Relacja

Postaram się odpowiedzieć na Twoje konkretne pytanie lub Twój problem osobisty, partnerski, rodzinny, towarzyski, zawodowy itd. Im więcej informacji wprowadzających w problem/pytanie przekażesz, tym prawdopodobniej odpowiedź będzie bardziej wszechstronna, precyzyjna itp. ...

Relacja

Postautor: Łysy » 12 lip 2017, 14:48

Proszę o opisanie możliwosci aktualnej relacji, wszystkie szczegoly i daty wysyłam w wiadomości prywatnej. Dziekuje :)
Łysy
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2017, 14:14
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Relacja

Postautor: Teresa » 12 lip 2017, 17:21

A ja wcześniej poproszę o daty ważne emocjonalnie dla Ciebie/Was - zgodnie z Regulaminem: regulamin-t44946.html#p1007735
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 191
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Re: Relacja

Postautor: Teresa » 16 lip 2017, 15:00

Witaj,
to punkt widzenia Numerologii na kwestie z Twojej pw.

--- A/ Firma A.
------ A-1/ Na podstawie daty powstania Firmy A → Ok. połowy 2018 lub w 2.połowie 2018, czyli stosunkowo niedługo, może kończyć się dobry/pomyślny okres Firmy A i może zacząć się słaby/niepomyślny okres ok. 10.letni.
------ A-2/ Ok. połowy 2017 lub w 2.połowie 2017 Twoja data urodzenia mogła/może jednorazowo skonfliktować się z datą powstania Firmy A.
[Wyjaśnienie nr 1: Jednorazowe konfliktowanie się dat może oznaczać w realu sprawę do załatwienia poważniejszą niż dotychczas i/lub problem do rozwiązania poważniejszy niż dotychczas i/lub poważniejszy niż dotychczas dyskomfort/spór/konflikt, itp., itd.]
~~~ Przez okres ok. 1-1,5 roku po tym skonfliktowaniu się powyższych dat, Twoja data urodzenia może wykazywać tendencje subiektywnie (z Twojego punktu widzenia) najmniej pomyślne (z tym że tu nie można mieć 100% pewności, że dotyczy to tylko/głównie Twoich spraw w Firmie nr A, a nie np. częściowo innych spraw zawodowych, czy np. częściowo innych sfer życia).
----- A-3/ Ok. połowy 2017 lub w 2.połowie 2017 mógł/może zacząć się wieloletni słabszy okres w życiu Szefa, który to słabszy okres może być mniej więcej podobnie słabszy/słaby, jak okres opisany w podpunkcie A-1
(lecz mimo to nie można mieć 100% pewności, że ten słabszy okres w życiu Szefa dotyczy tylko/głównie Jego spraw w Firmie A, a nie np. częściowo innych spraw zawodowych, czy np. częściowo innych sfer życia).
------ A-4/ Jeśli ok. 2020 trwałbyś w obecnym układzie w Firmie A, to ok. 1.połowy 2020 Twoja data urodzenia mogłaby ponownie jednorazowo skonfliktować się z datą powstania Firmy A.
[Wyjaśnienie nr 1 → jak w podpunkcie A-2]
------ A-5/ Jeśli ok. przełomu 2021/2022 trwałbyś w obecnym układzie w Firmie A, to ok. przełomu 2021/2022 Twoja data urodzenia mogłaby jednorazowo skonfliktować się z datą urodzenia Szefa.
[Wyjaśnienie nr 1 → jak w podpunkcie A-2]

W wyniku jednorazowego skonfliktowania się Waszych dat urodzenia mogłaby nastąpić jakiegoś rodzaju zmiana układu sił w Waszej relacji na kilkanaście lat – w tym okresie to Ty mógłbyś mieć większą siłę przebicia w Waszej relacji niż Szef, to od Twoich pomysłów/warunków/decyzji/słów, itd., mogłoby więcej zależeć
niż od pomysłów/warunków/decyzji/słów, itd., Szefa, itp., itd.
------ A-6/ Jeśli do ok. 2030 trwałbyś w obecnym układzie w Firmie A, to okres ok. 2027 – ok. 2030 mógłby być potencjalnie bardzo trudny dla Ciebie, Szefa i Firmy A → w tym okresie z datą powstania Firmy A mogłaby konfliktować się w długim okresie (ok. 1.roku) najpierw data urodzenia Szefa, a później w długim okresie (raczej ponad roku) i intensywniej – Twoja data urodzenia.
[Wyjaśnienie nr 2: W przypadku konfliktowania się dat w dłuższym okresie → sprawa/problem/dyskomfort/spór/konflikt itp., itd., mogą się wzajemnie przeplatać i/lub mogą występować wielokrotnie i/lub mogą występować z różnym nasileniem, itp., itd., + w tym dłuższym okresie mogą występować przerwy między poszczególnymi sprawami/problemami/sporami/konfliktami, itp., itd.]
------ A-7/ Później, przez okres ok. 3,5 roku Firma A mogłaby złapać pomyślny oddech, ale chyba go nie złapie, bo w tym okresie Twoja data urodzenia i data urodzenia Szefa mogą nadawać na innych falach niż data powstania Firmy A. Czyli raczej już wcześniej ten obecny układ Twój/Szefa/Firmy nie będzie aktualny...

--- B/ Firma B.
Na podstawie Twojej daty urodzenia i Twojej daty zatrudnienia w Firmie B:
------ B-1/ Data zatrudnienia w Firmie B może ogólnie nie sprzyjać Twojej drodze zawodowej w Firmie B
do ok. 2026.
------ B-2/ W powyższym okresie niesprzyjającym dodatkowo mogą nie sprzyjać momenty:
--------- B-2a/ Ok. 1.połowy 2021 → wtedy Twoja data urodzenia może jednorazowo skonfliktować się
z datą zatrudnienia.
[Wyjaśnienie nr 1 → jak w podpunkcie A-2]
--------- B-2b/ Od ok. początku 2025 do ok. 2.połowy 2025 → wtedy Twoja data urodzenia może konfliktować się
z datą zatrudnienia (raczej w ciągu kilku miesięcy).
[Wyjaśnienie nr 2 → jak w podpunkcie A-6]

--- C/ Współpraca z Kolegą.
Na podstawie Twojej daty urodzenia i daty urodzenia Kolegi → nt. ewentualnej współpracy dobrze byłoby wiedzieć m.in.:
------ C-1/ Mimo talentów Kolegi i większego doświadczenia życiowego/zawodowego/itd., to w Twojej dacie urodzenia obecnie, do ok. przełomu 2023/2024, występuje tendencja do większej siły przebicia w życiu niż w dacie urodzenia Kolegi, czyli - automatycznie - tendencja do przewagi Twojej siły przebicia w relacjach z Kolegą.
------ C-2/ W obu datach urodzenia występują m.in. tendencje:
--------- C-2a/ Tendencje (średnio/dość silne) do przeciwności/blokad/prztyczków/fochów/itp.,itd., ze strony szeroko rozumianego społeczeństwa – ze strony władzy, urzędów/urzędników, banków/bankowców/finansistów/maklerów/prawników/notariuszy/deweloperów, sądów, szefów/podwładnych/współpracowników, służby zdrowia, spółdzielni mieszkaniowych, wszelkich organizacji/instytucji, itp., itd.
--------- C-2b/ Tendencje do nie największych zdolności manipulacyjnych, czyli do zdolności manipulacyjnych mniejszych niż zdolności manipulacyjne niektórych ludzi, czyli np. niektórych urzędników/bankowców/finansistów/prawników, itd.
Plus – dodatkowo – tendencje do bycia osobą co najmniej raz w życiu zmanipulowaną (lub – w ekstremalnym przypadku – oszukaną).
--------- C-2c/ Tendencje do – czasami – działań/zachowań/decyzji wbrew normom/zasadom społecznym,
np. na granicy prawa, itp., itd.
------ C-3/ W Twojej dacie urodzenia ponadto występują m.in. tendencje:
--------- C-3a/ Tendencje do subiektywnego niedosytu spełnienia, + tendencje do poszukiwania coraz to nowszych/lepszych/atrakcyjniejszych/itp., ludzi/miejsc/sytuacji/itp., w celu osiągnięcia subiektywnego spełnienia, + tendencje do poszukiwania/przyciągania ryzyka/wrażeń/adrenaliny/ruchu/zmian (w tym np. nawet tendencje do poszukiwania/przyciągania zmian dla samych zmian – np. po to, by cokolwiek się działo,
i/lub nawet tendencje do indywidualistycznych/ekstrawaganckich działań/zachowań/decyzji
np. wbrew opinii społecznej/otoczenia/środowiska), itp., itd.
--------- C-3b/ Tendencje z podpunktu C-3a, w powiązaniu m.in. z tendencjami z podpunktu C-2a, C-2b i C-2c, oraz w powiązaniu z tendencjami do potrzeby pilnowania w najbliższych latach spraw porządkowych/organizacyjnych i/lub bytowych/materialnych, oraz w powiązaniu z tendencjami do potrzeby/chęci walki w najbliższych latach o prawa swoje/czyjeś i/lub o wolność/niezależność swoją/czyjąś, wskazują bardziej na dużą potrzebę różnego rodzaju poważnej, wysoko specjalistycznej asekuracji
(np. prawnej i doradczej – ze strony wysoko kwalifikowanych fachowców, itp., itd.), aniżeli na celowość podejmowania nadmiernego/niepotrzebnego ryzyka.

--- D/ Związek partnerski.
------ D-1/ Data wspólnego zamieszkania.
--------- D-1a/ Data wspólnego zamieszkania może ogólnie sprzyjać Waszemu związkowi
do ok. przełomu 2023/2024.
--------- D-1b/ Data wspólnego zamieszkania może ogólnie nie sprzyjać Waszemu związkowi
przez następne ok. 10 lat. W tym okresie, już niesprzyjającym Waszym datom urodzenia, dodatkowo mogą wystąpić komplikacje:
~~~~~ Ok. przełomu 2023/2024 data wspólnego zamieszkania może jednorazowo skonfliktować się
z Twoją datą urodzenia, a ok. pół roku później – z datą urodzenia Pani.
