Relacja

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Relacja

Postautor: Dorotik » 26 lis 2016, 14:46

Witam kochana Teresko :buziak: chciałabym prosić o sprawdzenie pod kątem numerologii jakie szanse ma relacja z pewnym panem, czy jest on właściwą osobą dla mnie ;), czy warto zaangażować się w tę znajomość? Dane przesyłam na priv. Pozdrawiam cieplutko :)
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Relacja

Postautor: Teresa » 27 lis 2016, 15:54

Dorotik, nt. Twojej daty urodzenia napisałam m.in. 27 sierpnia w punkcie D: „Dobrze byłoby w najbliższych latach – do ok. 2022 – nie planować/podejmować (bardzo) poważnych decyzji/działań o zasięgu wieloletnim wykraczającym poza rok ok. 2022, bowiem przed ok. 2022 mogą wystąpić – raczej nieplanowane – zmiany typu „koniec+początek”.

W przypadku daty urodzenia Pana teoretycznie może być bardzo podobnie. Dobrze byłoby, gdyby Pan w najbliższych latach – do ok. 2021 – nie planował/podejmował (bardzo) poważnych decyzji/działań o zasięgu wieloletnim wykraczającym poza rok ok. 2021, bowiem przed ok. 2021 mogą wystąpić – raczej nieplanowane – zmiany typu „koniec+początek”.

Dorotik, wg mnie najważniejsze mogą być poniższe tendencje.
Ewentualnej pomyślności Waszej wspólnej relacji mogłyby nie sprzyjać:

1) Daty ważne emocjonalnie – wszystkie bowiem wykazują tendencje niesprzyjające stabilizacji życia partnerskiego/rodzinnego oraz zgodnemu porozumiewaniu się w relacji partnerskiej/rodzinnej.

2) Zwłaszcza trzy pierwsze daty ważne emocjonalnie – bowiem ogólnie bardzo nie sprzyjają Waszym datom urodzenia przez ok. 10 lat.

3) Tendencje występujące w Waszych datach urodzenia do nieprzerwanego okresu – od ok. 2022-2023 do ok. 2027 – wspólnych, prawdopodobnie poważnych lub bardzo poważnych, problemów/konfliktów, itp.
Dorotik, tak długi nieprzerwany okres wspólnych poważnych problemów/konfliktów z pewnością wiązałby się z Waszymi traumami, dlatego zwłaszcza te tendencje numerologiczne proponuję uściślić w Astrologii.

Dorotik, czwarta ważna emocjonalnie data może w miarę sprzyjać, przez ok. max. 3-4 lata, Waszemu komunikowaniu się w świecie wirtualnym – w internecie, mediach społecznościowych, itd.
Być może właśnie na tych formach Waszej komunikacji warto byłoby skupić się :wink:

Pozdrawiam cieplutko :)
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: Relacja

Postautor: Dorotik » 28 lis 2016, 19:28

Dziękuję Tereniu ślicznie za analizę numerologiczną i pozdrawiam bardzo cieplutko :buziak:
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Wróć do Archiwum wróżb