Rytuały odcięcia

Rytuały odcięcia

Postautor: Elie » 22 sty 2015, 21:21

Często pytacie kart co zrobić, żeby wrócił, żeby przyciągnąć nową miłość, żeby los się odwrócił na lepsze.
Żeby zacząć nowe trzeba zakończyć to co stare – ta prawda dotyczy szczególnie mocno relacji międzyludzkich. Z tego powodu dobrym sposobem mogą być rytuały odcinające od złych wspomnień, niewłaściwych ludzi, toksycznych rodziców czy przyjaciół, od niespełnionej miłości czy człowieka który nas zostawił.

Rytuały powinny odcinać od złych rzeczy, wspomnień, ludzi, a pozostawić to co się dobrego wydarzyło, bo przecież niekoniecznie wszystko kojarzy nam się źle.

Wprawdzie w poniższym rytuale jest mowa o czakrach, których istnienie inaczej rozumiem niż zwolennicy czakr, ale i tak wydaje mi się sensowny i skuteczny. Oczywiście pod warunkiem, że naprawdę chcemy się odciąć.Że nie działamy pod wpływem chwili, wzburzonych emocji.Wszystko powinno być przemyślane, wyważone i wcześniej przygotowane.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1963 razy
Otrzymał podziękowań: 1659 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Rytuały odcięcia

Postautor: Elie » 22 sty 2015, 21:50

1 -. Kiedy już podejmiesz decyzję,przemyślaną oczywiście, pierwsza rzeczą powinno być przyszykowanie miejsca do rytuału, takiego,żeby ci nikt nie przeszkadzał.Przygotuj swobodne ubranie i flakonik z ulubionym zapachem.

2 -. Usiedź wygodnie, zamknij oczy i zrelaksuj się.Jeżeli może ci pomóc włącz spokojną, wyciszającą muzykę.

3 - .Słowami - "Zapraszam Cię do rytuału odcięcia” - przywołaj osobę od której chcesz odciąć wszystko to, co było między wami toksyczne i złe. Wizualizuj tę osobę, że siada na przeciwko tobie.

4. - Zaczynając od głowy przechodząc kolejno do kolejnych czakr, odcinasz gwałtownym ruchem splecionych dłoni, wyobrażając sobie odcinanie negatywnych energii - nici was łączących. Możesz wyobrazić sobie, że trzymasz ostry nóż czy inne narzędzie.
Na koniec stanowczym, mocnym głosem mówisz - "Oddaję Ci całą Twoją energię, odbieram Ci cała moją energię"

5. - Kiedy skończysz odcinanie, dziękujesz osobie za spotkanie i mówisz - "możesz odejść" i wizualizujesz jak ta osoba odchodzi/znika.

6. - I już na koniec skraplasz przestrzeń w okół siebie wcześniej przygotowanym zapachem i mówisz - "To jest moja przestrzeń. W niej czuję się bezpiecznie i nikomu bez mojego przyzwolenia nie wolno wchodzić"
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1963 razy
Otrzymał podziękowań: 1659 razy
Znak zodiaku: Rak

Postautor: kasienka13 » 22 sty 2015, 22:06

Elie niebiosa mi ciebie zsyłają z tym rytuałem-dziękuje

Awatar użytkownika
kasienka13
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 79 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Postautor: scorek » 23 sty 2015, 10:24

Czy przypadkiem nie należy na początku rytuału i na końcu zaznaczyć krąg solą, czy choćby mentalnie to zrobić. Zamieniłabym zapach na sól .
Awatar użytkownika
scorek

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Droga życia: 0

Postautor: koles » 24 sty 2015, 10:22

scorek pisze:Czy przypadkiem nie należy na początku rytuału i na końcu zaznaczyć krąg solą, czy choćby mentalnie to zrobić.

to zalezy :)

jezeli nie inwokujesz zadnego aspektu/energii/cokolwiek ktorym chcesz wypelnic okreslona przestrzen, to na dobra sprawe nie musisz wyznaczac granic tej okreslonej przestrzeni ;)
poodbnie z odniesieniem do jakiejs hierarchii ktora zaznaczasz kreslac krag - tutaj rowniez czegos takiego nie ma

z drugiej strony skraplasz perfumami okreslona przestrzen mowiac 'to moja przestrzen' wiec wypadaloby wczesniej okreslic co dana przestrzen wogole symbolizuje - wtedy faktycznie mozna by potraktowac jak jako mikrokosmos i wtedy ograniczyc ja kregiem

ja przy np zwyklej sigilizacji kregu wogole nie stosuje - bo nie ma potrzeby z ww powodow
zerknij tutaj jak powinien wyglądać magiczny krąg

trzeba jednak zaznaczyc ze powyzszy rytual to nic innego jak zwykla wizualizacja, wiec zamiast wizualizacji odcinania nitek rownie dobrze mozesz sobie wyobrazac ze masz w brzuchu np przestanek pks a twoj 'wrog' wsiada do autobusu kupuje bilet i odjezdza do pacanowa/na krym/gdziekolwiek
albo ze masz w brzuchu kibel a twoj 'wrog' jest kupa ktora spuszczasz z woda itp

cokolwiek wymyslisz i cokolwiek bedzie pobudzac twoja wyobraznie

Awatar użytkownika
koles

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Wróć do Rytuały