam, że podana przez Ciebie ostatnia data ważna emocjonalnie – 8.09.2016 – nie jest datą w jakimś sensie przełomową dla Waszej relacji itp., a jest tylko datą „ważną” jak wiele innych emocjonalnych dat w ciągu 10.lat. Dlatego poniższe tendencje występujące w tej dacie (+ w punkcie 2b w powiązaniu z Waszymi datami urodzenia) chyba nie należy traktować tak poważnie, jak wnioski z analizy z 11.09.2016.
A to główne tendencje występujące w ostatniej dacie ważnej emocjonalnie – 8.09.2016:
…... 1/ Ogólnie:
…........ 1a/ Data nie sprzyja pomyślności jakiejkolwiek relacji partnerskiej do ok. 2020-2021 oraz od ok. 2025 do ok. 2035.
Ale: jeśli Wasza relacja byłaby kontynuowana, to najprawdopodobniej nowe bardziej/bardzo ważne emocjonalnie daty (zwłaszcza przełomowe) zepchnęłyby datę 8.09.2016 (razem z powyższymi okresami) na dalszy/daleki plan.
…........ 1b/ Teoretycznie data 8.09.2016 jest „bliższa” dacie urodzenia Pana aniżeli Twojej dacie urodzenia.
Inaczej: Teoretycznie data 8.09.2016 była emocjonalnie bardziej ważna dla Pana aniżeli dla Ciebie, Jolu.
…... 2/ W szczegółach:
…........ 2a/ Data 8.09.2016 nie sprzyja pomyślności szeroko pojętej sfery rodzinnej.
…........ 2b/ Data 8.09.2016 nie sprzyja cierpliwemu/ugodowemu/dyplomatycznemu/empatycznemu itp. porozumiewaniu/dogadywaniu się,
może wskazywać na potyczki słowne (np. niespodziewane) i innego rodzaju przejawy waleczności,
+ zwłaszcza w powiązaniu z Waszymi datami urodzenia może wskazywać na walkę o władzę w Waszej relacji (prawdopodobnie przegrywaną/przegraną przez Pana).

Jolu, i w analizie z 11.09.2016 (punkt D-3b) i w dzisiejszych wnioskach dot. daty 8.09.2016 (punkt 1a), przewija się okres do ok. 2020-2021: subiektywnie niełatwy dla Pana (na podstawie daty urodzenia Pana) i ogólnie niepomyślny dla relacji partnerskiej (na podstawie daty 8.09.2016).
Jolu, spróbuj odpowiedzieć sobie sama:
~~~ czy i ew. dlaczego data 8.09.2016 była emocjonalnie bardziej ważna dla Pana aniżeli dla Ciebie (punkt 1b),
~~~ ew. dlaczego może mieć to jakiś związek z subiektywnie niełatwym dla Pana okresem do ok. 2020-2021,
~~~ dlaczego Twoja data urodzenia jest „ponad to” co wyżej = czyli dlaczego w okresie do ok. 2020-2021 Twoja data urodzenia jest „uniezależniona” od wpływu subiektywnie (dla Pana) niełatwego okresu życiowego i niepomyślnego wpływu daty 8.09.2016.


Jolu, jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości/pytania, to oczywiście postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam cieplutko - Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 191
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: relacja

Postautor: Jolka » 13 wrz 2016, 12:28

Pani Tereso,jestem ogromnie wdzięczna za poświęcony mi czas i za tak obszerne odpowiedzi :)) Rzeczywiście na dzień dzisiejszy relacja została "wyciszona" i uległa zawieszeniu ze strony Pana od 8.09.2016 ( a może i wczesniej u niego w głowie?) choć podświadomie ja też tego chyba chciałam, zobaczymy co życie przyniesie .... pozdrawiam gorąco Jola
Jolka
Niewymowny
 
Posty: 141
Rejestracja: 11 lip 2009, 20:44
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy


Wróć do Archiwum wróżb

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie