Relacja

Proszę o weryfikację wróżb
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Re: Relacja

Postautor: Elie » 11 lip 2018, 13:13

Dorotko, wczoraj postawiłam karty, ale skasowałam ponieważ wyszły tragiczne. Nie chciałam Cię martwić. Wynikało z nich to co wcześniej - On lubi wolność. Jednocześnie uparcie wychodzi jakiś dom, a w nim rodzina, którą chce się opiekować. Ty jesteś tylko odskocznią i niczym więcej.
Musisz zrozumieć, że to co faceci mówią, myślą i robią, bardzo często mija się z prawdą. Zanim zadasz się z kimkolwiek, wcześniej popytaj ludzi. Tak też radzę postąpić odnośnie tego człowieka. Z kart wynika, że wiele ukrywa przed Tobą, a słowa... są tylko czczymi obiecankami, wabikiem.Gdyby Cie kochał, byłby z Tobą i wspierał Cię. A gdzie on jest i co robi - wiesz ?
Przykro mi.:(
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1755 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nut » 11 lip 2018, 15:39

Dorotik pisze:Na nim, a pomoc nie jest finansowa ! Jeżeli
bylibyśmy razem to robi to dla siebie!

Ale nie jesteście, często się rozchodzą wasze drogi. Zrób ten remont dla siebie i swojej satysfakcji. Niech to będzie Twoje.Nie jest dobrze poświęcać coś komuś, komu na tym nie zależy
Nie doceni tego.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 419 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy
Droga życia: 0

Postautor: Dorotik » 11 lip 2018, 20:38

Elie pisze:Dorotko, wczoraj postawiłam karty, ale skasowałam ponieważ wyszły tragiczne. Nie chciałam Cię martwić. Wynikało z nich to co wcześniej - On lubi wolność. Jednocześnie uparcie wychodzi jakiś dom, a w nim rodzina, którą chce się opiekować. Ty jesteś tylko odskocznią i niczym więcej.
Musisz zrozumieć, że to co faceci mówią, myślą i robią, bardzo często mija się z prawdą. Zanim zadasz się z kimkolwiek, wcześniej popytaj ludzi. Tak też radzę postąpić odnośnie tego człowieka. Z kart wynika, że wiele ukrywa przed Tobą, a słowa... są tylko czczymi obiecankami, wabikiem.Gdyby Cie kochał, byłby z Tobą i wspierał Cię. A gdzie on jest i co robi - wiesz ?
Przykro mi.:(

Dziękuję Ci Elie bardzo za odpowiedź, potrzebowałam to "usłyszeć", dziękuję :buziak:
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 65 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postautor: Elie » 14 lip 2018, 20:55

W związku z pytaniem na pw i ogólnie Waszej relacji może ten rozkład;

1. Jak wygląda dana sytuacja, kiedy patrzy się na nią z zewnątrz?
3 Denary...Kapłanka...3 Kielichy

2. Jaka jest ukryta prawda?
Mag...Gwiazda...6 Buław

3. Jakie niewidoczne elementy są ważne, z których ja nie zdaję sobie sprawy? ( ja a nie Ty, żeby lepiej zrozumieć karty)
5 Kielichów...Kochankowie...Rycerz Kielichów

4. Które elementy przemawiają na Twoją korzyść?
Pustelnik...Wisielec...Walet Buław

5. Jakie musisz podjąć teraz działania, kiedy wreszcie widzisz prawdę?
Śmierć...5 Mieczy...3 Buław

Wg punktu 1 i 2 to między Wami jest ok zaloty
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1755 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nut » 16 lip 2018, 20:27

Dorota pogodziliscie się już czy nie
Karty są sprzeczne.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 419 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy
Droga życia: 0

Poprzednia

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota