Sala ćwiczeniowa Nikodemosa

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Re: Sala ćwiczeniowa Nikodemosa

Postautor: Maltarosa » 03 paź 2015, 23:02

To ja tez prosze o karty . Na pyt. Czy po niedzieli w najbluzszym tygodniu dostane umowe o prace ?Marta...

Maltarosa
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 03 paź 2015, 23:20

Nikodemos pisze:
Elie pisze:Ja się Ciebie zaczynam bać f542b21fe6a35 Z Ciebie wyrośnie Wieszcz a nie tarocista. :th_holeinwall:

Po 1 - od rana czytałam i zrobiło mi się zimno ( przeziębiona jestem ) W moim pokoju jest piec z tak cudnymi kafelkami, że nie kazałam go rozbierać i zamieniać na nowoczesny kominek. A więc postanowiłam napalić w piecu. Narobiłam dymu dosłownie i w przenośni. Ogień zamiast się rozpalić zaczął dymić na tyle, że musiałam pootwierać wszędzie okna i drzwi. Ludzie pod domem zaczęli już krzyczeć i zastanawiać się czy nie wezwać straż pożarną. Dzięki Bogu w końcu ogień się rozpalił :diablo:
Potem wzięło mnie na mycie wszystkiego co mam w kredensach. A mam kilka zestawów zastaw z wazami półmiskami i od cholery talerzy. Kiedyś miałam fazę na kupowanie zastaw. Chodziło o to, żeby w Wigilię na stole były jednakowe talerze etc. O kieliszkach, sztucach nie wspomnę. Czyli pól dnia stałam nad zlewozmywakiem i myłam wszystko co się dało na cacy.Skończyłam o północy. Plecy i nogi tak mnie bolały, że chyba uszy Cię piekły ;P

Teraz zanim poproszę Cię o karty, moccccccnooooooooo się zastanowię o co proszę :th_holeinwall: :0vishenka:

hohoho :D intensywny dzień, ale jedyne czego mi tu brak, to tego, że nic dobrego się nie wydarzyło xd (oprócz posprzątanego domu i że nie zaczadziłaś się na śmierć :D )

Jak to nie. Mam teraz wszystko błyszczące i czyściutkie, a to się liczy.
Że się nie zaczadziłam - na coś trzeba umrzeć. :03777:
Potem obejrzałam super film - Labirynt Fauna. Polecam tym co jeszcze nie oglądali.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1925 razy
Otrzymał podziękowań: 1595 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nikodemos » 03 paź 2015, 23:27

Maltarosa pisze:To ja tez prosze o karty . Na pyt. Czy po niedzieli w najbluzszym tygodniu dostane umowe o prace ?Marta...

Trójka Kielichów...Ósemka Kielichów...Walet Mieczy

Hmm... Dotychczasowa praca, którą miałaś, dawała Ci satysfakcję, radość, miałaś w niej wielu znajomych, może także tych bliższych, bardzo przyjemnie Ci się z nimi pracowało. Mogli być również wśród nich ludzie nieszczerzy z Tobą, którzy chcieli Cię zranić, udając tylko, że są po twojej stronie, czy się z Tobą przyjaźnią/kolegują. Odeszłaś po to, żeby ustatkować siebie, zwolnić, zrozumieć co się stało, odnaleźć siebie i "wyleczyć się" z tamtych nieszczerych znajomych. Bez pracy po prostu się męczysz, nudzisz, nawiedzają cię zmartwienia, o których nie myślałaś mając pracę. Wydaje się, jakbyś właśnie zrozumiała to, co się stało i dlatego chcesz zamknąć tamten etap w życiu i iść do przodu. Wydaje mi się, że będzie jakaś rozmowa o pracę, ale nie koniecznie owocna. Będziesz musiała być mądra i logiczna, "mieć głowę podniesiona do góry", nie poddawać się i nie zwracać uwagi na ewentualne nieudane rozmowy o pracę, lub odmowy. Możesz też się otworzyć na pewne inne dziedziny, których nie koniecznie musisz tak dobrze znać, poszerzyć horyzonty. Nie zniechęcać się, próbować do skutku, jeśli coś nie wyjdzie, przeanalizować dlaczego, wyciągnąć wnioski i z pozytywną energią, właśnie z dobrym nastawieniem powinnaś w końcu odnieść sukces.

Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 6

Postautor: Maltarosa » 03 paź 2015, 23:35

Wyjasnie dokladniej...ucze 4dni w nowej firmie...i jeszcze nie dostalam umowy. Koles przeciaga ten moment. A potrzebuje pracownikow.
Maltarosa
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Nikodemos » 03 paź 2015, 23:45

Maltarosa pisze:Wyjasnie dokladniej...ucze 4dni w nowej firmie...i jeszcze nie dostalam umowy. Koles przeciaga ten moment. A potrzebuje pracownikow.