[Wyjaśnienie nr 1 → jak w podpunkcie A-2]
~~~~~ Od ok. połowy/2.połowy 2028 aż do ok. 2031, data wspólnego zamieszkania może dodatkowo nie sprzyjać Waszym datom urodzenia poprzez konfliktowanie się (dość intensywne) przez ponad 2 lata z datą urodzenia Pani.
[Wyjaśnienie nr 2 → jak w podpunkcie A-6]
--------- D-1c/ Data wspólnego zamieszkania rozpatrywana w szczegółach → bardziej sprzyja intelektowi, nauce, nadmiernym emocjom, spięciom/sporom dość nagłym/impulsywnym, walkom, np. walce o prawa/wolność/niezależność, itp., itd., aniżeli ciepełku domowemu, łagodnemu/dyplomatycznemu/zgodnemu porozumiewaniu się, budowaniu związku rodzinnego, dbałości o przychylne postrzeganie Waszego związku przez otoczenie, itp., itd.
------ D-2/ Tendencje występujące w Waszych datach urodzenia mogą wskazywać na jakieś problemy (nieco większe niż przeciętne) o charakterze rodzinnym i/lub problemy z budowaniem/utrzymaniem w miarę pomyślnej rodziny (w miarę pomyślnej, bo idealna po prostu nie występuje w przyrodzie :wink: ).
--------- D-2a/ Wprawdzie zwłaszcza Pani może zależeć na legalizacji związku partnerskiego, ale
w Twojej dacie urodzenia, i w niewielkim stopniu w dacie urodzenia Pani (oraz w dacie wspólnego zamieszkania), występują tendencje „prowolnościowe”, m.in. bardziej sprzyjające niesformalizowanym związkom partnerskim i ich pomyślności, aniżeli zalegalizowanym związkom małżeńskim z dużo poważniejszymi zobowiązaniami/ograniczeniami/ramami/zakazami/nakazami, monotonią/rutyną, itd.
--------- D-2b/ Wśród tendencji występujących w Twojej dacie urodzenia (podpunkt C-3a) do subiektywnego niedosytu spełnienia, + wśród tendencji do częstego/ciągłego poszukiwania coraz to nowszych/lepszych/atrakcyjniejszych/itp. ludzi/miejsc/sytuacji/itp., w celu osiągnięcia subiektywnego spełnienia, itp.,
+ wśród tendencji do poszukiwania/przyciągania ryzyka/wrażeń/adrenaliny/ruchu/zmian,
mogą występować tendencje do poszukiwania (np. od czasu do czasu, np. przy okazji, itp.)
coraz to nowszych/lepszych/atrakcyjniejszych/itp., kandydatek na partnerkę/żonę...
Np. takich, które bardziej niż Pani rozumiałyby/ceniłyby Twoje skomplikowane wnętrze...
Pani bowiem, będąc młodziutką kobietą, bez tendencji w dacie urodzenia do bardzo skomplikowanej sfery duchowej, może nie zawsze do końca rozumieć/akceptować/tolerować, itp., specyfikę/głębię Twojego skomplikowanego wnętrza...
Plus jednocześnie Pani może (nieco-?) narzucać Tobie swoje zdanie/poglądy/zasady/racje, itp., np. zasady funkcjonowania Waszego związku i/lub zasady wspólnego zamieszkiwania i/lub zasady gospodarowania pieniędzmi/materią → z uwagi na tendencję do przewagi siły przebicia Pani w Waszym związku
oraz z uwagi na tendencje do ustalania przez Panią własnych zasad i czasami/często do narzucania ludziom wokoło tychże własnych zasad (+ innych zasad uznanych przez Panią za jedynie słuszne i powszechnie obowiązujące), z uwagi na tendencje do konserwatyzmu, małej elastyczności, uporu, itp., itd.
--------- D-2c/ Na to wyraźnie nie wskazują same Wasze daty urodzenia rozpatrywane łącznie, więc proponuję
tę hipotezę sprawdzić w Astrologii/Kartach/itd. →
być może część tendencji z podpunktu C-3b – czyli część tendencji do potrzeby pilnowania w najbliższych latach spraw porządkowych/organizacyjnych i/lub bytowych/materialnych, i/lub część tendencji do potrzeby/chęci walki w najbliższych latach o prawa swoje/czyjeś i/lub o wolność/niezależność swoją/czyjąś – może dotyczyć Waszych spraw partnerskich.


[Na marginesie: z uwagi m.in. na podpunkty C-3b i D-2c, proponuję przy okazji zapoznać się z postem
nt. spraw własnościowych mieszkania → https://numerter.blogspot.com/2017/01/w ... kania.html ]

Dodatkowe wyjaśnienia w pw.

Jeśli miałbyś wątpliwości lub pytania, to postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam :) - Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog
 
Posty: 191
Rejestracja: 04 mar 2009, 09:48
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 113 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5


Wróć do Kącik interpretacji - Numerolog Teresa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie