Rytuały miłosne

Rytuały miłosne

Postautor: Scarlett » 23 mar 2015, 09:44

Disneyowa,
każdy człowiek ma wolną wolę. Rzucanie uroków, nawet miłosnych, tę wolną wolę ogranicza.
Osobiście radzę Ci się w takie rzeczy "nie pakować".
Bo Ty dziś rzucisz na tego mężczyznę urok miłosny, a na drugi dzień ktoś inny rzuci klątwę na Ciebie lub Twoje dziecko.
Niestety, ale tak to w ezoteryce działa - "coś za coś", jest stały obieg energii.
Więc się lepiej dobrze zastanów, czy aby na pewno chcesz "używać czarów" do tego typu spraw.
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 447 razy
Otrzymał podziękowań: 310 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Rytuały miłosne

Postautor: Elie » 30 mar 2015, 08:58

Partner odszedł, a ja zostałam z małym dzieckiem. Jedna osoba z Was pisała, że zna "przepis" na taki rytuał bodajże była to Elie

Co to za insynuacje się pytam. Gdzie ja polecałam magię miłosną, uroki ? Być może na początku zdarzało mi się wkleić jakiś gotowy przepis, rytuał. Jednak;
po1 - już nie cytuję z czasopism.
po2 - uważam, że są nieskuteczne.
po3 - jestem zdecydowanie wrogiem uroków miłosnych.

Uważam, że jest to nieetyczne, jest zniewoleniem człowieka. Na domiar złego przynosi więcej strat niż korzyści. Dodać do tego należy, że za takie uroki nie powinien się brać ktoś, kto nie ma wystarczającej wiedzy o magi i doświadczenia.
Pokutuje powiedzonko - uważaj o co prosisz, nie wiadomo kto usłyszy i może się spełnić. Dodać należy - za wszystko w życiu się płaci.

Znam osobę na którą rzucono urok. Uwierz mi - z kobiety pełnej wigoru, radości, zrobił się wrak człowieka. Dopiero ktoś, kto się znał na odczynianiu pomógł odzyskać jej wolność i zdrowie.

Na dowód mojego, negatywnego stosunku do tego typu magii, wkleiłam post z innego forum. Możesz poznać zdanie osoby zajmującej się magią. Nota o magii miłosnej

Owszem, z ludowych przekazów wiemy, że w dawnych czasach magia miłosna była często stosowana. Z tym, że na ile była skuteczna można polemizować. Ot, po prostu zwykłe, ludowe sposoby dla niezbyt urodziwych panienek czy chłopaków.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1755 razy

Rytuały miłosne

Postautor: Nut » 01 kwie 2015, 13:21

W dawnych czasach magię miłosną uprawiano na wsiach, zazwyczaj przez kobiety.
Do napojów dodawano lubczyk i inne zioła nazywane afrodyzjakami, dawano do powąchania, noszono przy sobie.Wierzono, że po tych zabiegach obiekt którym były zainteresowane zakocha się w nich. Stosowane były często przez same mężatki, które chciały przywrócić zainteresowanie sobą u swojego małżonka.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 419 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy
Droga życia: 0

Rytuały miłosne

Postautor: Elie » 02 kwie 2015, 13:19

Pół biedy gdyby dodawano tylko zioła. Do czarów wykorzystywano paznokcie, krew, szczególnie menstruacyjną, wydzieliny łącznie ze spermą. Wykorzystywano włosy, bieliznę osobistą. Tego typu dodatki podobno miały największą moc. Istotne znaczenie miały fazy księżyca, najbardziej pełnia.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Re: Rytuały miłosne

Postautor: Skfarek » 26 mar 2016, 19:28

Zamiast miłosnego nie lepiej zrobić rytuał na odkochanie się?
Skfarek

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 26 mar 2016, 19:34

Najpierw trzeba tego chcieć.. miłość jest ślepa. Często kochamy ( wydaje się )bez względu na wszystko - partner zdradza, często bije, pije, a i tak kobiety chcą żeby powrócił.

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: runoutofbreath » 31 mar 2016, 17:33

Jak mozna rzucac na kogos urok?! Przeciez to bez sensu..fajnie byloby Ci zyc ze swiadomoscia, ze ktos kocha Ciebie tylko i wylacznie, dlatego ze zostal do tego zmuszony? Takich rzeczy sie nie robi...pomysl co by bylo w odwrotnej sytuacji, gdyby ktos na Cb rzucil..

Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Poprzednia

Wróć do Rytuały