Siódemka Denarów

To wygląda tak, jakby gość, u którego pracujesz nadal obserwuje twoje poczynania, opiniuje, sprawdza Twoje efekty i patrzy czy jest postęp. Myślę, że dostrzeże te pozytywne efekty i Cię zatrudni. Będziesz się cieszyć pierwszymi sukcesami, wypłatą. Dodatkowo dociągnąłem Dwójkę Buław no i tak, gość dostrzeże Ciebie, przyciągasz jego uwagę oryginalnością, metodami, czy coś, myślę, że da Ci umowę o pracę.

Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

Postautor: Nikodemos » 03 paź 2015, 23:47

Nota bene tam chyba Walet Mieczy mówił o uczeniu kogoś xd (tak na marginesie), ale nie zwróciłem na to uwagi :P

Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

Postautor: X-Lena » 04 paź 2015, 07:03

Nikodemos pisze:
X-Lena pisze:Poproszę więc jedną kartę na ten tydzień- czyli od teraz do niedzieli :03777:

Król denarów

Należy wykorzystać nadarzające się w tym tygodniu szanse, ponieważ mogą mieć one bardzo dobry skutek finansowy. Jeżeli pojawią się, lub pojawiły się jakiekolwiek problemy, nie będziesz miała problemów by je rozwiązać. Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy, czy wsparcia - udziel go będzie to miało pozytywny skutek dla Ciebie i osoby w potrzebie. Co osiągnęłaś do tej pory - ciesz się tym, nawet z najmniejszych sukcesów. Pieniądze wydawaj mądrze, ale nie bądź skąpa. Pozwól sobie na jakąś przyjemność.

Właściwie mogę Ci już zweryfikować, jeśli przydarzy się coś ciekawego w dniu dzisiejszym w tą leniwą niedzielę to dopiszę ;) A więc tak: Dostałam tygodniówkę w pracy jak to zwykle co tydzień. Jako że za chwilę mam urodzinki to wczoraj byłam na zakupach z moim facetem i dostałam od niego prezent (Król Denarów- idealnie). Co do pomocy wygląda na to, że ktoś będzie potrzebował mojej pomocy o czym dowiedziałam się wczoraj. Rzeczywiście były pewne problemy finansowe z którymi sobie jakimś cudem bez problemowo poradziłam. Staram się cieszyć z najmniejszych sukcesów. Wydaje mądrze kasę acz sobie nic specjalnego nie kupuje bo mnie zasypują prezentami z okazji urodzin nadchodzących hihihi... Dziękuję pięknie :0vishenka:
Od razu grzecznie poproszę o kartę na nowy tydzień :zabawa:
Wróżę z kart Tarota.
gabinet-wrozb-u-maggda92-karty-tarota-f1319.html
Zasady korzystania z moich wróżb:
moj-maly-wewnetrzny-wrozbiarski-regulamin-t43956.html
Proszę pamiętać o weryfikacji
:hipnoza:

Awatar użytkownika
X-Lena
Niewymowny

Podziękował : 72 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 11

Postautor: Maltarosa » 04 paź 2015, 07:25

Dziękuję. :-)

Maltarosa
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Nikodemos » 04 paź 2015, 15:37

X-Lena pisze:Od razu grzecznie poproszę o kartę na nowy tydzień :zabawa:

Królowa Kielichów

W tym tygodniu powinnaś emanować spokojem, zrozumieniem, cierpliwością. Znów pokazuje się troska i pomoc komuś, kto tego od Ciebie będzie potrzebował - okaż mu ją. Twoje wrodzone umiejętności takie jak empatia, dobroć, uprzejmość pomogą w tym. Polegaj na intuicji i sercu, będzie Ci one dobrze podpowiadać w nadchodzącym tygodniu, ale jak zawsze, w ewentualnych sytuacjach kryzysowych nie daj się ponieść emocjom, jak napisałem wyżej: spokój, zrozumienie, cierpliwość. Będziesz również otoczona miłością od innych, bliskich, czy przyjaciół, to doda ci witalności i dodatkowo uspokoi Twojego ducha. Będziesz również miała okazję zaczerpnąć jakiejś wiedzy od innych.

Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

Postautor: Nikodemos » 04 paź 2015, 15:57

Gdy piszecie, żeby nie odwracać kart, to co mam zrobić, jeśli wyciągnę kartę odwróconą, bo taka była w talii? Zostawić ją taką odwróconą, czy poprawić, żeby leżała ładnie "twarzą do mnie"?
Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum wróżb