Sala ćwiczeniowa Nikodemosa

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Re: Sala ćwiczeniowa Nikodemosa

Postautor: Nikodemos » 01 paź 2015, 16:32

X-Lena pisze:Poproszę więc jedną kartę na ten tydzień- czyli od teraz do niedzieli :03777:

Król denarów

Należy wykorzystać nadarzające się w tym tygodniu szanse, ponieważ mogą mieć one bardzo dobry skutek finansowy. Jeżeli pojawią się, lub pojawiły się jakiekolwiek problemy, nie będziesz miała problemów by je rozwiązać. Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy, czy wsparcia - udziel go będzie to miało pozytywny skutek dla Ciebie i osoby w potrzebie. Co osiągnęłaś do tej pory - ciesz się tym, nawet z najmniejszych sukcesów. Pieniądze wydawaj mądrze, ale nie bądź skąpa. Pozwól sobie na jakąś przyjemność.

Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 6

Postautor: Scarlett » 01 paź 2015, 20:23

Miło mi Cię powitać w gronie wróżących, Nikodemosie :0vishenka:

Całkowicie popieram Elie - lepiej stosować prostą pozycję kart, bez odwracania.
W talii jest wystarczająco dużo kart o wydźwiękach pozytywnych i o wydźwiękach negatywnych w samej pozycji prostej - one pięknie Ci w układzie pokażą odpowiedź na zadane pytanie, a Ty sobie nie będziesz komplikować życia i wróżenia pozycjami prostymi, odwróconymi i ich znaczeniami.

Moje pytanie brzmi: jak minie mi ten weekend? :)

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 431 razy
Otrzymał podziękowań: 299 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nut » 01 paź 2015, 23:25

Zgodnie z obietnicą, poproszę karty na;
piątek
sobotę
niedzielę
:cool:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 354 razy
Otrzymał podziękowań: 315 razy
Droga życia: 0

Postautor: Nut » 03 paź 2015, 15:34

Nikodemos dziekuje :P
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 354 razy
Otrzymał podziękowań: 315 razy
Droga życia: 0

Postautor: Nikodemos » 03 paź 2015, 21:53

Przepraszam wszystkich za opóźnienia, ale ostatnio miałem parę problemów i masa różnych rzeczy zwaliła mi się na głowę. Nie bijcie mnie tylko, proszę. Postawię kartę na niedzielę i mam nadzieję, ze mi wybaczycie.
Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

Postautor: Nikodemos » 03 paź 2015, 22:04

Turkqueen pisze:Moje pytanie brzmi: jak minie mi ten weekend? :)

Postawię kartę na niedzielę.

Cztery Denary

Działania w tym dniu raczej nie dadzą pożądanego rezultatu, pozostaną bez zmian. Może to spowodować zbyt duża ingerencja z Twojej strony, zaborczość, chęć pełnej kontroli. Wydaje mi się, że karta ta chcę powiedzieć, żebyś podczas planowania niedzieli odpuściła i dała dojść do głosu osobom Ciebie otaczającym. Może to pozwoli zaplanować miły dzień?
Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

Postautor: Nikodemos » 03 paź 2015, 22:17

Nut pisze:Zgodnie z obietnicą, poproszę karty na;
piątek
sobotę
niedzielę
:cool:

Będzie karta na niedzielę. Mam nadzieję, że także mnie nie zabijesz i mi wybaczysz :(
(chociaż ile razy można zabić jedną osobę...)

Cesarzowa

Dobrze będzie spędzić dzień poza domem, pójść do parku, pojechać na wieś z rodzinom - współmałżonkiem, dziećmi jeśli takowe są, lub w domu rodzinnym w otoczeniu krewnych. Jutrzejszy dzień powinien dostarczyć ci luksusu i zbytku (w dobrym znaczeniu), może wydasz dużo pieniędzy na przyjemności, a wydatku nie będziesz żałować, jednak odrobina umiary nigdy nie zaszkodzi. Niedziela będzie również dobrym dniem do rozwoju (jeśli nie wypad z rodzinom, to np. jakieś ćwiczenia na polu).

Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

Postautor: Elie » 03 paź 2015, 22:40

Nikodemos pisze:
Elie pisze:Ok, to podkładam się pierwsza. Mam pytanie, proste. Odpowiedź w ciągu tygodnia.
Czy ktoś kogo o coś poprosiłam, zrobi to w ciągu tygodnia. Dobra - do końca tygodnia, do niedzieli włącznie.

odwrócona 8 buław....kochankowie....walet buław

Sprawa o którą pytasz ciągnie się już jakiś czas i jest jakaś trudność w jej sfinalizowaniu, sprawia Ci problemy. Zatrzymała się i coś ją blokuje. Poprosiłaś o pomoc (ciekawe) kogoś bliskiego sobie, kogoś z rodziny lub przyjaciela, komu ufasz i uważasz, że ta osoba doprowadzi tę sprawę do końca. Myślę, że talenty tej osoby, śmiałość, chęć do podejmowania zadań i możność ich rozwiązania spowoduje, że ta osoba doprowadzi to, o co prosiłaś do końca tygodnia.

(nie przełożyłem kart na trzy kupki lewą ręką, wielka to zbrodnia?)

Karty sprawdziły się prawie natychmiast. Ale o tym już wiesz z pw. *)
Dziękuję. :0vishenka:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1925 razy
Otrzymał podziękowań: 1595 razy

Postautor: Elie » 03 paź 2015, 22:54

Nikodemos pisze:
Elie pisze:i 2 - Poproszę jedną kartę na jutro - jak minie mi jutrzejszy dzień. *)

o jaaa :D 8 buław

Jutrzejszy dzień będzie dobry do działania, bardzo intensywny, obfitujący w przeróżne wydarzenia, będzie idealny do pozytywnego i zadowalającego finalizowania spraw, także tych dawnych, które sprawiały problem. Być może, że dostaniesz też jakąś dobrą wiadomość, telefon, czy list. Będziesz miała dużo energii, którą powinnaś ulokować właśnie w czynnym działaniu.

Ja się Ciebie zaczynam bać f542b21fe6a35 Z Ciebie wyrośnie Wieszcz a nie tarocista. :th_holeinwall:

Po 1 - od rana czytałam i zrobiło mi się zimno ( przeziębiona jestem ) W moim pokoju jest piec z tak cudnymi kafelkami, że nie kazałam go rozbierać i zamieniać na nowoczesny kominek. A więc postanowiłam napalić w piecu. Narobiłam dymu dosłownie i w przenośni. Ogień zamiast się rozpalić zaczął dymić na tyle, że musiałam pootwierać wszędzie okna i drzwi. Ludzie pod domem zaczęli już krzyczeć i zastanawiać się czy nie wezwać straż pożarną. Dzięki Bogu w końcu ogień się rozpalił :diablo:
Potem wzięło mnie na mycie wszystkiego co mam w kredensach. A mam kilka zestawów zastaw z wazami półmiskami i od cholery talerzy. Kiedyś miałam fazę na kupowanie zastaw. Chodziło o to, żeby w Wigilię na stole były jednakowe talerze etc. O kieliszkach, sztucach nie wspomnę. Czyli pól dnia stałam nad zlewozmywakiem i myłam wszystko co się dało na cacy.Skończyłam o północy. Plecy i nogi tak mnie bolały, że chyba uszy Cię piekły ;P

Teraz zanim poproszę Cię o karty, moccccccnooooooooo się zastanowię o co proszę :th_holeinwall: :0vishenka:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1925 razy
Otrzymał podziękowań: 1595 razy

Postautor: Nikodemos » 03 paź 2015, 23:00

Elie pisze:Ja się Ciebie zaczynam bać f542b21fe6a35 Z Ciebie wyrośnie Wieszcz a nie tarocista. :th_holeinwall:

Po 1 - od rana czytałam i zrobiło mi się zimno ( przeziębiona jestem ) W moim pokoju jest piec z tak cudnymi kafelkami, że nie kazałam go rozbierać i zamieniać na nowoczesny kominek. A więc postanowiłam napalić w piecu. Narobiłam dymu dosłownie i w przenośni. Ogień zamiast się rozpalić zaczął dymić na tyle, że musiałam pootwierać wszędzie okna i drzwi. Ludzie pod domem zaczęli już krzyczeć i zastanawiać się czy nie wezwać straż pożarną. Dzięki Bogu w końcu ogień się rozpalił :diablo:
Potem wzięło mnie na mycie wszystkiego co mam w kredensach. A mam kilka zestawów zastaw z wazami półmiskami i od cholery talerzy. Kiedyś miałam fazę na kupowanie zastaw. Chodziło o to, żeby w Wigilię na stole były jednakowe talerze etc. O kieliszkach, sztucach nie wspomnę. Czyli pól dnia stałam nad zlewozmywakiem i myłam wszystko co się dało na cacy.Skończyłam o północy. Plecy i nogi tak mnie bolały, że chyba uszy Cię piekły ;P

Teraz zanim poproszę Cię o karty, moccccccnooooooooo się zastanowię o co proszę :th_holeinwall: :0vishenka:

hohoho :D intensywny dzień, ale jedyne czego mi tu brak, to tego, że nic dobrego się nie wydarzyło xd (oprócz posprzątanego domu i że nie zaczadziłaś się na śmierć :D )
Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum wróżb