Rytuał na sprzyjajacy los - Pełnia Księżyca Wilka

Rytuał na sprzyjajacy los - Pełnia Księżyca Wilka

Postautor: Avena » 09 sty 2016, 13:29

Pełnia Księżyca Wilka w tym roku przypada na 24 stycznia 2016.

Czasem jedynym sposobem na to, by los nam sprzyjał, jest odmiana go ze złego lub "takiego sobie " na dobry. Oto prosty rytuał, który pomoże ci to osiagnać.

Rytuał ten najlepiej wykonywać w noc Pełni Księżyca Wilka. Do przeprowadzenia go potrzebnych będzie kilka świec: świeca astralna - symbol Ciebie; pomarańczowa - symbol nagłej zmiany; srebrna lub jasnoszara - symbol zniwelowania pecha; czarna - symbolizujaca pecha; oraz świeca rytualna do przyspieszenia procesu odmiany losu.

Namaść świece dobrym olejkiem oczyszczajacymlub olejkiem do błogosławieństwa, np. z lotosu, i ustaw je w świecznikach na stabilnej powierzchni. Czarna świecę natrzyj, aż od końca po knot - w ten sposób odsuniesz od siebie pecha. Pozostałe świece namaść od knota do końca (odwrotnie jak nacierana była czarna) - przyniesie to spełnienie twoich pragnień.

Zapal reprezentujaca Ciebie świecę astralna i powiedz: Oto ja, wszystko co mnie przedstawia

Zapal czarna świecę i powiedz: Oto mój pech, który teraz opuszcza mnie. Nie płaczę nad tym rozstaniem

Zapal szara świecę i powiedz: To zneutralizuje wszelkie pozostałości pecha - rozpuszcza się one w nicość.

Zapal pomarańczowa świecę i powiedz: To przedstawia zmiany na lepsze, które nadchodza do mojego życia. Witam je z otwartymi ramionami.

Zapal świecę rytualna i powiedz: Oto energia astralna, której potrzebuję, by przyspieszyć zmianę
Teraz usiadź na kilka minut i powtarzaj sobie: Witam zmianę. Witam nadchodzace dobro.

Zostaw świece zapalone do całkowitego wypalenia się.

Rytuał pochodzi z "Czaromarownika na 2016 rok

Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. C.G.Jung

Awatar użytkownika
Avena
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 7

Re: Rytuał na sprzyjajacy los - Pełnia Księżyca Wilka

Postautor: Nut » 09 sty 2016, 21:22

Rytuał pochodzi z "Czaromarownika na 2016 rok

Napisali kto jest autorem tego rytuału i komu się sprawdził ?

Rytuał ten najlepiej wykonywać w noc Pełni Księżyca Wilka.

Z jakiego powodu akurat wtedy.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy
Droga życia: 0

Postautor: Avena » 09 sty 2016, 21:46

Nie, Nut, nie zostało napisane tam skad pochodzi ten rytuał, brak jest też informacji o jego skuteczności. Myślę jednak, że już sama intencja i wysiłek włożony w jego przygotowanie i sumienne jego wykonanie, będzie miało na tyle silna intencję, aby pobudzić zmiany.

Natomiast, dlaczego akurat ta? Bo jest ona uznawana za doskonały czas na oczyszczanie. Pozbywanie się pecha uznawane jest za oczyszczanie się z negatywnych, czy złych energii, wibracji, itp.

Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. C.G.Jung

Awatar użytkownika
Avena
Dopiero się rozkręcam

Postautor: Avena » 09 sty 2016, 22:52

Pełnia Wilka

Nazwy kolejnych pełni Księżyca odnoszą się do zjawisk, które w trakcie ich występowania zazwyczaj zachodzą w przyrodzie. Styczniowa pełnia nosi nazwę Księżyc Wilka, gdyż w czasie mrozów i głębokich śniegów w środku zimy wilki zakradały się do wiosek w poszukiwaniu pożywienia. Pełnia Księżyca Wilka to odpowiedni czas na rytuały ochronne, oczyszczające oraz zwiększające naszą osobistą siłę. Aby oczyścić ciało, ducha i duszę, skorzystaj z właściwości soli morskiej. Od wieków odgrywa ona ważną rolę w magii i religii. Nie pozwól, by zabrakło jej w twoim domu, gdyż nie wróży to nic dobrego. Sól neutralizuje i eliminuje wszelką negatywność. Dodaj soli morskiej do kąpieli, a wspomoże ona proces oczyszczania, leczenia i doda ciału sił.

W zależności od dnia tygodnia rytualne kąpiele mają różne moce. Kąpiel tuż przed snem w poniedziałki ma zapewniać prorocze sny. Kąpiele wtorkowe zwiększają w nas pasje, środowe wzmacniają intelekt, a czwartkowe przyciągają do nas pieniądze. Kąpiel piątkowa pomaga znaleźć lub wzmocnić miłość, sobotnia sprowadza na nas spokój i potęguje wspomnienia, również z przeszłych wcieleń, zaś niedzielna wzmacnia siły i zdrowie. Kąpiel przed rytuałem oczyszcza i właściwie nas przygotowuje do dalszych magicznych działań.

Pełnia ta różni się wyglądem od pozostałych pełni, Pełnia Wilka jest ''dużym Księżycem'' tzn. będzie o wiele większa niż zazwyczaj i będzie świecić o wiele jaśniej.

źródło: Czaromarownik

Awatar użytkownika
Avena
Dopiero się rozkręcam

Wróć do Rytuały